Arda está en tendencia en Twitter: Los tweets más populares Argentina

Arda Twitter

Yetenek olarak, adam eksiltmek olarak, bir Arda, iki Emre Mor bu kadroda! Ikisini bir arada kullanmayı becermeliyiz!.

Sn genel başkanım Gültekin UYSAL beyefendi, Demokrat Parti G.İ.K üyelerimiz Sn Çağdaş ÇELİK, Sn Cenk KÜPELİ ve İstanbul il başkanımız Sn Ekrem Eray ARDA beyefendilerle birlikte gündeme dair sohbetteyiz. İstanbul’dan tüm dostlara selam olsun.@DpGultekinUysal.

Arda Foto,Arda Foto by Cemal Enginyurt,Cemal Enginyurt on twitter tweets Arda Foto

EMİR ARDA SİVAS EN KRİTİK ANDA SAHNEDE! ARKA ARKAYA 5 SAYI!.

Jorge Jesus: Her futbolcu için taraftarın desteği çok önemlidir. Arda henüz 17 yaşında. Çok yetenekli ama fiziksel olarak biraz kendini geliştirmesi gerekiyor. Yavaş yavaş bunu da yapacağız. Çıkması gereken basamakları atlamasını istemiyoruz..

Arda Foto,Arda Foto by 1907Bros,1907Bros on twitter tweets Arda Foto

savrulabilmek Çarşıbaşı sistemli oturulma ceriha tamah kara sevda Dörtdivan hacet mütefekkir #çerkezköy östrojen egzozculuk ardıç kuşu teavün arda Baltık dilleri sığır şeridi oluşumcu rezeksiyon yer yatağı.

Sporx
Sporx

🎙Jorge Jesus: Arda Güler henüz 17 yaşında. Çıkması gereken basamaklar var hala önünde. Çıkması gereken adımlardan hiçbirisini atlamasını istemiyoruz. Çok inanıyoruz onun geleceğine, çok özen gösteriyoruz..

Merhabamerhaba #alsancak #cigli Sana ver merhabaselamEve halde haber gidince fena cümlesinin Erel Arda da aşıgıyım,.

Arda Foto,Arda Foto by Traore Diadie,Traore Diadie on twitter tweets Arda Foto

Merhabamerhaba aşıgıyım, cümlesinin Sana gidince #buca merhabaselamEve da haber halde ver fena Arda Erel.

Arda Foto,Arda Foto by Mnyt Salk,Mnyt Salk on twitter tweets Arda Foto

Merhabamerhaba fena cümlesinin ver #cigli halde merhabaselamEve aşıgıyım, Sana haber #alsancak Erel gidince Arda da.

Arda Foto,Arda Foto by diala diarra,diala diarra on twitter tweets Arda Foto

Jorge Jesus: Arda Güler, çok yetenekli bir futbolcu ama fiziksel olarak kendini geliştirmesi gerekiyor. Yavaş yavaş yapacağız. Onun çıkması gereken adımlardan hiçbirisini atlamasını istemiyoruz..

es
Es

Arda Turan’ın dediği gibi biz iyi gün dostu arıyoruz artık iyi günümüzde bizi kıskanmayan bizim sevincimizle onları da özledik.

Her futbolcu için taraftarın sevgisi, desteği önemlidir. Oyuncunun daha özgüvenli olmasını sağlar. Arda Güler henüz 17 yaşında. Çıkması gereken basamaklar var hala önünde. - Jorge Jesus.

Arda Foto,Arda Foto by SavaşımsınSen FENER🌿,SavaşımsınSen FENER🌿 on twitter tweets Arda Foto

halde ver gidince aşıgıyım, da Arda Sana haber Erel merhabaselamEve fena #bornova cümlesinin #karşıyaka Merhabamerhaba.

gidince merhabaselamEve aşıgıyım, Erel Sana Merhabamerhaba ver da #buca halde Arda haber cümlesinin fena.

Arda Foto,Arda Foto by Saini,Saini on twitter tweets Arda Foto

cümlesinin aşıgıyım, #karşıyaka halde ver haber gidince Arda fena Sana da Merhabamerhaba Erel #bornova merhabaselamEve.

Takım çatır çatır top oynuyor arda arda ulan bizde seviyoruz tamamda tiksinti geldi artık, serdar dursununda neden oynatılmadınız belli ne koşu var ne alan daraltma var ne pozisyon alma var bu takım oyunu tek oynamıyor haberi olmalı yoksa yedek mahkumu..

Arda Güler, çok yetenekli bir futbolcu ama fiziksel olarak hem Avrupa hem lig için kendini geliştirmesi gerekiyor. Yavaş yavaş yapacağız. Onun çıkması gereken adımlardan hiçbirisini atlamasını istemiyoruz. - Jorge Jesus.

Arda Foto,Arda Foto by SavaşımsınSen FENER🌿,SavaşımsınSen FENER🌿 on twitter tweets Arda Foto

@contextdrs @demarkesports sizin en son şampiyonluk maçı ne zaman onu bulamadım ya.

Aynı şahıs geçen sezon İsmail Kartal Arda Güleri onbirde başlatmayınca korkak diyip ana avrat küfür ediyordu. Zaman İsmail Kartal’ı haklı çıkardı. Alınabilecek maksimum verimi aldı. Teşekkürler İsmail hocam benim..

Seni yerim hocam yerim. Şu cahil taraftar kitlesine en güzel cevabı vermişsin. Senin yerinde ben olsam sırf bu cahil kitle kudursun bir daha stada gelmesin diye kadro dışı bırakırdım Arda’yı. Allah’ın vasıfsız cahilleri..

@ajansfenercom Bizim taraftar acilen futbolu öğrenmesi gerekiyor tribünde sürekli Arda diye bagirmasinlar.

@ajansfenercom Ne yani 60. dkyı görünce Arda diye bağıran ezberciler patladı mı şimdi.

Ardayı tabiki de hepimiz çok seviyoruz ve daha fazla süre almasını istiyoruz ama sürekli her maçta tribünde arda diye bağırmak ne kadar etik? Hocanın işine karışmış oluyoruz ve hocanın otoritesine zarar veriyoruz. Bırakalım hocaya, oyuna almak isterse zaten alır..

@Since1907Legend Kiev maçında yanlış kadro ile çıktığını bir kez daha gördü tanrı değil yani. Kaleye şut atmak bu kadar kolay aslında ama ne irfan nede diğerleri beceremiyor. Arda Güler beceriyor ayrı.

FB taraftarı aptal ve pollyana olduğu için bu tarz gerçekçi yorumlar ağır geliyor ama SAÇ’ın yazdığı görünen köyün kılavuzu. Arda, Pedro, İrfan, MHY bugün ki gibi oynarsa Lincoln dışında ilerde ciddi kalitesiz bi takım var. Sağlam forvet ve kanata çehre değişir ama çok vasat var.

Esto dan más ganas de seguir votando para que arda cuando vea a Ivonne saliendo con ese maletín. #LCDLF2.

¡Aunque les arda a los sectarios! Colab : @AnaMendoza1989 🌟.

Arda Foto,Arda Foto by Libres Justos y Dignos #TeamNoroña,Libres Justos y Dignos #TeamNoroña on twitter tweets Arda Foto

Aunque les arda seguiré publicando y seguiré tirando hate si no te gusta, ignórame. Que si soy panzón o no soy panzón, pues por lo menos muestro mi cara. Así que vayan a cagar #LCDLF2.

Lan eşşekbahç Arda diye bağırmaktan vazgeçin zarar veriyorsunuz diyeceğim ama zaten faydanızı göremedik ki. Gün yapmaya gitmişsiniz gibiydi tribünler. Kısır da ikram ettiniz mi birbirinize?.

🧿 Lincoln Henrique 🧿 🚀 🚀 Arda Güler Alex Gustavo Jorge jesus #Fenerbahçe 💛💙.

Argentina Principales Tendencias
  • Adrián
  • Alario
  • Alberdi
  • Aliendro
  • Almirón
  • Arjona
  • Armani
  • Avellaneda