CABA está en tendencia en Twitter: Los tweets más populares Argentina

CABA Twitter
infobae
Infobae

Proponen que los no residentes paguen por la salud y la educación pública en CABA.

CABA Foto,CABA Foto by infobae,infobae on twitter tweets CABA Foto

Gaziantep olarak gösterdiğimiz çaba sonuç veriyor. Dünyanın en büyük markalarından @Dior ; #Gazi şehrimizde tamamen el tezgahlarında kendine has renk ve motiflerle dokunulan Osmanlı’dan miras tarihi kutnu kumaşını artık kullanacak. Gurur verici. 👏.

@TereGarciaOK @horaciorlarreta Que nos paguen lo que vale que tiren la basura que producen los y las porteñas en el conurbano o que la dejen en el obelisco. Con ese dinero construimos más hospitales de altísima complejidad y no les pisamos ni un solo hospital de CABA..

sırf gençlerin arkasındayız algısı yapmak için şımarık batuhan ve nisayı destekleyen ünlüler kadar samimiyetsizi yok aq hak eden hayatta bi yerlere varabilmek için gerçekten çaba sarfeden gençlere de bu kadar destek olsanız keşke.

Benimsedikleri politik pozisyon ve epistemoloji gereği konjonktüre sırtlarını dayayıp yuvarlak çıkışlarla idare edebilecek kolaylığa sahiplerken böyle patlamak da ayrı bir çaba gerektiriyor cidden..

@ner74368313 Çok haklısınız, size de gün aydın olsun delirmemek için çaba sarfeden bir grup insan olarak 😇😁🦋💙.

@Ramazanozdmr7 @eraytopal0 Baya ruhumu sıkmaya başladı bu tarz sohbetler herkes biraz kitap okusa ruhunu ve zihninin geliştirmek için bir çaba sarf etse bu tarz sohbetler olmaz..

Artık karşımdaki insandan çaba bekliyorum. Eskidendi o her şeyi sırtladığım günler. Kimseye çiçek bahçesi vaat etmiyorum artık. İsteyen olursa beraber ekeriz..

“Zaten zeki” vurgusunun alt metninde şans var. Peki emek, çaba, özveri, çalışma, disiplin, adanma, istek, şevk? Sadece zeki diye kimse Einstein olmuyor yani. Geç gelen aydınlanma da aydınlanmadır..

“Sürdürülebilir Okuryazarlık” programı 3. gününde “Nitelikli ve Sağlıklı Yaşam” isimli oturumuyla sizlerle buluşuyor. Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Tacer-Caba ile – saatleri arasında çevrim içi gerçekleştirilecek oturuma hepiniz davetlisiniz..

CABA Foto,CABA Foto by Enstitü İstanbul İSMEK,Enstitü İstanbul İSMEK on twitter tweets CABA Foto

Okuyun, twite girdiğinizde çeviri butonunu kullanın ve lütfen okuyun. Düşünmek için çaba sarf etmenize gerek kalmayacak bile..

El fin de semana fui por primera vez a un lugar (en caba Y SI) a merendar que en la carta tenían ~flat white. Pedimos tostados y me dijeron tostados o ~croissant? kjjjjj.

コード : CABA 銘柄名(English) : CABALETTA BIO, INC. 銘柄名 : カバレッタ・バイオ 市場 : NASDAQ 業種 : バイオ $CABA.

CABA Foto,CABA Foto by 株式-シミュレーション,株式-シミュレーション on twitter tweets CABA Foto

مركز سبا زيارات منزلية و فندقية 24 ساعة الدفع عند الوصول في الرياض جدة هُنا الان ❤️ A man is as old مساج as he feels , and a woman as old as she looks متوفر الان تدليك الحج اليوم السعودية اخبار افضل التجارة تويتر وزارة نسعد بخدمتكم VIP FOR MASSAGE CabA.

@asenademirbag Lise öğrencinden az oldunluga sahip biri işine gelmediğin de ise 3 hafta olduğu gibi hiç bir çaba göstermedi neyin karakterinden bahsediyorsunuz siz sırf prim yapmak için ilk zamanlarda söylediklerini unutmayın belli yetenekli veya kültürlü olabilir ama karakter ve çaba gram yok.

@EmreEfser Reis, yurtdışındaki hainleri içeri attırmak için çaba gösterirken, yargı birer ikişer iplerini bırakıyor..

@Robergmoritan Marido de Pampita, el País mantiene a CABA. Ustedes son el problema, cuando quieras te explico los ingresos que reciben de todo el interior. Desde aportes sindicales, obras sociales, federaciones, confederaciones. Todo se gasta y se cobra en CABA. Si querés sigo?..

Çaba tek taraflı olunca değer kazanmaz. Bir şeyin var olması isteniyorsa bu karşılıklı olmalı. Eğer olmuyorsa sizinle olan iletişimi çaba göstermeyen taraf kaybeder. Aslında her şey onun elindeyken bir bakmışsınız her şey yok olmuş..

FA
FA

@AdriaMarraccini @nkreplak No es inoperancia, es ROBO! Los bonaerenses sabemos que si tenemos una dolencia hay que ir a CABA, en el Congourbano no te atienden y si lo hacen no tienen insumos! Los hospitales están llenos de militantes que llenan papelitos que no sirven para nada!.

مركز سبا زيارات منزلية و فندقية 24 ساعة الدفع عند الوصول في الرياض جدة هُنا الان مشاوير ❤️ A man is as old مساج as he feels , and a woman as old as she looks متوفر الان مشاوير تدليك المطاراليوم تويتر توصيل نسعد بخدمتكم VIP FOR MASSAGE CabA.

@Arzu67788871 Neden erkekler bunu anlamak için çaba sarf etmek zorunda ki? Bir kadın bir erkeğe belirtemiyor mu bunu? Ben bunu kur için yapmıyorum ya da seninle ilgili o tarz düşüncelerim yok diye söyleyemiyor mu?.

Marka olmak için değil, insan olmak için çaba gösterin çünkü parası verildikten sonra satın alınamayacak hiç bir marka yoktur.✍️.

CABA Foto,CABA Foto by YALÇIN PLUMBİNG,YALÇIN PLUMBİNG on twitter tweets CABA Foto

مركز سبا زيارات منزلية و فندقية 24 ساعة الدفع عند الوصول في الرياض جدة هُنا الان ❤️ A man is as old مساج as he feels , and a woman as old as she looks متوفر الان تدليك اليوم تويتر اخبار السعودية ممتاز نسعد بخدمتكم VIP FOR MASSAGE CabA.

Hoje o caba queria pegar um a briga Depois eu conto a desenrolar da história kkkkkkkkkkk.

@SyrioForelReyiz @avrasyaanket Ben rolümü oynadım etik kurallar, deontoloji, tıp hukuku, hasta/insan haklarına halel gelmemsi için çok çaba sarf ettim ve 67 yaşında son derece sağlıklı ve mesleğimi icra edecek durumdayken noktayı koydum, öz eleştirimi yapmaya başladım.

Yalnız bu enayilik olmaz kendini iyileştirmek için gösterdiğin çaba olur. Affetmeden iyileşemezsiniz.

まだまだ人気のウエスタンブーツの人気ランキング☆ #susukino.

مركز سبا زيارات منزلية و فندقية 24 ساعة الدفع عند الوصول في الرياض جدة هُنا الان ❤️ A man is as old مساج as he feels , and a woman as old as she looks متوفر الان تدليك اليوم الاهلي معقب مرور تويتر نسعد بخدمتكم VIP FOR MASSAGE CabA.

@AmiralCCCP Bu şaklaban ekonomiyi-siyasetten ayrı tutuyo güya kendince. Ülkenin refahı, huzuru için çaba harcıyor ya gü Bazen öyle potlar kırıyor ki konuşmanın içinde resmen batıyla iyi geçinmezseniz ekonomiyi unutun diyerek efendilerinin sopasını gö.

Argentina Principales Tendencias
  • #antesquenadie
  • Ariel
  • Armani
  • Benedetto
  • Bien Boca
  • Blinkay