Argentina flag

🕓

Elif está en tendencia en Twitter - Los tweets más populares

İzmirde milyonlar, en güzeli kadınlar ön ınlar değişimin öncüsü...umut var, demokrasiye hasretiz toplumca /A massive anti-government rally in İzmir, so many women in that crowd,women are pushing for is #hope picture of a society longing for democracy

Elif Foto

Elif - Las mejores reacciones de Twitter

Después de tanto dolor, la pequeña #Elif volvió con sus padres 🙏 ¡Mirá este emocionante reencuentro! 💕.

Sizin hedefiniz nedir Elif hanım? Gerçekten merak @elifcakirr.

Trending In Argentina: De Gea Iniesta Celeste Piqué Luis Suárez Egipto El Viejo #BuenLunes

@dcfc_elif_ @Meredit73871522 3kişi kaldı zaten dimi😅 girişte meşale koyuyolar Damla elenmedi..

Senin için hashtag açmışlardı😁 Birlikte bulursunuz o fırıldak kahpeyi artık 😉 #KabatasKışkırtmacılarıYargılansın @vekilince @elifcakirr.

Senin için hashtag açmışlardı😁 Birlikte bulursunuz o fırıldak kahpeyi artık 😉
#KabatasKışkırtmacılarıYargılansın
@vekilince @elifcakirr Foto

Elif y Asli criticaron a su hermana Nilüfer por ocultar la verdad 😱😬 ¿Cómo reaccionó ella? 🤔 ¡Así arrancó #KaraParaAsk!.

Şefike hoca!!! Elif Hoca!!! Nolur Allah rızası için okutun şu 100 bin fetihi!!! Dinlenmeyin, mezarda çok dinleneceksiniz zaten! Din elden gidiyeah!.

¡Fin del sufrimiento! Kenan y Melek encontraron a su hija 💕 Volvé a ver el capítulo de #Elif 👇.

Nöbetçi Eczane gibiyim,, Bütün hastalar,, Beni.

Nöbetçi Eczane gibiyim,,
Bütün hastalar,,
Beni Foto

¡El reencuentro más esperado! 🙏 Después de tanto dolor, la pequeña #Elif volvió con sus padres. ¡Mirá este emocionante momento! 💕.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Yıldız ve Elif Akçimen’in düğün törenine katıldım. Allah ömür boyu mutluluklar versin..

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Yıldız ve Elif Akçimen’in düğün törenine katıldım. Allah ömür boyu mutluluklar versin. Foto

İzmirde milyonlar, en güzeli kadınlar ön ınlar değişimin öncüsü...umut var, demokrasiye hasretiz toplumca /A massive anti-government rally in İzmir, so many women in that crowd,women are pushing for is #hope picture of a society longing for democracy.

İzmirde milyonlar, en güzeli kadınlar ön ınlar değişimin öncüsü...umut var, demokrasiye hasretiz toplumca /A massive anti-government rally in İzmir, so many women in that crowd,women are pushing for is #hope picture of a society longing for democracy Foto

La hermana menor de Elif, ayuda a su amado a escapar de Tayar 😱 ¿Dónde se esconderan? 😳 Mirá este momento de #KaraParaAsk 💎.

9yaşında dünya güzeli bir kız çocuğu, onu taciz eden,dedesi yaşında ve tutuksuz yargılanan aşağılık mahluk ile mahkemede karşılaşmanın stresi yüzünden kalp krizinden öldü bu ülkede;unutma,unutmadık; kadınlarımız çocuklarımız ölmesin, ezilmesin, incinmesin diye #KadınBakanlığıŞart.

😏 Huseyin acusa a Nedret de no querer a los Demir en su familia y le propone impedir el casamiento de Omar y Elif 😡 ¿Se pondrán de acuerdo? 🤔 Reviví este momento de #KaraParaAsk 👇.

Cuando BTS venga a Colombia verá: - Las nalgas de todos los del de desafío. - Que aún no superamos que era gol de Yepes. - Grafitis hasta en la casa de Nariño. - Elif secuestrada x1737 - Gente que le pone el alma. - El minuto de Dios. #LYTourxColombia.

sayın @vekilince namaz kılmıyoryormuş derdi de ahaberi tutmuş bak ya 😱😱😱🤣🤣🤣.

Twitter’ın en boş üç ismi Elif İlknur ben aksini iddia eden Elif ya da İlknurdur.

Gonca no sabe cómo sostener la mentira sobre su embarazo y toma una decisión peligrosa. ¡Mirá lo que pasó en #Elif! ⤵.

bu nasıl yalan beni etiketlemeye korkmuşlar demişsin bi de en başta elif etiketlemiş seni dicek bişey bulamayınca kaç tabi aq — elifin etiketlediğini geç gördüm sonra üşendim cevap vermeye zaten bu ismail hamgisine yetişsin.

en çok ilgiyi hak eden kız isimleri; Helin Damla Sude Gonca Saliha Aslı İrem Aysu Ebrar Nisa Şeyda Gizem Esma Selin Esra Fatma Pınar Yaren Berra Ayda Çağla Merve Sezen Serenay Gözde Arzu Dilara Eylül Zeynep Duru Serap Sare Bahar Pelin Elif Selin Tuğba.

@htce1982 @biruyuryazar Sen yine de sırayla git abla😊onlar mübarek çarpılmazlar ama senin garantin yok😂😂 Elif,be,te😂😂😂.

Kozan’da Elif ve Arif kardeşlerimizin düğün merasimine katıldık. Gençlerimize iki cihan saadeti diliyorum..

Kozan’da Elif ve Arif kardeşlerimizin düğün merasimine katıldık. Gençlerimize iki cihan saadeti diliyorum. Foto

Meryem Elif İyin, İzmir Kemalpaşa İHO öğ Alman, İngiliz, İrlandalı ve İspanyol rakiplerini yenerek Lüksemburg’dan Taekwondo Avrupa şampiyonu olarak döndü... Kendisini ve bu başarıda desteği olan herkesi tebrik ediyorum. Yolu hep açık olsun!.

Meryem Elif İyin,
İzmir Kemalpaşa İHO öğ Alman, İngiliz, İrlandalı ve İspanyol rakiplerini yenerek Lüksemburg’dan Taekwondo Avrupa şampiyonu olarak döndü... Kendisini ve bu başarıda desteği olan herkesi tebrik ediyorum. Yolu hep açık olsun! Foto

Elif salió de la cárcel y allí la esperaba Omar con una gran propuesta 😬💍 Mirá lo que pasó en #KaraParaAsk.

¡Al fin libre! Elif logra salir de la cárcel en #KaraParaAsk 🙌 Volvé a ver este momento ⬇.

Argentina Principales Tendencias