Argentina flag

🕓

Josef está en tendencia en Twitter - Los tweets más populares | Argentina

Diz kapağından yaş analiz eden arkadaşın josef analizi geldi.

Josef Twitter

Josef Foto

Josef - Las mejores reacciones de Twitter

私のガチャする予定だったお金は全て京都アニメーションの復興の為に使って頂ければと思います。ガチャをする事を批判とかしているわけではありませんので誤解はしないで下さい。.

京都アニメーションは私がアニメ作品を観るきっかけを作ってくれた会社でありアニメーションが好きになったのは京都アニメーションがあったからで、訳の分からん頭のおかしいヤツによって殺人が行われた事がどうしても許せない。.

Josef kim sikimdir bilader Galatasaray forması giyecek? Cuellar ya da banega. Hedefimiz büyük 11 senedir cl yüzü göremeyip 6 senedir şampiyon olamama hesaplarımız olmadı ve olamaz. Onlar fenerin topcusu. Seri renkleri attı zaten. #DünyaFenerbahcelilerGünü #AliKoclaSampiyonluğa.

@Josef_Redl Die Reise wird von der Partei bezahlt. Wenn du uns kurz via DM sagen kannst, an welche E-Mail Adresse die Anfrage geschickt wurde, kümmern wir uns auch darum..

@3TIEMPO Posiblemente lo que gana Josef en Atlanta es mas de lo que le pudieran pagar en otra liga, pero ir a ligas como la Holandesa, Italiana, ser una opción que el podría mantener su nivel, habría que ver el costo de la ficha, eso podría cerrarle algunas.

1 - Seri’nin İstanbul’a gelişi ✅ 2 - Okan ile 4 yıllık sözleşme✅ 3 - Emre Mor( Sıradaki KAP )✅ 4 - Mbwana Samatta satın alma opsiyonu ile kiralık👉⏳ 5 - Diagne ve Mariano’nun gidişi 6 - FALCAO 🤩👉⏳ 7 - Orta Saha için Cuellar, Josef Souza veya Banega 3’ünden biri👉⏳.

No te puedes perder el majestuoso doblete del delantero venezolano Josef Martínez 🇻🇪, dejando el marcador sobre el Houston Dynamo ⚽ / Vía @EnLaRayaWeb -.

¡Tiemblen! Josef Martínez volvió hacer de las suyas y deja una marca personal en MLS (+video) #VenezuelaEsDialogoYPaz.

Josef Foto

SICAK HABER | 🔥 Galatasaray orta sahaya Seri ‘den sonra Gustavo Cuellar’ı düşünü Josef de Souza gündemde değ ( 🔗 @trtspor | Volkan Kılıç ).

@ZaferETransfer 6 aramaya gerek Yok Josef De Souza yı getir koy bak keyfine 👍😉.

@soniachocron Voy a colaborar contigo. Jan Hurtado firmó con boca juniors FC y Josef Martínez metió dos goles y se convirtió en el primer jugador en anotar goles a todos los equipos de la MLS..

@bjcreigh “Accuse the other side of that which you are guilty”~Josef Goebbels.

Yav ne josef de Souza’sı abi dalga mı geçiyorsunuz donk ondan daha iyi mk kesinlikle istemiyorum o vasat adamı..

@cengizhannn1905 %100 katılıyorum. Josef de souza en nefret ettiğim futbolculardan biri..

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak: “Josef De Souza’yla ilgilenmiyoruz.” #JosefDeSouza.

@lttwinters GTA Projekt? RageMP? Verstoßen die dann nicht gegen die Lizenzbedingungen :o ?? Ist doch immerhin eine Creative Commons Attribution Non-Commercial Share Alike - Lizenz. Und wenn ich Mitgliedsbeiträge verlange, und das sogar noch in Form einer .. weiß ja nicht :o.

Josef Foto

“Feedback loops in recommendation systems can give rise to ‘echo chambers’ and ‘filter bubbles,’ which can narrow a user’s content exposure and ultimately shift their worldview”.

@Lens_1903 adamlar falcaoyu aldı seriyi aldı josef de souza geliyomus biz hugoyu alamı ulan fikret orman neyse şerefli ükler hoşgeldin.

Aziz bile ersun Yanala böle kadro vermedi de şuan olsa bile vermezdi Azizin en kötü kadrosu advocaata verdiği kadro o kadroda Kjaer josef sow lens van persie falan vardı Şimdi bitek kruse dersin biraz Rodrigues biraz moses yarım yamalak yani.

Josef de souza gibi adamları görmek istemiyorum galatasarayda bomboş bir topçu akıl var nizam var defansif agırlıklı oynayan kısa pas yapan teknik kapasitesi düşük fiziksel olarak sadece iyi o kadar oyun kuramaz çöpün teki.

Fatih Terim sıcak bakıyor, josef de gelmek istiyorsa şimdiden söylüyorum çok faydalı bir transfer olur..

İmparator Fatih Terim isterse Josef de Souza da gelebilir. Bu forma ve atmosfer herkese nasip olmaz 🙏👇❤️💛.

Josef Foto

Diz kapağından yaş analiz eden arkadaşın josef analizi geldi.

Josef Foto

Josef de Souza buradan giderken Galatasaray a gol attım paylaşımları yapıyordu.

#VenEx | Josef Martínez marcó doblete en goleada del Atlanta United |.

Josef Foto
Argentina Principales Tendencias