Trezeguet está en tendencia en Twitter: Los tweets más populares Argentina

Trezeguet Twitter

ÖZEL | 💥 Trabzonspor, Trezeguet transferini kesin olarak bitirdi. Transferle ilgili açıklama birkaç gün içerisinde yapılacak ve futbolcu Trabzon’a gelerek sözleşme imzalayacak. 🤫🤏🏼.

Trezeguet Foto,Trezeguet Foto by Okan Beltek,Okan Beltek on twitter tweets Trezeguet Foto

Trabzonspor, Trezeguet için Aston Villa kulübüne teklif yaptı. İngiliz ekibi oyuncunun da bordo-mavili takıma gitme isteğini de dikkate alarak teklifi değerlendirme kararı aldı. Süreç olumlu ve hızlı ilerliyor. (@yunusemresel).

Trezeguet Foto,Trezeguet Foto by Sabah Spor,Sabah Spor on twitter tweets Trezeguet Foto
61saat
61saat

⌛️ Trabzonspor ve Aston Villa arasındaki pazarlıklarda son aşamaya gelindi. Aradaki farkların giderilmesiyle birlikte Trezeguet transferinin duyurulmasını bekliyoruz..

🚨 Trabzonspor, Trezeguet’nin transferi için oyuncuyla olumlu bir mesafeye gelince kulübüyle ara verilen görüşmelere yeniden başlandı. @yunusemresel.

Trezeguet Foto,Trezeguet Foto by Sabah Spor,Sabah Spor on twitter tweets Trezeguet Foto

🔴🔵 Trezeguet, Devler Ligi faktörü sebebiyle Trabzonspor’u tercih etti..

Trezeguet’in milyon Euro’luk maaş talebi bonuslarla çözülmeye çalışılıyor. Oyuncunun beklentisi bu şekilde karşılanırsa anlaşmanın önünde engel kalmıyor. Aradaki farkın da küçüldüğünü söyleyelim..

Trabzonspor’da Trezeguet gelişmesi… Maaş konusu masaya yatırılacak….

61saat
61saat

Trezeguet’ten Trabzonspor’a mesaj! ”Yeter ki benimle anlaşın”.

Trezeguet Foto,Trezeguet Foto by 61saat,61saat on twitter tweets Trezeguet Foto

ÖZEL | Trabzonspor, CSKA Moskova forması giyen Chidera Ejuke ile ilgileniyor. Bordo-mavililer, 24 yaşındaki Nijeryalı sol kanat için görüşmelere başladı. @ajansspor 👉.

Trezeguet Foto,Trezeguet Foto by Salim Manav,Salim Manav on twitter tweets Trezeguet Foto
ﺦ

Trezeguet denilen adam sakatlıktan döndükten sonra yarım dönemde bu ligde 9 gole direkt imzasını bırakmış. Tabela garantisi çok yüksek aynı Nwakaeme.

Almeyda, Trezeguet, Cavegol y el Chori Domínguez: los líderes de la Resurrección de River 10 años atrás. Por el amor a la camiseta, dejaron todo y volvieron para ayudar al club de sus amores. ❤️ ¿Cuál es el mejor recuerdo de aquella campaña del Millonario? 🔴⚪.

Trezeguet Foto,Trezeguet Foto by ESPN Fútbol Argentina,ESPN Fútbol Argentina on twitter tweets Trezeguet Foto

Trezeguet’in menajeri, İstanbul’a geldiklerinden beri Trabzonspor ile henüz görüşmediklerini yarın akşam görüşeceklerini söyledi @yunusemresel.

Kastettiği topçular Trabzonspor’un uzun zamandır takip edip transfer listesinde olan Kaan Ayhan ve Trezeguet. Menajerler de ortalığı kızıştırdı. Direkt transfer listemizi verelim yormayın kendinizi @GalatasaraySK.

Aston Villa FC kulübünün profesyonel futbolcusu Trézéguet’in kulübümüze transferi konusunda Aston Villa FC ve futbolcu ile görüşmelere başlanmıştır. Bekliyoruz @Trabzonspor.

Trabzonspor, Trezeguet ile olumlu mesafe kaydetmesinin ardından Aston Villa ile görüşmelere tekrar başladı. (A Spor).

Trezeguet Foto,Trezeguet Foto by De Marke Sports #Probably,De Marke Sports #Probably on twitter tweets Trezeguet Foto

@Elcolmandante61 @GalatasaraySK Ben kendimi bildim bileli bu 2 adamı almaya calısıyoruz :) Trezeguet’nin Kasımpasa’daki acıklamasını bir dinle lütfen Galatasaray hakkındaki yıllar önce :).

Trabzonspor, Trezeguet ile olumlu mesafe kaydetmesinin ardından Aston Villa ile görüşmelere tekrar başladı. (* Spor).

trezeguet umut bozok hadji wright kaan ayhan sörloth boupendza james rodriguez isco fernando trezeguet umut bozok hadji wright kaan ayhan sörloth boupendza james rodriguez isco fernando trezeguet umut bozok hadji wright kaan ayhan sörloth boupendza james rodriguez isco fernando.

Trezeguet Foto,Trezeguet Foto by ensar -yeni hesap,ensar -yeni hesap on twitter tweets Trezeguet Foto

Bu Transferin önemi en az Vişça transferi kadar önemli .. Farklı bir oyuncuya bu kadar mesai harcansaydı anlamsız olurdu ama Trezeguet o beklenen kademeyi atlatabilecek oyuncu.

Yunus Emre Sel: Trabzonspor, Trezeguet’nin transferi için oyuncuyla olumlu bir mesafeye gelince kulübüyle ara verilen görüşmelere yeniden başladı. (Sabah).

NWAKAEME via belli .. VISCA via belli ... EREN ELMALI via belli ...TREZEGUET via belli ...KAAN AYHAN via belli ... #TRABZONSPOR 🔴🔵 Via @sporundibicom BY Lüe ✔️.

Trezeguet için maç tekrarlarına bakarken tekrardan Berkay Özcan performansına kilitlendim. Kim alabilir bilemem ama alan takım için müthiş bir ilk 11 oyuncusu.

Los 11: Vega;Vella, Maidana, González Pirez, Ramiro Funes Mori; Cirigliano, Ponzio, Maestrico González; Domínguez, Trezeguet y Cavenaghi..

Trezeguet Foto,Trezeguet Foto by JuanaFernanda Quintera +,JuanaFernanda Quintera + on twitter tweets Trezeguet Foto

“Trabzonspor’un kampa getireceği iki oyuncu Kaan Ayhan ve Trezeguet” (Zeki Uzundurukan).

Trezeguet Foto,Trezeguet Foto by TONY 🏆,TONY 🏆 on twitter tweets Trezeguet Foto

Te quieren comparar la llegada de De Rossi a boca con la de Suárez a River. El tano vino retirado y uso a boca como una excursión. no jugó ni 2 partidos. Lucho viene 6 meses antes de disputar su último mundial. Hasta la llegada de Trezeguet es más importante que da la de De Rossi.

Nwakaeme’yi aratmayacak futbolcu bizde gittik en az aratacak olanı aldık. Hoşgeldin Trezeguet 🔥.

Trezeguet Foto,Trezeguet Foto by Ofli Hoca 🏆,Ofli Hoca 🏆 on twitter tweets Trezeguet Foto

Trezeguet transferi bugün açıklanabilir. Yönetimin geç saatlere kadar görüşme yaptığı ortaya çıktı. 61 TrabzonHaber.

trabzonspor yönetimini tebrik etmek lazım daha önce hiç duymadığımız kaan ve trezeguet gibi iki oyuncuyu türk futboluna duyurdular.

El Chori Domínguez recordó cómo fue la charla con David Trezeguet cuando se comentaba que él no quería pasarle la pelota durante la campaña en el Nacional B con River. #ESPNEquipoF.

Trezeguet için hiç olumsuz bir durum duymadım da öğrenmedim de yâni artık buradan döneceğini sanmı.

Argentina Principales Tendencias
  • CABJ
  • Cabrera
  • candia
  • chelo
  • Chrissy
  • Datolo