Australia flag

🕓

Erdogan In News: The Most Popular Tweets | Australia

AK Partili bir vekilin yapmış olduğu malum çay simit hesabına cevap vermeye gerek duymuyoruz. Sayın Erdoğan yıllar öncesinden gereken cevabı vermiş zaten..

Erdogan Twitter

Erdogan Photo

Erdogan Top Tweets On Twitter

Perinçek, “ Erdoğan’ı Amerika başa getirdi” diyordun, bu kadar da tutarsız olunmaz ki..

Peki Erdoğan bütün bunların ortaya çıkmasına müseade edecekmi, ss boş duracak mı?.

Sudah 21 Kepala Negara Ucap Selamat ke Jokowi, Erdogan Juga akan Telepon.

@RTErdogan Benim babam iett de şofordu. Maaslarini erbakan erdogan doneminde maaslara zam yuzdeyuz elbisler arabalar ye ilendi zamaninda maas aliniyor. Sendika dediki greve cikalim babam demiski neden cikiyoruz araba lastigimi patladi camlarmi tozlu?.

@mkirikkanat Zorunamı gitti kırık işine gelirse adam gibi adam recep Tayyip Erdoğan başkan.

Erdoğan’ın Medyası Yok sözümün sebebi bu. Milyonlarca dolarlık medyanın Analiz Merkezi kadar istihbaratı yok, kaynakları yok, bilgi gelse işleme kabiliyetleri yok, darbe olduğunu anlasalar darbe var diyecek cesaretleri Şunu şuradan alıp haber yapacak özgüvenleri bile yok..

PM Singapura Lee Hsien Loong, PM Malaysia Mahathir Mohamad, dan Presiden Turki Recep Tayyip Erdogan dan sejumlah kepala pemerintahan dan kepala negara sahabat telah menelpon saya. Mereka menyampaikan selamat kepada rakyat Indonesia atas Pemilu 2019 yang lancar dan damai..

Erdogan Photo

Besok masih ada deklarasi kemenangan.

@Ahaber Evettt şimdi çamura başlama zamanı demi yalan haber yaw sen o saati soracağına Bilal Erdoğan’ın yatlarını katlarını bi sorsana Emine Erdoğan’ın şirketlerini sorsana bu saat onların yanında kurdan kalır şimdi ne diyoruz hadiiii ordan utanmaz arlanmazlar sizi.

Presiden Turki Erdogan Telepon Ucapkan Selamat ke Jokowi.

Lantas, kepala negara mana yang sudah ngucapin selamat kemenangan pada Prabowo?.

atau hanya #02wintheelection.

Cumhur başkanı Erdoğan kucaklaşma meselesini uzun süre çok yerde konuşması gerekiyor ki ,insanlar bu durumu ve samimi olduğunu iyice sindirsin ,algılasın. Kucaklaşma önemli bir meseledir insanların kutuplaşmaması açısından..

@EffsaneMaraton biri de bu fotonun acıklamasını versin. erdogan feto ile bir arada. Siyaset adanı fahişe yapar. sik kafalı olmaya devam etmeyin. Kendinize dur deyin. Kirli olan gecmişmiş. Zavalli durumdasiniz.

Erdogan Photo

@tcbestepe @RTErdogan Ayrımcılığa son verilmeli ya Bir olacağız yada Yok olacağız masum Allah bizleri doğru yoldan ayırmasın sayın başkanım Recep Tayyip Erdoğan bilinen ve bilinmeyenleri görmeniz lazım kazanmak at kesim ölüyor yazık üst kısmde keyfini sefansını sursun dava adamı Recep Tayyip Erdoğan.

@spectatorindex 2010 _ 2018 = Viva Erdogam 2019 = Fuck Erdogan, we need a more liberal leader.

Dolar konusunda net olarak şunu söylemek istiyorum; noktasına göz kırpıyor ama Erdoğan ve Trump S-400 konusunda anlaştık derse o dolarlar elinizde patlar!.

Tak perlu mengumumkan sendiri kemenangannya, tp para kepala negara sahabatlah yg mengucapkan selamat. Sementara yg sdh umumkan kemenangan 3x malah tak diucapkan selamat. Hahahahaha Jokowi Sebut Mahathir hingga Erdogan Telepon Ucapkan Selamat.

Il livello del #Grandefratello2019 è a metà fra la merda ed Erdogan con la colite..

Le Président Erdogan sur l’élection d’#Istanbul : «nous menons un recours contre les fraudes, mais nous devons avancer, le dernier mot sera donné par la Commission électorale ( YSK ) et le dossier sera clos. » . #Turquie.

Cumhurbaşkanı @RTErdogan :Yapılacak zulümlere tribünden seyirci olmayız @yigitbulutt.

Trump ABD Başkanı seçildiğinde; Erdoğan, arayıp tebrik etmedi mi?.

AK Partili bir vekilin yapmış olduğu malum çay simit hesabına cevap vermeye gerek duymuyoruz. Sayın Erdoğan yıllar öncesinden gereken cevabı vermiş zaten..

President Erdogan of Turkey had a closed door meeting w/Rep Ilhan Omar. In the same hotel room, either just before or after this meeting, Erdogan met top leadership of the US Muslim Brotherhood. It appears a hostile foreign power collaborated on US soil..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif’i Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti..

Erdogan Photo
Australia Twitter Trends Now