Australia flag

🕓

Indi In News: The Most Popular Tweets

A big happy birthday to our little entertaining, greatly loved cheeky monkey Indi Rae. A real character with a beautiful heart, we love you so much darling. #3 #justlikemum😂 candywarner1

Indi Twitter

Indi Photo

Indi Top Tweets On Twitter

mi prima me preguntó como estaba y le dije bien re indi (por indispuesta) y me respondió pero no eras kpopera? jakdjks.

Sekali lagi, Buat @IndrianiIndie atau siapapun yg kenal Indi. Tlg sampaikan utk segera menghubungi saya. Jangan jd CEBONG MUTAN Indi .... Skrg ngilang dr TL. Cuma jd pengacau perjuangan & fitnah sana sini..

gökten koç indi diye çocuğunu kesmekten vazgeçen psikopat yüzünden her sene bayram yapmak da ne bileyim saçma sanki.

Galatasaray’ımızın yeni transferi Marcao, İstanbul’a indi..

Galatasaray’ımızın yeni transferi Marcao, İstanbul’a indi. Photo

Galatasaray’ın yeni transferi Marcao, İstanbul’a indi. 💛❤️.

Galatasaray’ın yeni transferi Marcao, İstanbul’a indi. 💛❤️ Photo

Bu gece bir adam indi bu şehre. Küme düşme hattından oyuncumu transfer edilir diyenlere inat en iyisini yapmak için geldi..

Bu gece bir adam indi bu şehre. Küme düşme hattından oyuncumu transfer edilir diyenlere inat en iyisini yapmak için geldi. Photo

Galatasaray’ın yeni transferi Marcao, İstanbul’a indi..

Galatasaray’ın yeni transferi Marcao, İstanbul’a indi. Photo

İnstada yeni tanış olduğum qıza şəkil atma prosesi: -📷 -atdım bax -int zəyifdi hə hələ açılmıyıb? -gözlirəm -indi noldu? -yazdaaa +(bloka atdı).

La Independencia no va ni de derechas ni de izquierdas, va de hacer un estado y luego decidir si quieres que mande la derecha o la izquierda! Los partidos nos han arruinado la independencia! Manel Indi.

Günayın dm-i yaylım atəşinə tutulub indi patxodlar havada uçuşur.

dominosta çalışırken motorla kız yurduna pizza götürdüm türbanlı bir kız indi parayı verdi afiyet olsun dedim bir kelime bile etmedi siktim galiba.

İlk durakta bindim son durakta ineceğim adam iki durak için bindi ve indi. Aynı ücreti verdik ama hayat burda da çok adaletsiz çok saç.

Hekim, hüquqşünas, indi. Tərcüməçiyem 🤤🤦🏻‍♀️.

uzun zamanlar geçer bir çocuk o limanın hikayesini sorar sevdalı bir adam her gece yâr ile veda ettiği limanda bulutlar gibi ağlarmış bu limanın adı bulut limanıdır, kalbinle bakarsan, hala Tahiri oralarda bekleyerek görürsun “bulut indi yeryüzüne sevdalı oldu” #neftah.

evde tekim diye her şeyden korkuyorum kağıt maske var yüzümde kendi yansımamı gördüm yüreğime indi ya tekken yapılacak şey değilmiş bu.

Bir gün mersindeyim,sahil yolunda. Bizimkiler indi arabadan,ben araba da açtim radyoyu Bariş manço nun kol düğmeleri parçasi çaldi,ben ağlamaya baş gün bugündür kendim de.

Ano ayhan feeling nga may ga palangga simo kag indi ka pag bayaan no matter what? Ehem, si ano lang da ah. Si EHEMMMMMMM.

Biraz önce pencerenin önüne bu kedi geldi. Camı açtım salam verdim yedi. Sonra yatağıma indi biraz yattı. Ekmek verdim onu da yedi sonra biraz daha yatıp kalkıp gitti. Kedilerin ne zaman nerden çıkacakları ve ne yapacakları hiç belli olmuyor😻.

Biraz önce pencerenin önüne bu kedi geldi. Camı açtım salam verdim yedi. Sonra yatağıma indi biraz yattı. Ekmek verdim onu da yedi sonra biraz daha yatıp kalkıp gitti. Kedilerin ne zaman nerden çıkacakları ve ne yapacakları hiç belli olmuyor😻 Photo

Küçük kızım sanal marketten alışveriş yapmak istedi ben de tamam dedim benim almamı istedikleri 190 tl tuttu sen kendin ödeyeceksin nasıl istersen istediğin alışverişi yap dedim şu an alacakları 35 tl indi 😂😂.

Anlık Ìlginç bu ocak ayında balık kıyıya.

#90DayFiance Tasha can’t even trust her dad to protect her. That’s a terrible feeling.

A big happy birthday to our little entertaining, greatly loved cheeky monkey Indi Rae. A real character with a beautiful heart, we love you so much darling. #3 #justlikemum😂 candywarner1.

Shorten talking up new independent candidate in Indi: Helen Haines is a distinguished health practitioner and midwife and no doubt she will give the conservatives a real run for their money in north-eastern Victoria. #auspol @abcmelbourne.

arkadaslar kizil sac = orospu olma ihtimali yuksek diye bir vahiy mi indi size niye benim cinlerimi tepeme cikariyosunuz gece gece? gotunuzden kan alcam enjektorle bak. delirmeme 5 kaldi aq veledi zinalari.

Independent candidate for Indi Dr Helen Haines has been endorsed by retiring MP #CathyMcGowan. “We need intelligent women. We need rural women. I really want to lift the debate,” she says..

Independent candidate for Indi Dr Helen Haines has been endorsed by retiring MP #CathyMcGowan. “We need intelligent women. We need rural women. I really want to lift the debate,” she says. Photo
Australia Twitter Trends Now