Larin Twitter: Most Popular Tweets Canada

Larin Twitter

Eğitim kurumlarımızı modern imkânlara kavuşturduk. 4+4+4 eğitim reformuyla zorunlu eğitimi 12 yıla çıkararak okullaşma oranlarını yükselttik. Haydi Kızlar Okula Projemizle kız çocuklarımızın okullaşma oranını %90’ların üzerine çıkardık..

80’lerin ve 90’ların efsanesi Çeşme Festivali hayata dönüyor… Bu yıl Balkan temasıyla gerçekleştirilen festival için hemşerilerimiz ve vatandaşlarımızla birlikte #Çeşme sokaklarındaydık….

Larin Photo,Larin Photo by Faik Öztrak,Faik Öztrak on twitter tweets Larin Photo
OneSoccer
OneSoccer

GOAL 🍁 Nice and early for Cyle Larin, who gets a head on the end of a perfectly-weighted cross by Sam Adekugbe 🎯 🔴.

Usul ve esaslarının, imkan ve kısıtlarının anlaşılır şekilde belirlendiği; şirketlerin; STK’ların; Ticaret Odalarının; meslek örgütlerinin; üniversitelerin ve lojistik sektörü temsilcilerinin bir araya geldiği bir büyük kongre düzenlenmeli ve “TÜRKİYE DİJİTAL EKONOMİ PLATFORMU”.

Yine günlükte golden corss kesişimi mevcut. bir yatak kanal oluşmuş 5-8-50 günlük SMA ların üzerinde +++ 21 günlük SMA 11,33 üzerinde agresif olabilir. İndikatörler dipten dönüş emaaresi vermiş Son günlere nazaran azda olsa artan bir hacim var. Yatak kanalda takasa bakalım #TRILC.

Larin Photo,Larin Photo by 🇹🇷BOZOKBEY🇹🇷,🇹🇷BOZOKBEY🇹🇷 on twitter tweets Larin Photo

#etimesgut #etimesgutesc Şimdi de Hasan’ ların evin olduğu sokağa doğru ilerledim..

Larin Photo,Larin Photo by Ajay Gond,Ajay Gond on twitter tweets Larin Photo

Le @CanadaSoccerFR mène 2-0 à la mi-temps, les buts à Larin et David. 61% de possession pour le Canada..

Sevdası gurbet olmuş bir karakışta Yolcu ediliyordun arkadaşlarının omuzunda Yamtar’ların, sancar’ların, afşın’ların uçmağına Marşlar söylüyorduk ardından Yastığımız mezar taşı Yorganımız kar olsun Biz bu yoldan dönersek Namus bize ar olsun.

Larin Photo,Larin Photo by ☾☆𝓣𝓾𝓡𝓪𝓑☾☆,☾☆𝓣𝓾𝓡𝓪𝓑☾☆ on twitter tweets Larin Photo

Epilepsi ve Yaşam Derneği Başkanı Ebru Öztürk’e nazik ziyaretleri için teşekkür hastalarının engelli oranının tespiti için yapılan çalışmalarına destek vereceğ alanları için yoğun çaba gösteren STK’ların her zaman yanındayız..

Larin Photo,Larin Photo by Burak Akburak,Burak Akburak on twitter tweets Larin Photo

larin şimdi ikisiyle de kanlı bıçaklı işte hayat dilini diline değdirmiş insanı bile birbirine düşürtüyor böyle😔.

Cumhuriyet: Protesto değil nefret suçu BirGün: Devlet destekli nefret Evrensel: Nefret söylemi İstanbul’da sokağa indi LGBTİ+’ların var olma ve hayat hakkını hedef alan nefret söylemine karşı hak haberciliğ.

Bu çalışma sayesinde Muvaffak İhsan Garan’ı da tanımış oldum. Nedense sonradan unutulmuş çok yönlü, rahmetle anılası bir isim. Garan’ın grafik tasarımcılığı hakkında @omerdurmaz hocanın şu incelemesini de buraya bırakayım..

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisini Volkan Bayarslan üfleyecek, Hay’ların yüz karası Aleks Taşçıoğlu ve Serkan Ok sallayacak..

Yiğitlerimizin Üstlenmiş Olduğu Görevler Çok Zor Kahraman Uzman Çavuş’ların İstedikleri Mesleki Güvence/ Kadro verilmesi Gereklidir. #UzmÇvşlaraKadro A19.

@JeremyFilosa Je l’ai pourtant écouté et il y avait une entrevue avec Larin, Hoilett et Herdman après le match..

I would enjoy this: Koné Eustáquio Buchanan Davies Larin David.

Kurucumuz Atatürk’ün;‘Ordumuz yalnızca bu aziz topraklarımızı korumak içindir.’ diye tarif ettiği ordu içinden görevlerin/şehadetin tümyükü omuzlarında olan Uzm.Çvş.ların Sorunlarını çözecek vatansever Bir Lider görmek istiyoruz. @rterdogan #UzmanÇavuşlarKadroya.

@Oylesine1i47 Bir şekilde Sadi de Osman’ı öğrenmiş ve fişini çekmiş. Ama asıl olay Emin yaşıyor ve açığa çıkacağı bir olay olacağı. Kırdar’ların asıl olayı bu galiba çünkü Sadi’ye 2.şansını yok saydıracak Songül’den başka çok fazla konu çıkar mı bilmiyorum.😂.

mesleğinin hakkını veren tüm Doktor ların adını kirleten #didemdidarbalcı umarım görevden uzaklaştırılırsın Şuay Nilhan Can Ataklı Dilşah Ercan AFFetmek Büyüklüktür.

Yiğitlerimizin Üstlenmiş Olduğu Görevler Çok Zor Kahraman Uzman Çavuş’ların İstedikleri Mesleki Güvence/ Kadro verilmesi Gereklidir. #UzmÇvşlaraKadro A20.

@MarceloLarin1 Lo que le da fuerza al terengo de Marcelo Larin es 💩 así handa en otros planetas hablas puras locuras de reptilianos extraterrestre del Jhonny solo así pasa🤣🤣🤣.

Larin Photo,Larin Photo by Darth Vader,Darth Vader on twitter tweets Larin Photo

Soysuzların hakkından gelen yiğidin adıdır SÜLEYMAN SOYLU bu yüzdendir kansız ların vatan hainlerinin kudurmaları.

@beka3423 Valla süper diyelim Hocam üzerine alınmasın @KulagiK #üstad ‘ların en yakışlıklıdır. Şimdi diğer göstermeyenler gelsin🤩😂😂.

@strangb1111 @Korner_Verileri Sen ben değilsin mk tek bahiste 5 oran tutturasın. Git ların ile oynasana zaten orda da kaybediyon cenabet 2 ya bu.

3-Mürüvvet ve insanlığı kaybolur. Bunlardan daha büyüğü de, insan ların maskarası olur. İmâm Gazâlî İhyâ (Kazanç ve Geçim Âdâbı).

@omurcee3535 @kedilimediliyim Olayın başı ne, nasıl olmuş bilinmiyor. sadece bir parça, amaca hizmet eden. Sonra; bas duyarı.. Yani şimdi bunu görünce; Dr ların şiddete maruz kalması normal. Bu mudur?.

Davies getting triple teamed and leaving players like david larin and buchanon unmarked seems like a pretty huge X factor to me #CANMNT.

@trenova34 Ts, Ali Kemal’lerin Osman’ların Dobi Hasan’ların oynadığı o yıllarda ilk 6 şampiyonluğunu bileğinin hakkıyla kazandı ve o yıllarda hep FB ile çekişti, hatta bu futbolcuların bazıları sonra FB’de de oynadı. Gs’li ve Bjk’liler o yıllarda 14 senelik çile şarkısını söylerlerdi :)).

Hep hastaların doktorlara uyguladığı şiddet konuşuluyor ya Doktor’ların uyguladığı şiddet? P.

Geçen sene 7 de 7 yapmış Fenerbahçe geldi Vodafone’a ne oldu ? 3 Larin 1 Batshuayi kaçırdıgini atsa fark olurdu. Maç yinede berebere hafta Feneri yeneceğimizi düşünüyorum..

Canada Twitter Trends Today
  • Barron
  • #Bellator286
  • Benson
  • Boston Dynamics
  • Brannstrom
  • Branny
  • Brassard
  • Brighton