France flag

🕓

Azize twitter tendance - top tweets | France

Merci @DenitsaOff et Azize de m’avoir accueilli les bras ouverts ! C’était le feu de partager cette presta avec vous 🔥 👌🏻! Merci de m’avoir invité à nouveau sur le parquet hier soir ☺️! @TF1.

Azize Twitter

Azize Photo

Azize - Top Tweets sur Twitter

It’s Müjde no one can tell me (us) otherwise. #Halka #Azize.

red leather jacket. black high boots. stern expression. all alone. bold of you to assume it ain’t giving me müjde iskender-waiting-for-cihangir-outside tapeli-mansion-vibes. #azize • #handeerçel.

Azize Photo

#HandeErçel & #Azize هاندا ارتشيل من مسلسل عزيزة.

Azize Photo

@GogeHasretKiz @ElaMihrimah Elifte anasız babasız büyümüş miran kadar tatana yapmadı neymiş azize elifi doldurmadı hiç miranı doldurdu ya tamam ama buna her defasında izin veren miran yani.

@depresif1esmer Şuan diziyi izleme nedenim güçlü reyyan bunun için hamile olmalı azize onu elinden almalı sanırım güçlü reyyanı sadece o zaman görebiliriz evladı için her şeyi yapabilecek reyyanı 😕 onun dışında reymir sahneleri altı çok boş duyar kasan varoş edebiyat dolu 😕.

@Mariur1307 @shere Si no está mal: Miran y su mirada penetrante que busca cariño, Azize y su pero creo que tanta intensidad me altera demasiado 😅.

@fatmaasanlii @ElaMihrimah Aynen öyle ayrı kalması da kendi halt yemesi yüzünden. Bırakan o, suçsuz kandırılan o. Sütten çıkma ak kaşık oldu miran 😂😂. Tek suçlu Azize miran hiçbir şey yapmadı zanneder izlemeyen. Bunları bile bile kiza aşık olarak yapan kim ki? 😂.

@fatmaasanlii @ElaMihrimah Aşkta tek engel miran aklıni kullanamıyor ve Reyyani koruyamıyor oluşu. Bu miranla ne Reyyanin yarası sarılı lr ne Azize karşısında güçlü durup planları engellenir ne de mutlu olurlar..

“Geliyor #Azize Geliyor!” 💥 Kasım’da #KanalD‘de! 🍁.

Azize Photo

@ElaMihrimah @fatmaasanlii Miran aşkı için bedel ödemedi. Henüz aşkı için tam anlamıyla hiçbir şey yapmadı.Sorsak miran iki sezondur ne çekti ağlamak,bol vaat dışında henüz bir sey yapmadı.Kimse kusura bakmasın.Çabalıyor tamam ama Miran o kadar pasif,etkisiz karakter ki ne yapsa Azize engelliyr.

Dün akşam #CinayetSüsü galasına sevgilisi Murat Dalkılıç ile beraber katılan Hande Erçel, #Azize dizisinin Kasım’ın ı başlayacağını açıkladı..

Azize Photo

#DALS ALERTE - Azize Diabaté REMPLACÉ par deux autres danseurs ? REGARDEZ ! 😲.

Azize Photo

Merci @DenitsaOff et Azize de m’avoir accueilli les bras ouverts ! C’était le feu de partager cette presta avec vous 🔥 👌🏻! Merci de m’avoir invité à nouveau sur le parquet hier soir ☺️! @TF1.

Video of the wedding of Jean and Gansu that was Hande witness to their marriage فيديو لحفل زفاف جان وجانسو الذي كان هاندا شاهدا على زواجهما #HandeErçel #Azize.

Şu bir türlü doğuramayan azize doğurmus kullanıcı adını bilen varsa bir söyleyin hele.

And there you go. Just as I thought. Azize sent Gonul and Sultan to the village to catch Azat and Reyyan meeting. You are becoming so predictable Azize hanim. #Hercai.

New Pictures of Hande from a Wedding Ceremony صور جديدة لهاندا من حفل زفاف #HandeErçel #Azize.

Azize Photo

A cena da Azize com o Mahmoud me chocou tanto. A mulher é uma demônia mesmo! #Hercai.

تنازل الجمال عن الجمال لجمالك ، فزاد جمالك عن الجمال جمالاً. 💞💞 #HandeErçel #Azize.

Azize Photo

Handa with her friend Burcu from a wedding هاندا مع صديقتها بيرجو من حفل زفاف #HandeErçel #Azize.

Azize Photo

Sou só eu, ou vocês também não gostam da Esma? Eu acho ela super hipócrita, se ela amasse o Miran de verdade não deixaria a Azize ferrar com a cabeça do menino, ela conivente com o que a Azize faz, só isso já me faz ter ranço dela. #Hercai.

outra atriz fantástica é a Ayda, ela tá maravilhosa na nova fase da Azize, as cara de deboche e expressões frias que faz eu me delicio em assistir #Hercai.

Şu juliette binoche’un elini taşa sürterek yürüdüğü sahneyi yaşamak istiyorum şu an..

Handa with her pregnant sister Gamze from a wedding هاندا مع شقيقتها الحامل غمزة من حفل زفاف #HandeErçel #Azize.

Azize Photo

Als alleinerziehende Mutter wohnte Azize Kizilarslan in einer großen Doppelhaushälfte - zu groß, fand sie, um sie nach dem Auszug ihrer Kinder alleine zu bewohnen. Nun vermietet sie ihre Zimmer an obdachlose Frauen, die Hilfe brauchen..

France Top Tendances