France flag

🕓

Falcao twitter tendance - top tweets | France

Şimdi Falcao bize yakışır mı yakışır, ama Fatih Hoca ne derse o 💛❤️🏆.

Falcao Twitter

Falcao Photo

Falcao - Top Tweets sur Twitter

Esquiva Falcão nocauteia Jesus Gutierrez e fica mais perto de chance por cinturão | boxe | Globoesporte.

Okan Koç: Radamel Falcao, Galatasaray’a gelse Burak Yılmaz kadar katkı sağlayamaz..

Falcao Photo

Esquiva Falcão nocauteia mexicano e mantém invencibilidade na carreira.

今季絶対難しくなるよ。ガビ1人抜けた時、モラタ1人入った時、カバーシャドウ、スライド、プレスのタイミングや質の問題でどれだけ苦しんだか。ここまで大刷新して開幕までに間に合わせられるわけがないと思う。逆に出来たらシメオネと新戦力は妖怪だわ.

38 yaşındaki İbrahimoviç’in bugün 3 gol atıp ders verdiği futbol Birleri çıkıp, 33 yaşındaki Falcao’ya ‘yaşlı’ 90’larda değiliz artık. Kimse 30 yaşında jübile yapmı Kendine iyi bakan ve profesyonel yaşayan futbolcular 35- 36 yaşına kadar rahatlıkla top oynar..

Radamel Falcao: Bazı kulüplerin bana olan ilgisini biliyorum. Bazı yakınlaşmalar da oldu. Ancak daha fazla bir şey söyleyemem. Monaco ile bir yıl daha sözleşmem var. Bu dikkatli bir şekilde ele alınması gereken bir konu. Neler olacağını göreceğiz. @sporx.

Falcao Photo

Es innecesario hablar de Pékerman: ¿Falcao le responde a Carlos Antonio Vélez?.

Falcao Photo

#Video ¿Qué vas a hacer, Tigre? Radamel Falcao habló sobre su futuro y admitió que tiene acercamientos de otros equipos. ¿Seguirá en el Monaco?.

En una época muy difícil de Millonarios, donde escaseaban los ídolos, saber que este crack compartía nuestra misma pasión fue reconfortante y un gran bálsamo para el corazón del hincha azul. Lo que daría por verte jugar acá @FALCAO 💙..

Falcao Photo

¿Y SI REGRESA A Con Porto ganó seis títulos y consiguió su primera UEFA Europa League en la campaña 2010-2011. ¿Te gustaría ver a Falcao de nuevo con el equipo Portugués? 🔃 Sí ❤ No.

Falcao Photo

falcao gelmedigi taktirde istifanızı verin en kısa sürede.

@yusuf_gunay başkanım falcao’yu aldıktan sonra gövde gösterisi ile bi forma lansmanı yakışmaz mı ? olur diyorsanız sessizce favlayıp geri çekin.

Hagi imza attığı zaman Bastonla çıkar sahaya diyenler Drogba gelince Tatile geldi yürüyecek hali yok diyenler Falcao için 90 dakikayı 45 dakikayı çıkaramaz diyor Sizler eğitilmez cahillersiniz . Falcao transferi biterse bu tweeti beğenen 2 kişiye parçalı forma !.

Estos ganaron mucha plata con @ y lo insultaban!!!!.

süper loto oynamaya gidiyorum 11 milyon çıkarsa sevdiğim hesaplara falcao ve seri forması.

Şimdi Falcao bize yakışır mı yakışır, ama Fatih Hoca ne derse o 💛❤️🏆.

Galatasaray’ın Seri’yi alarak rakiplerini sindirmesi ve Falcao konusunda da önemli bir aşama kaydetmesinin ardından az evvel Tahkim Kurulu; Fatih Terim’in 3, Hasan Şaş’ın 8 maçlık cezalarını onadı. Elinizden geleni ardınıza koymayın. Biz bunu seviyoruz..

Galatasaray, Falcao ile maaş konusunda anlaşmaya vardı..

Seri falan bilmem de Falcao gelirse Galatasaray şampiyonluğu son haftaya kadar kovalar umarım gelmez 6222’nin Falcao’su.

Falcao Galatasaraya gelmemeli bu ihtiyarı da def edersek her şey güzel olacak.

Falcao cimboma geliyormuş imzaya kadar çokta gaza gelmeyin ali başkan alıp gelir monacoda bir aslan vara dönmesin yine😂.

“Sólo un jugador me ha impresionado tanto como Messi el primer día que le vi, Radamel Falcao.” -Fabio Capello.

Falcao Photo

Bonservis ödenmeden Falcao 4,5 milyon euro maaşla alınırsa gayet uygundur. Kalite asla kaybolmaz. En basit örneği 34 ünde gelen Real madrid’e topukla golünü yine atan DROGBA ! Sonuna kadar da FALCAO derim kusura bakmayın GALATASARAY’lı kardeşlerim ☺️.

tam uyuyacağız radamel falcao Galatasaray ile anlaştı.

Falcao Photo

Avanza la clínica para entrenadores en Bogotá parte del trabajo de @FundFalcao ⚽️⚽️⚽️⚽️.

France Top Tendances