Maja Twitter Tendance: Top Tweets France

Maja Twitter

Jezeli @donaldtusk mówi z naciskiem, ze on sam - osobiscie - gwarantuje, ze PO utrzyma 500 plus i trzynastki to emeryci i rodziny wielodzietne maja się czego obawiać. Z takim samym naciskiem mówił, ze wyrzuci z rządu kazdego kto będzie chcial podnosic podatki..

Mordują, gwałcą podróżują. Zewsząd słyszę, że Rosjanie mają się dobrze na wakacjach w Europie Zachodniej. Pecunia non olet. Rosyjskie dzieci się bawią gdy ukraińskie giną!.

Jedynym powodem decyzji UE o wymuszeniu na wszystkich redukcji zużycia gazu jest chęć ratowania Niemiec, które dziś mają problem bo Putin zakręcił im kurek. Polska zagłosowała przeciw redukcji. Nie minęło wiele czasu i kto się odezwał w obronie Niemców? Tak, zgadli Państwo. Tusk..

UE podjęła decyzje, żeby zmusić wszystkich do redukcji gazu, aby ratować Niemcy, które uzależniły siebie i wiele państw od Moskwy. Czyli Polacy mają zmniejszyć użycie gazu, aby ratować Niemcy. A Tusk staje po stronie Niemiec i Rosji. Jak zwykle. „Für Deutschland”.

Irreversibilität der Veränderung ökologischer Systeme in ihrer Regeneration ist noch nicht begriffen worden. Wenn wir Kipppunkte erreichen, können wir nicht einfach sagen: wir schalten Technologie wieder aus Maja Göpel @beyond_ideology @sciforfuture.

Niemiecki land sąsiadujący z Polską chce zablokować budowę portu kontenerowego w Świnoujściu. Pretekstem są względy środowiskowe, jednak eksperci nie mają wątpliwości, że chodzi o ochronę własnych interesów gospodarczych #wieszwięcej.

GMA News
GMA News

LOOK: John Lloyd Cruz, Maja Salvador, and Miles Ocampo together with their dates at the #GMAGalaNight | via @gail_cayetano WATCH the livestream:.

Maja Photo,Maja Photo by GMA News,GMA News on twitter tweets Maja Photo

MAJA with Sanya Lopez last night ✨ 🏷: #MajaSalvador | #GMAGalaNight.

Maja Photo,Maja Photo by ‏ً,‏ً on twitter tweets Maja Photo

Dnia 21 maja w 1981 roku do polikliniki Agostino Gemelliego przybyła Matka Teresa z Kalkuty, aby modlitwami i umartwieniem wspomagać chorego Papieża Jana Pawła II..

@Korczarowski Dlaczego ja mam wspierać WUkrainę i jej współczuć, skoro jej obywatele mieszkający w Polsce mają wyjebane na swoją niby ojczyzne. Patrząc na Ukrów, większe emocje wzbudza w nich wybór kawy w Starbucksie niz Wojna XD.

@agnieszkawolsk9 To nawet logiczne. Jeśli po 4 miesiącach 💉 mają skuteczność 16%, to pewnie po kwartale ze 40%. Czas się szczepić. Za rok będą już comiesięczne szczepionki, a potem kurier będzie im wstrzykiwał codziennie. Wolę swój sposób, czyli poziom 60 ng/ml wit D i codzienny ruch..

Wybuchające drony w Sewastopolu - mają rozmach. Wygląda na robotę 🇺🇦 służb specjalnych 😉 Taki incydent to też potężna broń psychologiczna, bo Sewastopol jest daleko od granicy 🙂.

Maja Photo,Maja Photo by War Gang,War Gang on twitter tweets Maja Photo

@diabate33 @girondins Ne pas déstabiliser la mentalité de ce groupe ! On ne doit pas se tromper sur le niveau et incorporer des joueurs de caractère qui vont se fondre au collectif ! 1 créateur et 1 attaquant ! Pour monter, on doit scorer et #Maja n’est pas au rendez-vous.

T
T

Maja Salvador And Sanya Lopez!!!✨🤍 #MajaSalvador #SanyaLopez.

Maja Photo,Maja Photo by T,T on twitter tweets Maja Photo

@maja_drzewiecka @SzStachowiak Przed którym pomnikiem będzie siadać wieńce?.

Maja Photo,Maja Photo by Photoholic #libek #SilniRazem #5g3g,Photoholic #libek #SilniRazem #5g3g on twitter tweets Maja Photo

Nie wiem co obalają ludzie z @BiuroNbp, ale złotego się nie obala. Złotego w pewnym momencie, zgodnie ze zobowiązaniem traktatowym, się w Polsce zastąpi euro, które stanie się naszą, narodową walutą. Kraje w strefie euro mają nadal swoje tożsamości narodowe. #kursnaeuro.

@krzyszt84690756 Morawiecki ,,Ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej służba zdrowia będzie za darmo kur*wa. Trzeba słuchać ludu, obiecać im czego oczekują a potem wygaszać ich oczekiwania, maja zapie*rdalać za miskę ryżu” Trzeba o tym przypominać codziennie, by wyznawcy nie zapomnieli.

U 9
U 9

@patryk39341143 @PolskiPolak1977 No według Gowina to Ukraińcy mają być nowa elitą. Od 18 minuty..

U 9
U 9

@patryk39341143 @PolskiPolak1977 Po historia,matematyka i inne nieprzydatne Mają ć za miskę ryżu i piwo z Biedronki🤷.

@urodzonywwa Skoro homo mają płaskodupie to rozumiem, że piękne jędrne i wypukłe dupy mają heteroseksualiści? To chciałeś powiedzieć?.

Urzędnicy urządzili mu piekło. Kobiety mają prawo wchodzić w czapkach na msze i nic im nie grozi. To jedyne prawo kobiet w kościele. Wszedł chłopak i mosiężnego nieskończenie Boga obraził. Zasłużył na piekło, bez sądu ostatecznego. JAKIE TO POJEBANE..

Maja Photo,Maja Photo by Powiadam Wam! ☠️,Powiadam Wam! ☠️ on twitter tweets Maja Photo

Wczorajsze szpagaty neonówki ani mądre ani śmieszne. Chyba mają na nich słitfocie z pedofilskich imprez celebrytów. Pragnę przypomnieć, że dawka w strzykawce będzie taka sama dla pedofila w dżinsach jak i w sutannie☝.

@p4damczyk @BoszkaBoena Miej więcej wiadomo co musi być zrobione w OZ - wspołpłatność, prywatyzacja i komercjalizacja usług med. Ale tego żadna partia nie powie, bo siła populizmu w PL jest tak duża, ze realiści nie mają szans na wygranie wyborów. Stąd kluczenie Tuska - prawdy Polacy nie przyjmą..

@Seal_Pack_Girl Mere is par uchlogi to life ka pura maja logi😘😘💦💦.

Maja Photo,Maja Photo by 💥💦Your Lover💦💥,💥💦Your Lover💦💥 on twitter tweets Maja Photo

@maja_teyzem paradoks gibi. bir seyler başarılamadığı için yeni koçla anlaşılmıyor ama koçla da başarı gelmiyor.

dni jesli nie macie nigdzie na swoim profilu wpisanego wieku/rocznika lub macie wpisane minor -cos tam bo ja srs nie chce tu osob ktore nie maja skonczonych 14 lat.

@MariuszGierej To nie jest jedyny problem. Teraz podnoszą podatki małym i średnim firmom, bo tyle naobiecywał w kampanii. Nie mają kasy z KPO, a zaraz w ogóle jej mogą niemieć z unijnego budżetu. Podobno z ceną gazu już ich ruscy dymają..

#Woronicza17 Polacy mają być rezerwuarem taniej siły roboczej i bezrefleksyjnie wykonywać polecenia UE..

@Piterson1980 Żeby podjąć pracę- trzeba mieć nawyk pracy. Żyjący z pokolenia na pokolenie z zasiłków- nie mają tego nawyku..

@glitterypotion O matko, po części rozumiem tym bardziej że najbliżsi mają dziwną tendencję żeby komentować wygląd bez żadnych skrupułów :// przytulasy przesyłam siostrze.

France Top Tendances
  • Ekitike
  • Elche
  • Elips
  • Eminem
  • Fortnite
  • Francfort
  • #freebetunibet
  • Genshin