INSA Twitter: Die Beliebtesten Tweets Germany

INSA Twitter

Deprem bölgesinde sadece bina inşa etmeyeceğiz, o şehrin ruhunu da yansıtacak yaşam alanları kuracağız. Tarihiyle, kültürüyle, sanatıyla, doğasıyla bu coğrafyayı yeniden ayağa kaldıracağız! 143 bin köy evimizi de bu anlayışla inşa edeceğiz!.

Depremden etkilenen Akçadağ’da kanaat önderlerimizi, muhtarlarımızı dinledik; taleplerini not ettik. Yeni yerleşim yerlerimizi vatandaşlarımızla, onların istekleri doğrultusunda bilimin ışığında inşa edeceğiz. 📍Malatya.

Macaristan Başbakanı Viktor Orban: “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliği altında Türkiye’de büyük ve harika gelişmeleri gerçekleşti; yeniden inşa sürecinin de başarılı olacağına eminiz. Rusya-Ukrayna arasında başarılı bir müzakere yürüten tek kişi o. Başkan Erdoğan’a müteşekkiriz.”.

Yenikapı Meydanı’nda yüzbinlere seslenen Yeşil Sol Parti Eş Sözcüsü İbrahim Akın, Newroz’un direnciyle yeni yaşamı inşa edeceklerini belirterek, baskılara karşı bu topraklara atılan tohumların yeniden dirileceğini söyledi.

Manisa Lale Meydanı’nda binlerin bir araya geldiği Newroz’da konuşan HDP’li Naci Sönmez, “Özgürlükçü ve eşitlikçi bir Türkiye’yi renklerimizle inşa edeceğiz” dedi.

İstanbul Newrozu’ndan tecride karşı mücadele mesajı veren Emek, Barış ve Demokrasi Güçleri, “Karanlığı dağıtacak ve aydınlık yarınları inşa edeceğiz. Newroz ateşi özgürlük, kardeşlik için yanacaktır”.

Bakanımız @prof_mahmutozer : Afet bölgemizden diğer illere tayin talep eden 4 bin 97 personelimizin nakil işlemlerini sağladık. Eğitim ailemizin dayanışma ruhuyla güzel günleri beraber inşa edeceğiz..

INSA Foto,INSA Foto by Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü on twitter tweets INSA Foto

Bye Bye Olaf/Anna Germany where right-wing populist AfD party is ahead of the Greens for 1st time since 2018, acc to an INSA poll for BILD. Greens have fallen out of favor w/voters b/c of compulsory installation of heat pumps, which will apply from 2024 & be costly for Germans..

INSA Foto,INSA Foto by Punit Khimasia,Punit Khimasia on twitter tweets INSA Foto

Yapılan eylemlerin faturalarını gençler ödüyor Bırakın yarının Türkiyesini yarının Türkleri inşa etsin. Gençler halleder #Varbihayalimiz #Hüseyinbaşmeclise.

Güven kaybı, can/evlat kaybı, kandırılmışlık hissi, maddi kayıp, acı, yas, pişmanlık, o apartmanı inşa edenler, denetlemeyenler, malzemesinde oynayanlar, deprem yönetmeliğine uyduğunu iddia edenler, taksirle insanları öldürdüler. Gereği yapılıyor mu hukuken? Satış fiyatı yüksek🔝.

INSA Foto,INSA Foto by DaMilaBee,DaMilaBee on twitter tweets INSA Foto

“…Muaviye’den günümüze kadar insan haklarına ve hukukun üstünlüğüne dayalı bir yönetim sistemi hiçbir dönemde inşa edilmedi. Bu süre içinde bir Ömer daha yetişmedi ancak yüzlerce Yezid’imiz oldu”.

@wokest_boy @welt Das Ergebnis einzelner Sonntagsfragen ist an sich keine News wert. Aber schreibt sich halt schön einfach. Das In hier steht für Insa. Man achte auf die Verteilung bzgl Grün/AfD. Selbiges gilt übrigens bei der AfD im Fall von Forsa (F) für die AfD..

INSA Foto,INSA Foto by Homegrow_Pro,Homegrow_Pro on twitter tweets INSA Foto

19- Ellerinde maddenin küçültülüp büyütülebilmesi teknolojisi de olduğu için bunu normal boyutlarda bir gemi ve aynı zamanda bir gözlem istasyonu olarak inşa edip dünyanın yakınına şu anda bulunduğu yörüngeye getiriyor ve şimdiki haline büyütüyorlar (ant-man filmini hatırlayın).

Felaketlerde kullanılmak üzere, 6-7 saatte kurulabilen evler inşa eden fabrikalar açmak gerekir. Bu fabrikaları devlet işletmeli ve felaket zamanı devreye girmeli..

@ruveydamentes @METELER52 zorbalık yapamazsın. Sadece HAK hakim olmalıdır. O takdirde haklı olan güçlü olur. Bu da mantıklı olandır. Ve mantıklı olan birsey üzerine kurulan evlilik büyüyerek sevgiyle inşa olur..

@DrSinanOgan Yeniden doğması için öncesinin olması lazım. Yok ki böyle bir şey. Emperyalizmin yüz yıl içinde inşa etmeye çalıştığı bir yapı için ancak biz yeni bir millet inşa üretiyoruz denilebilir ki o da tutarsa. Bakalım, görelim, tutacak mı? Olması için Türk milletinin yok olması lazım..

@murat_kurum @murat_kurum bakanım İstanbulda da böyle kople müstakil evler yapsanız yüksek binaları yıkıp çok muhteşem gözüküyor bunlar İstanbul ve Türkiyenin yer yerine bu evlerden inşa edin.

@JefferosnThomas Dostum yeni bir şey inşa etmekten kastım, aslına uygun olmayan şekilde yapmak, bunu da anlamıyorsan ne diyeyim artık yani :D yukarıya bitmiş halinin fotoğrafını attım bakıver bir zahmet.

Dokunduğunuz her şeye kötülük bulaştırdını onarmaktır,korumaktı inşa etmek değildir.Şehrin sembolü ne varsa mahfettiniz.!!!!#KızKulesi.

@Mekosuzi_Dobyu おめでとんがらし!ワキアセ‹‹(´ω` )/››ワキアセ.

@derinspirit Gün gelir siz de yorulursunuz ama kendinizi inşa ederken biriktirdiğiniz dostlar yürüdüğünüz her yolun kenarında sizi izler ve düşüşünüzü yavaşlatır 🧚‍♀️.

@KommCo わりとどこにでも売ってる ちょっと古い?からコンビニによってはないかも?.

@Canan_Kaftanci Ahlaklı bir toplum inşa edebilmek için ilk önce inanç gerekir. Ancak inançlı ve imanlı insanlar önce ahlak ve maneviyat der. Yalancılık ise münafıklık alametidir. Cenabı Hak milletimizi ve tüm insanlığı yalancı ve münafıkların şerrinden ve elinden kurtarsın..

Buldan: Seçimleri de kazanacağız, geleceğimizi mutlaka inşa edeceğiz.

INSA Foto,INSA Foto by SurAjans.com,SurAjans.com on twitter tweets INSA Foto

Prezident İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Suqovuşan qəsəbəsində inşa olunacaq yaşayış məhəlləsinin təməlqoyma mərasimində iştirak ediblər..

INSA Foto,INSA Foto by Sahil Şirinli,Sahil Şirinli on twitter tweets INSA Foto

@OrtaDunyali54 @vekilince Sevgili Sauron Haklısın biz seninle bir olup bunların hakkından geliriz Mordoru yeniden inşa ederiz.

Beyaz adam yine gemiler inşa ediyor, sağlam yelkenler dikiyor. Ama beyaz adam artık yanlız değil. Onlardan daha da aç, çekik gözlü adamlar var. Onlar da hazırlanıyor..

@dfikrisaglar Sizin onurunuzua yakıp yikanlarla aşk yaşamak, bizim onurumuza yapıp inşa edenlerle birlikte olmak düştü. Ve yakmak yıkmak için bu ülkeyi yönetmek nasıl bir ruh haliyse artık ovunmekte bir beis görmeyen bakan eskisi..

@cnnturk Evet parmakla gösterilen bir ülke olduk bazı noktalarda, biri en son yaşanan sel felaketinde hatalı şekilde inşa edilen alt gecitteki suları çekmek için bir pompa bile gönderemeyen bir ülke Bu ülkede insanlar acgözlülüğün, ahlaksızlığın kurbanı olarak ölü.

Güzel günleri birlikte inşa etmek için biz öğretmenlerde görevimizin başında olmak istiyoruz 100 bin atama ivedilikle yapılmalıdır. #KabinedenMülakatsız100Bin.

Germany Beliebte Trends
  • Autobahnen
  • Beleidigung
  • Briten
  • C-Probe
  • Camilla
  • #Campino
  • Celine
  • Closeness Rating