Verdi Twitter: Die Beliebtesten Tweets Germany

Verdi Twitter

Psikolojik harekat merkezinden ses Şahan ile Batuhan’ın abisi kendisini ele verdi👇🏼.

Ayşe nagihanı söylemekle çok doğru karar verdi relaxxx normalde ben bu kadar emin konuşmam biliyorsunuz ama Nagihanın gölgesinde kalıyordu çok iyi oldu bu.

Hem 10 saat önceden spoiler verdi hem de şimdi spoileri doğru çıkmayabilir Woj sana insan diyenin ben.

Non succede ma se succede mi faccio i capelli blu e verdi, da buona larrat quale sono.

Korelasyon ustası herıf, coın verdı gırmedım yuzde 60 vermıs sanırım, hayvan herif ya. Allah kahretsın. Takip edin..

Itoudis hocam,değil Nando’nun kalmasını istemesi,Bobby’i baskete döndürüp oynatmak istese sıkıntı yok. Sevgili karımdan daha çok güven verdi..

A Haber
A Haber

Ormanı yakan şüpheliyi özel ekip yakaladı! Ailesiyle tartışınca ormanı ateşe verdi.

Risk yönetimi örneği: NFL marka değerini korumak için takımlara sadece kripto borsaları ile anlaşma yapmayı şartı koşmuştu. Altkoinlere izin vermemişti (yanlış hatırlamıyorsam). MLB ise izin verdi ve Nationals baseball takımı Terra ile sponsorluk anlaşması yapmıştı Şubat ayında.

Millet adamdan spoiler yememek için engel attı adam canlı yayında spoiler verdi mq.

Feyyaz Öztürk bu bölümde Berivan Aslan’a planlanan suikastla ilgili şunları anlatıyor: “Meral Akşener’in danışmanı Mustafa H. Ünser ‘İletişime geçecekler.’ diyerek bana bir numara verdi. Yönlendirdiği isimler ‘Berivan Aslan’ı vuracaksın’ dedi.👇.

Verdi Foto,Verdi Foto by Mustafa İlker Yücel,Mustafa İlker Yücel on twitter tweets Verdi Foto

Abi bu erkek üreme organlı hesaplar nereden cesaret buluyo, kim bunlara bu aklı verdi kim dedi bunlara pp bunu yapın,ya da kim prim veriyo aaa uuu falan diyo öööf allahın cezaları oçlar.

O
O

Öğretmen miş Çocuğuma bir bisiklet alamadım bu yaz da diye Tweet atmış. Bende insanlık olsun diye Adresnizi verin ben alıp göndereyim diye Dm den yazdım. Adresi verdi Bende bisikleti alıp gönderdim. Utandı mı sıkıldı mı yalan mı gerçek mi bilemedim Hesabı kapatmış.

@FOXhaber @gulbintosun Sayın ulaştırma bakanı yaz kış yollarda çalışan karayolları taşeron işçilere kadro sözü verdi Sözler tutulmadı #değişenbirşeyyok hükümet verdiği sözü.

ÖZALBEY ‼️ Maşallah resmen terlemeden kazandı önü çok açık bir açık yarış atı görüntüsü verdi . Yolu açık olsun çokk beğendim . Takip edelim bakalım ✍️.

adem yine oyunu verdi ben boyle haksızlık hayatım boyunca gormedim birisi basarısız oldugu halde bedavadan finale cıkar birisi karsıdaki ezik olmasın diye oyun verir yemin ederim igrenc otesi bi survivor.

Hikmet sana cevabını verdi kes artık onu demotive ettin adam gayet iyi mücadele ediyor ödem ve sakatlıkla. 2019 halinin karşısına çıkmaya korkuyordunuz onun için gitmiştiniz ne cabuk unuttun @HakanHatipoglu.

#bmsch Tüm teknik göstergeleri al verdi Bugün macd de teyit etti Teknikçiler sanki üşüştü gibi yolculuğu var gibi YTD dir sadece teknik bir.

@note_bot_ @saglikbakanligi Bikaç ay önce Ezel Akay geçmeyen uyuzdan şikayet etmişti bi twitinde, ben de ona ivermectin önerdim ve klasik “o ilaç at ilacı işe yaramaz” cevabını verdi. İnsanların beyni öyle yıkanmış ki yıllardır işe yarayan jenerik ilaçların hangi saiklerle şu an kötülendiğini anlayamıyolar..

zaten sizin fandomlara gereken mesajı onur verdi ne konusuyoruz sohbet odasında da başımı yakmayın diyodu olcm glba sğsmsğsmsğsmsğsms.

Verdi Foto,Verdi Foto by ceren,ceren on twitter tweets Verdi Foto

Die #Alarmstufe Gas wurde ausgerufen. „Die Bundesregierung muss deshalb alle Maßnahmen ergreifen, um die Beschäftigten und die notwendige Infrastruktur für die Energieversorgung Deutschlands zu schützen“, so der Frank Werneke. ⤵️.

Bakan Çavuşoğlu ve İsrailli mevkidaşı Yair Lapid dostluk ve iş birliği mesajları verdi..

Bu sene herkes Ayşe’yi aşağıladı herkes bi laf söyledi bi üstünlük tasladı. Sadece Nagihan gerçekten destek oldu ve Ayşe dokunulmazlığı alıp Nagihan’ın adını verdi. Kendi kendini yaktı #SurvivorAllStar2022 #Survivor2022AllStar.

@senisiken111 @kaptirmakizimm allah belanı mı verdi usta sana bu ne haldir saniyesinde geri dönüş yapan adamdan bir mente 3 saatte dönen adama.

Şimdi Sars-Cov-2 ye karşı etkisiz olan yine bağışıklık sistemini baskılayan bir aşı için, FDA ve CDA neden çocuklar yapılmasına onay verdi? Bilim dünyası bu soruyu tartışıyor..

@fimed06 @DerbiHaberTR Bir tanıdığımız sürekli kendi adının verilmesiyle yaşadığı travmaya son verdi tek bir mermi ile. Her şikayet ayrı mahkeme… bu tekerrür sorununu çözecek bir merci yok mu?.

Esentepe Yurdu öğrencilerimiz final haftası yoğunluğuna güzel bir piknik molası verdi..

Verdi Foto,Verdi Foto by GSB Yozgat Yurtları,GSB Yozgat Yurtları on twitter tweets Verdi Foto

Lan grubun hesabı bana cevap verdi 🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️ Teşekkürler japonya.

@FOXhaber Sayın Ahmet Davutoğlu na sorar mısınız hükümet yaz kış Yollarda çalışan karayolları taşeron işçilere kadro sözü verdi sözünü tutmadı. Seçimi kazanırsa taşeron işçilere kadro verecek mi #NeBirEksikNeBirFazla.

@_UrVeKa_ Adam hiç bir sorudan kaçmadan kivirmadan teker teker cevap verdi Galatasaray in tek kuruşunu bosa harcatmaz ve Galatasaray a vermeye gelmis bir insan guvenim tam benim şahsen ♥️💛♥️💛♥️💛aslolan Galatasaray dir.

arkadaşlar bu espriyi yapabilmek için bilerek ff aldım. -hoca bana şimdi fevkaladenin fevkinde mi verdi bu üstün başarım için?.

Verdi Foto,Verdi Foto by Sara Ermiš,Sara Ermiš on twitter tweets Verdi Foto
Germany Beliebte Trends
  • Biden
  • Bildungsminister
  • Blitze
  • bogum
  • Brauchtum
  • Christen