#erdogan

#erdogan Twitter Trend : The Most Popular Tweets | India

Ümmetin ve milletin umudu. Ümmete, millete adanan koca bir ömü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum gününü kutluyor, devletimizin, milletimizin ve ümmetin yolunda nice sağlıklı yaşlar diliyorum. Allah seni başımızdan eksik etmesin Reis 🙏 #İyikiDoğdunReis

#erdogan Photo

#erdogan on Twitter

Kerem cem ()

BIRAKIN lan timsah gözyaşları dökmeyi ! Siz Seçim kazanmak için PKK ile ittifak yapan ve bunu görmezden gelen kitlesiniz ! Tayyip in askerleri dediğiniz Şehitlerimiz gram umrunuzda değil , TEK derdiniz RECEP TAYYİP ERDOĞAN . #sehitlerimizvar

Heliven"Emir"Yağız ()

YA 33 ŞEHİTİMİZ VAR VE #Erdogan DAN BİR TANE BİLE AÇIKLAMA YOK SOSYAL MEDYAYA VPN İLE GİRİYORUZ, KİM BİLİR DAHA KAÇ TANE ŞEHİTİMİZ VAR. BİR RUSTA BANA GELİP TÜRK ASKERLERİNİN FOTOĞRAFINI ATIYOR, AMA PARÇALANMIŞ HALLERİNİ #şehitlerimizvar Türkün artık türk bile dostu değişdir

Malcolmite ()

Thank you putin for uniting the Turkish people. Everyone in Turkey of every class and political persuasions supports the Turkish army. Everyone is currently behind Erdogan despite all the disagreements they have with him 🇹🇷 🇹🇷 🇹🇷 🇹🇷

Aakar Patel ()

Today Q3 GDP numbers out. Modi reputation globally as reformer is ruined. He’s just another thug strongman like Putin, Erdogan who has also screwed up economy, ruined social harmony.

Aprendiz de feiticeiro ()

A 65a Brigada mecanizada turca simplesmente desapareceu do mapa devido ao bombardeio russo. Erdogan foi cutucar Putin, bad idea.

Kenan Yapıcı ()

TSK’yı Suriye batağına sürmekten çekinmedi. Basiretsiz dış politika ile Cumhuriyet tarihimizin en kötü dönemini yaşattı. AKP hükümeti ve CB Erdoğan bir an önce istifa etmelidir. Bu kadar net!

#erdogan Photo

TRT World ()

Turkish President Recep Tayyip Erdogan denounces “massacres” of Muslims in India after communal riots in New Delhi leave at least 38 dead

Cemal Enginyurt ()

Cumhurbaşkanı @RTErdogan: aSEN NE YAPTIN LAN,diye hakaret eden Can Ataklı denilen LAN!Sen ömrü hayatın da Millet için ne yaptın LAN?İşiniz gücünüz hakaret,aşağılama,küfü aştın LAN,Edepsiz hadsiz çukur Tayyip Erdoğan Ülkenin Cumhurbaşkanı,doğru konuşacaksın.

Savcı Sayan ()

Ümmetin ve milletin umudu. Ümmete, millete adanan koca bir ömü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum gününü kutluyor, devletimizin, milletimizin ve ümmetin yolunda nice sağlıklı yaşlar diliyorum. Allah seni başımızdan eksik etmesin Reis 🙏 #İyikiDoğdunReis

ÜLKE TV ()

#CANLI Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulunuyor. Canlı izlemek için:

#erdogan Photo

ADEM AYAN ()

SON DAKİKA HABERİ:  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ve Almanya Başbakanı Angela Merkel ile üçlü bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi Kaynak :Ntv

Stratejik Ortak ()

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Macron ve Almanya Başbakanı Merkel ile üçlü bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

#erdogan Photo

A Haber ()

Başkan Erdoğan Macron ve Merkel ile görüştü

#erdogan Photo

İttihat Haber ()

İstanbul’daki Adanan Erkek Öğrenci Yurdu’nu bombalayarak Ülkücü Mustafa Erol’u şehit eden ve hakkında idam cezasıyla iddianame hazırlanınca Avusturya’ya kaçan Ozan Ceyhun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Viyana Büyükelçiliği’ne atandı.

#erdogan Photo

Muhammed İmrak ()

CHP diyormuşki; Erdoğan 80 senede yaptıklarımızı sattı. Ben hiç kerhane, meyhane ve heykel satıldığını duymadım.

Furkan Haber ()

Erdoğan 22 ticaret müdürü atadı, 4 kişiyi de görevden aldı

#erdogan Photo

Kerim HAS ()

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriyeli muhaliflerle çatışmalara katılmasının Erdoğan-Putin arasında varılan anlaşmaları yıktığını belirten Rus Savunma Bakanlığına yakın bu yüksek düzeyli askeri kaynak, gerginliğin artmasının iki ülke liderinin buluşmasını ertelediğini de söylüyor.

Jamie Watson ()

I hope y’all know when [email protected] praises putin while insulting our intelligence svc.’s, calls our military leaders idiots, deserts our allies, cowers to erdogan & little kimmie, turns the DOJ into his personal law firm- well hells bells y’all it’s only to maga!!! Right?

Eddie Du ()

Well-informed sources who spoke on condition of anonymity said the Trump administration was, however, weighing whether to provide “intelligence and some form of logistical support” for Turkey in Idlib, but declined to elaborate.

Tele1 TV ()

Erdoğan’dan Kenan Sofuoğlu’na izin çıkmadı

#erdogan Photo

Arriadna🗽 ()

Turkey Rearrests Acquitted Philanthropist After Erdogan Backlash 🚨 This is what Trump is trying to do in the US! #VoteBlueToSaveAmerica #BananaRepublic

𝐀𝐢𝐞𝐤 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 ()

#PA212SelamatkanBangsa #PA212SelamatkanBangsa Turki Ancam Kerahkan Militer ke Suriah, Putin Warning Erdogan

Alan Sked ()

Erdogan who notoriously bought a Russian missile defence system is now asking the US deploy Patriot missiles to protect its troops in Syria from Syrian forces. Pathetic.

Timur ERDOĞAN ()

Sn @RT_Erdogan ın şu sözlerini hatırlatmak gerekirUYAP gibi çok önemli bir teknolojiyi,maalesef bu bir özeleştiridir FETÖ’cülere kaptırdık.Çok acımasız kullandıüyük zulüm icra ettiler Ceza İndirimi teklifini kabul etmeye bu cümle bile yeterlidir 👇 KadirGibi KaderMahkumuÇok

Ahmet şık ()

İstanbul Çağlayan Adliyesi içinden edinilen bilgileri sıralayalım: Gezi davası ile ilgili beraat ve tahliye kararı bizzat Recep Tayyip Erdoğan tarafından verildi.

İbrahim Özkan ()

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Ata’nın adını da kaldırdılar… CB Erdoğan imzaladı, Resmi gazetede yayımlandı

#erdogan Photo

Markar Esayan ()

Bugünkü yazım: “Erdoğan dik durdu ve Gezi darbesini engelledi. Gül bu Gezi’yle gurur duysun, biz demokrasiye ve irademize sahip çıkan Erdoğan’la gurur duyuyoruz.”

Juan Francisco Coloane ()

🇸🇾 lo protege?🇺🇸 y la alianza transatlá en rigor son cómplices de Erdogan en el genocidio en á un juicio contra el?Muy probable que no. Le conoce las fallas a muchos jefes de estado. Y estos muchos conocen las de el.

François Villon ()

2004 yilinda MGK FETÖyü terör örgütü ilan ediyor. Demekki Erdogan vatana ihanet sucu islemis. Cok ACIK-NET

Fâtih Tezcan ()

Dün uçkuruna sahip çıkamadığı için ülen’in Terörist olarak hüküm giymesini engelleyen Nuh Mete Yüksel, bugün çıkmış “CB Erdoğan FETÖ’den yargılanmalı” diyor. Esas FETÖ’ye yardım ve YATAKLIKTAN yargılanması gereken sensin! Devletin sana verdiği görevi bir kız için satan sensin!

#erdogan Photo
☚ #DPW2020 #Coronavid19 ☛
India Twitter Trends Now