India flag

🕓

#Kabul In News: The Most Popular Tweets

Tank Palet Fabrikasını satmak TSK nın başka bir ülke emrine vermektir. Asla kabul edilemez.

#Kabul Twitter

#Kabul Photo

#Kabul Top Tweets On Twitter

@aliozesmer çok güldük ama kabul et shndhxsnhxbsbxbsbxbd.

@aliozesmer çok güldük ama kabul et shndhxsnhxbsbxbsbxbd Photo

@sscfhilal Ya bır sey de kazansam ha dıyor bugun kabul et sana cıkmıcak dedim bu iş inada bindi asdfghjk ah ah kaç çekilişin arkasında gözüm kalmadı ki asdfghjk.

@tolgademir96 Cok safım, gercekten bu muhtar ordusuyla ne isi olabilir ki? diye hic bir anlam veremeyip, olagan sacmaliklardan sanmistim edelim kotu kullanima yonelik olsa da adamlar orgutlenme olayini iyi.

Tarih boşluk kabul etmez. Kıtlık, salgın ve savaşlar azalıyorsa, insanlığın bunların yerini alacak başka gündemleri olacaktır. Bunların ne olacağını iyi düşünmemiz gerekiyor. Bundan sonra insanlık neyle uğrayacak? Oturup şiir mi yazacak?.

@poyraz1299 @analizbey_ Demedim mi abi? Daha bismillah demeden üstadlığımı kabul edecek birini buldum 😅😅.

instagramdan sürekli fake hesap takip isteği almaktan bıktımmm kabul etmedikçe sizde kudurmaya devam edin🙃.

@aokocax Ozet olarak kabul edilemez fikirleri insanlarin kabul etmesi icin cok asiri fikirleri surekli one suruyorsun boylece kabul edilemez fikirler insanlara olagan gelmeye basliyor..

Trump’ın tehdidine karşı chp tavrı bu mudur? “Bu ifadeyi kabul etmiyoruz”... “hiçbir devlet ülkemizi bu kadar açıktan tehdit etme cüreti göstermemişti”... Bu mudur?.

#UzmanJandarmaHakkınıistiyor Uzman Jandarmalar o zamanki şartlarda lise mezunu olarak girip 20 yıl hizmet sonu emekli olacak şekilde şartları kabul ettti ancak şimdi lisan mezunu olmalarına rağmen ne3600 ne okulun hizmetten sayılması nede statü değişikliği için bişey yapılmadı.

@romerkukner Abi buna çok katılmıyorum, böyle bir durumun kabul görebilmesi için taraftara bir plan ve yön haritası sunmak gerekir. Biz taraftara transfer sözü veriyoruz, şimdi altyapıdan futbolcularla oynayacağız demek bir plan olmuyor.+.

Akıl-insan ilişkisinde gücün ve yönetimin, kabul edilenin aksine, akılda olduğunu düşü Aklını kullandığını zannederken, bir gün geliyor ve fark ediyorsun ki, hep o seni kullanmış!.

herkes gibi önemsiz birisi olduğumu biliyorum ama bunu kendime kabul ettiremiyorum. bunu kendime kabul ettirdiğim zaman beklentisiz yaşayacağım ve mutlu mesut bir insan olacağım..

Ts taraftarı kapasite olarak bariz zayıf artık bunu kabul ettim. Yönetim Euro alıyor diye Olcay’ı istemiyor Ünal Hoca da aldığı direktiflere göre hareket ediyor Bu kadar basit Olcay kötü performans sergilemedi Onur-Burak gibi de bokunu çıkarmadı. Mali yapıdan istenmiyor.

A car bomb targeted foreign contractor compound known by Green village camp in PD9 of Kabul. Initial reports suggest 55 killed & wounded while clashes could still be heard. The place has been targeted earlier in 2014 by Taliban self sacrificial squad..

@TerganModa @muratcell Hatta sattıkları ayakkabıların yanında besleyici sütü almak zorunda olduğumuzu, almazsak ürünle alakalı hiçbir mesuliyet kabul etmeyeceklerini de söylüyorlar!.

#PomemPöhteSıra32Yaşta çıksın artık karanlığımız aydınlığ Kabul olsun dualarımı 3️⃣2️⃣ @RT_Erdogan @suleymansoylu.

Hiç kimse yaptığı hatayı kabul etmiyor canına yandığımın dünyasında. Tamam o da benim suçum, getirin..

با دوستان کامګار و سر فراز ام! @ Kabul, Afghanistan.

@payimalaish Çocuğun sırasını vermeyip (sav)’in hemen ardından ilk içen olmayı istemesi ve Efendimiz’in (sav) ‘de kabul etmesi de faziletlerde yarışma bakımından örnek.

Al Ittihad, Galatasaray’a 9 milyon euro bonservis, Belhanda’ya yıllık milyon euro garanti ücreti kabul ettirdi. Belhanda, takımdan ayrılmak istediğini teknik kadroya iletti. (BiP Spor).

Al Ittihad, Galatasaray’a 9 milyon euro bonservis, Belhanda’ya yıllık milyon euro garanti ücreti kabul ettirdi. Belhanda, takımdan ayrılmak istediğini teknik kadroya iletti. (BiP Spor) Photo

At least 40 people wounded. So very sorry to hear this. As a city that has seen too much sees even more. #Kabul.

Son 15 yılda en fazla itibar kaybına uğrayan hayvan koyundur. Oysa koyun,Türk kültür ve mitolojisinde kutsal kabul edilir. Akkoyunlu ve Karakoyunlu adında 2 büyük devlet kurmuşuz. Sizleri bilmemem ama Benim annem evlatlarını Kuzum!, Babam erkek çocuklarını Koçum! diye severdi.

Son 15 yılda en fazla itibar kaybına uğrayan hayvan koyundur.
Oysa koyun,Türk kültür ve mitolojisinde kutsal kabul edilir.
Akkoyunlu ve Karakoyunlu adında 2 büyük devlet kurmuşuz.
Sizleri bilmemem ama
Benim annem evlatlarını Kuzum!,
Babam erkek çocuklarını Koçum! diye severdi Photo

Usta sen belhanda‘ya ne dedin? -Ne dedim memati? Sneijder dedin usta. Çok yanlış bir zamanda geldin ama takımın vazgeçilmez parçası olmayı başarmıştın. Tam bize kendini kabul ettirmişken gidiyorsun, her şey için teşekkürler asistin asisti reis. Hoşçakal..

People in Kabul are digging deeper wells as the city faces a water crisis..

Tank Palet Fabrikasını satmak TSK nın başka bir ülke emrine vermektir. Asla kabul edilemez..

India Twitter Trends Now