India flag

🕓

Kabul In News: The Most Popular Tweets | India

Dün akşam Erdoğan Mansur Yavaş’ı tehdit edip savcılara emir vermişti. Bugün sabah Erdoğan’ın tehdidini emir kabul eden savcılar Mansur Yavaş’a soruşturma açtı. İleri demokrasimizde seçime girmek serbest ama seçimi kazanmak yasak! #MansurYavaşYalnızDeğildir.

Kabul Twitter

Kabul Photo

Kabul Top Tweets On Twitter

Eleştiriyi kabul etmeyen her kim olursa olsun, kesinlikle aklından sorunu var demektir.

Bu Mübarek Akşamın Feyzi, Rahmeti, Bereketi, İhsanı Ailenizin Sevenlerinizin ve Sevdiklerinizin Üzerine Olsun. Yüzünüz aydın, Kalbiniz Nur Olsun İbadetleriniz Makbul, Dualarınız Kabul Olsun CUMA AKŞAMINIZ Hayırlara Vesile Olsun inşALLAH.🌹 🌹 Hayırlı, Huzurlu A k ş a m l a r.

Yeni Zelanda insanını anlatmak biraz zor orada yaşamak gerek hakikaten, orada yaşadığım sürece hem Maori halkını hem Kiwi halkını çok yakından gözlemleme şansım oldu, orası bambaşka bir yer, mesela kadının beyanı hukukta esas kabul ediliyor, kadına şiddetin cezası ağır.

#Nevruz Ergenekon’dan çıkışımızın yıl dönümüdür. Bu yüzden nevruzda ateşler yakılır, örslerde demirler dövülür. Demircilik de bu nedenle kutlu bir meslek kabul edilir. Bütün dünya Türklüğünün nevruz bayramı kutlu olsun..

‘Muhacir gözden dökülen yaş gibidir’ Kabul buyurması dileğiyle attığımız ilk adımı Mevlam hayırla sonuçlandırsın, hatalarımıza kefaret eylesin İnşAllah..

Kabul Photo

İnsani olan; sadece iyi, doğru, helal ve sevap kabul edilen davranışlar değildir. Kötü ve günah davranışlar da insanidir.

Sayacak olursam olduğum ameliyat lari iki adet kulak bide omurilik hatta en zor yıllarım di o zaman lar izleri hala var hayatımda ve bu hastalık çok nadir di o zaman lar çok kişi dek gelmez e beni sevmiş bulmuş kabul ettim falan güzel yattım 7 ay falan sonra işte kendime geldim.

bu saatten sonra merhametli iyi berk yok kimse umrumda deil yanlişim varsa özür dilemeyi bilirim ama özürü kabul etmeyip laga luga yapmaya devam eden olursa tek cevabim siktir git..

Bunun üzerine şimdi hala bu kadar büyük bir tepki gösterilmesini ben şahsen kabul etmiyorum. Kaldı ki söylendiği kadarıyla borcunu kapatıp dilekçe verenler için geri dönüş yolu da varmış..

Yuva sıcaklığında bakışlarıyla içini ısı Seni olduğun gibi kabul Değiştirmeye çalış Hayal ettiği kalıplara uymasan bile seni sevmekten vazgeçmeyen biri varsa hayatı . . . Bundan sonra korkma. Kırılmaktan korkma. Hayattan Artık O.

Kabul Photo

her sabah 8 buçukta 30 kişi toplanıp öğretmen dinleme fikrini kim nasıl kabul ettirdi insanlığa o kadar merak ediyorum ki.

Kişi üzеrinе farz olan borçları ödеr, farzlarını yеrinе gеtirir vе ondan sonra dua еdеrsе dilеği kabul olunur. Sеn farzlardan sonra bizi dua ilе an, biz dе sana dua еdеlim. Umulur ki Allah, dualarımızı kabul buyurur. Abdulhalik Gücdüvani..

NDS special forces arrest six IS members including two would-be suicide bombers in #Kabul. They were set to carry out attacks during Nowruz festival: statement.

Ayew bu dünyada gördüğüm en vasıfsız en ağır zenci futbolcu. Bonservisini almayı bırakın seneye Swensea birkez daha kiralayın dese onu bile kabul etmemeliyiz..

Ecem’i 1 ay yazmadınıı yazmadınız büşrayı aynı şekilde. Atakan geldi 10 dk sonra yzdnz. Hep güçlüler elendi.Şimdi sen elenince mi doğru eksilme değil diyorlar kurduğunuz oyunları en iyi biz gördük. İster kabul et ister etme Sen abilerinin gölgesinde kaldın. @hakannkanik.

15 Temmuz’da Akıncı Üssü’nde “emekli pilotlar” görüldüğü mahkeme kayıtlarına girdi 15 Temmuz’un komuta merkezi olarak kabul edilen Akıncı Üssü’nde o gece neler olduğu henüz aydınlanabilmiş değil. ‘Rehin alındım’ diyen Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Aka….

Fiziksel olarak gülümsüyor Ama kabul edelim ruhen çok 🥀.

@sormaneden300 @AvarBanu Çok haklısın evet Türk olduklarını kabul etmeyen ( milletler) hala Türk’e kin ve nefret besliyor, bunu Londra’da bile görüyorum ve acıyorum o kadar da eğitimli insanlar, kin sarmış ruhlarını yazıkkkkk.

Kabul Photo

Beni bir ayna gibi düşün sana sadece -sen gibi- davrandım. Kötü niyetli olmayip baştan kabul etmem hataydı.

#DownSendromu Farkımız yok ama kabul edelim en güzel gülümseme onlarda 😊.

Kabul Photo

#Nevruz yada newroz on sene öncesine kadar inkar ettiğiniz yok saydığınız bayramı size kabul ettirdik ama hala kutlamasını öğrenemediniz. Biz size kazanımlarımızı en ince detayına kadar öğreteceğiz, insanlığı da.!.

Houses damaged from mortar shells in Kartah ye Sakhi #Kabul #Afghanistan.

Kabul Photo

Happy Holi to all my Indian fellas. You guys and your country and your traditions are amazingly beautiful. From Kabul With Love..

Müslümanlara namaz kılarken kalkan olan bu güzel yüreklere selam olsun. Allah hayrınızı kabul etsin, o güzel yüreklerinizi her daim mutlu ve ferah kılsın. 👏👏👏.

Dün akşam Erdoğan Mansur Yavaş’ı tehdit edip savcılara emir vermişti. Bugün sabah Erdoğan’ın tehdidini emir kabul eden savcılar Mansur Yavaş’a soruşturma açtı. İleri demokrasimizde seçime girmek serbest ama seçimi kazanmak yasak! #MansurYavaşYalnızDeğildir.

India Twitter Trends Now