Indonesia flag

🕓

Hakan In News: The Most Popular Tweets | Indonesia

Hakan Ural ile ‘Serbest Atış’ Çarşamba günleri saat ’ 🧿 #FBTV #Fenerbahçe.

Hakan Twitter

Hakan Photo

Hakan Top Tweets On Twitter

#akbnk alıcılar bugün full yabancıydı. Dediğim yerden alıp da bekletenler stopu yukarı çekerek takip etsinler.

Ey Mehmet Metiner 3 temmuz da Fenerbahçe nin yanında DEVLET YOKTU DEVLET esas sizin bize dua etmeniz lazım👊.

Bu 6alatasaraylılar niye böyle Maçtan önce ALİ palabıyık atandı kesin yenilcez diyorlar, kazanıyorlar her hafta hakem gücü ile , Ama maçı kazanınca ses yok!.

Hakan Çalhanoğlu,Tolgay Arslan, Selçuk İnan ve benzerleri ile ilgili,içinden çıkamadığımız durumun özeti: Günümüz futbolunda oyuncular ikiye ayrıldı. 1-Kaos anında doğru karar veren oyuncular! 2-Kaos anında doğru karar veremeyen oyuncular! Doğru karar, doğru zaman,doğru hı.

annem killa hakan yemeği yapıyor Taze fasulye cacık kuskuskuskus kıskıskıskıs konuş kulağa doğru fısfısfısfıs.

Herkese tavsiye ederim. Hakan Hoca harika bir program yapıyor..

İzmire gidiyorum. Uçakta yanımda bilin bakalım kim oturuyor? HAKAN KAKIZ oetkowglspgöşsş bu nasıl bir şans yarabbi. Neyse biraz sohbet edeyim belki akşam ikna edip sikerim..

#bittersweet tutte noi quando ci rendiamo conto di quello che sta facendo hakan:.

Hakan Photo

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu Ayaskent’i ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Koştu , “ Söz verdiğimiz gibi hizmet belediyeciliği anlayışıyla 5 yılda tüm sorunları çözüme kavuşturacak, yaşanabilir bir Bergama ortaya koyacağız” dedi..

Hakan Photo

¡NUEVA MARCA PARA CR7! 🌟 😎 Máximos goleadores en la historia de las Eliminatorias Europeas. 🇵🇹 Cristiano Ronaldo (25) 🇮🇪 Robbie Keane (23) 🇩🇰 Jon Dahl Tomasson (20) 🇸🇪 Zlatan Ibrahimovic (19) 🇹🇷 Hakan Sukur (19).

Hakan Photo

Hakan Ural ile ‘Serbest Atış’ Çarşamba günleri saat ’ 🧿 #FBTV #Fenerbahçe.

Paranın olmadığı zamanlarda yaşamak isterdim Şiir verip , yağmur almak isterdim mesela Kalbimi verip ,Gül almak ... Baltacı.

Hakan Photo

Sn. Ahmet Hakan, bağlamayla türkü okutmak yerine vaktinde bu soruları sorsaydınız o anneler için çok önceden, hatta belki de ilk siz birşey yapmış olacaktınız. Ama onları sevecen göstermeyi tercih ettiniz. Şimdi ise bu soruları soruyorsunuz, sahi siz hangisisiniz? @ahmethc.

Hakan Photo

Şu rap camiasına NO1 kadar GÜZEL, killa hakan kadar KÖTÜ birisi gelmeyecek..

Tek bayanımız geldi hızlı giriş yapayım dedi meltem hanım hakan hediye külot almış onu giydi geldiği çamaşırı ve yenisi birde sade hali 💋💋💋💋.

Hakan Photo

Batı hiç bit vakit adil olmamıştır. Yükselişlerinde masumları kanı vardır. Düşüşlerine de masumların gözyaşları sebep olacaktır ! Gök Sultan Serdar-ı Hakan Cennet Mekan Sultan Abdülhamid Han El Muzaffer Daima !.

Hakan Photo

@hanoglu_hakan Yahu sen önce Galatasaray ceza alacak Avrupa’ya gidemeyecek diye 2 yıl keklediğin gerizekalı fenerlilerin hesabını ver,adamlar geceleri uyumadı be ha şimdi ha yarın diye,hala sana prim yaptırıyolar ya ne diyim ki,hakediyorlar demekki.

erkek kardeşim evde sürekli saçma sapan bi şeyler söylüyordu killa hakan söylüyormuş napıyosun diye soruyorum killa hakan hayranıyım diyo e asalım o zaman ilanı satılık erkek kardeş 2003 model pazarlık payı vardır.

@HakanDo14857861 @mt_goksu Şimdi en fazla hakaret edende belki bunun gibilerdir Hakan bey.

MA CHE VUOL DIRE CHE FERIT VUOLE FARLE LA PROPOSTA DI MATRIMONIO PROPRIO ADESSO NON BASTAVA IL RICATTO DI HAKAN MA INSOMMA #bittersweet.

Hakan Photo

ateşle bana 3 milyonu çizayım, 😜 siz çizmesini bilmiyorsunuz.

E la paura E Asuman E Deniz E Demet E Pelin E Hakan E Asuman di nuovo NON bellissimo ((((parla con tuo marito Nazli cazzo)))) #BitterSweet.

Comunque, conoscendo Nazli, è già un miracolo che sia andata a parlare con Muzaffer e poi abbia parlato con un avvocato prima di arrendersi al ricatto di Hakan. #Bittersweet.

ma nazli che ci vuole a spiegare il piano di hakan a ferit senza far sapere ad hakan che ferit lo sa? chiedo #bittersweet.

ACİL | Şişli Florence Nightingale Hastanesinde yatmakta olan bir hasta için A RH(-) trombosite ihtiyaç vardır. İletişim: Hakan Yücelt: 05349710045 Merve Yücelt: 05383570907.

Indonesia Twitter Trends Now