Indonesia flag

🕓

#Senin In News: The Most Popular Tweets

Her şey olacağına varır. Biri ya da bir şey senin için doğruysa eğer, hayat o şeye ya da o insana seni daima götürür. Bütün engellere rağmen o yolun sonuna varırsın. O yolun sonu insana, her şeye değermiş dedirtir. Bunlar olur, olacak. Sadece zamanı var.

#Senin Twitter

#Senin Photo

#Senin Top Tweets On Twitter

Benim gibi bekleyen oldumu seni. Benim gibi güzel düşündümü kimse İçimde kalmasın senin gülüşü Hadi gel yorma 💌 “dmy”.

Senin yaptığın atar Bu hayatıma renk katar Elbet bizimde zulamızdan Bir gün mutluluk çıkar..

Olmayan o kadar çok şey var ki hayatımda, senin de olmayışın arada kaynar gider..

Ya FETTAH sen önümüze hayırlı kapılar aç. Hayatlarımıza bu kapılardan seni seven ve senin sevdiğin insanların girmesini nasîb eyle . . HAYIRLI SABAHLAR.

Katil olmak ile büte kalmak arasında gidip geliyorum senin yüzünden.

Katil olmak ile büte kalmak arasında gidip geliyorum senin yüzünden Photo

Keşke herkes senin gibi olsa 😔 @igdirvaliligi kardeşimizin hayallerini gerçekleştirin sahip çıkın öğretmen.

İşte senin için bir şarkı… Unthought Known - Pearl Jam.

su an tüm duygu karısımlarını üzerimde tasıyorum öfke hassasiyet duygusallık umutsuzluk bilen bilir her şeye yerli yersiz söversin bu dönemde ahmet kaya açarsın senin kime küstügünü nerden bilelim zaten amk cocugu dersin gözüne gözükenin affı olmaz.

Şeyi hiç sevmiyorum ya hani kendisini seven birine ben senin sevgine değmem hak etmiyorum falan triplerine girenleri fazla samimiyetsiz ve mallık bu.

Büyük Doğanın, senin ve benim için yapacak başka bir şeyi var; öyleyse canlı havayı al Ve, sevimli, nereye gideceğini öğren..

soruyu sorup cevabını dinlemiyosun ya senin ananı avradını soyunu sopunu raylara sürte sürte beyinlerinin etrafa saçılışını izliyim.

Bir bakmışsın varım bir bakmışsın yine varım çünkü ben gidemem gitmek senin işin.

* güven problemim oldugunu belli etmemeliyim* o: iyi misin ya neyin var senin ben: güven problemim.

Kalp kalbe karşı diyorlar da senin kalbin neden benim kalbe karşı değil bebem söyle.

#yay Sen dobra bir insansın! Laf kıvırmak, imalar vs sende yok Atarını yapar keyfine bakarsın! Uzun cümleler kurup kafa ütülemezsin! Kısa ve netsin. İki kelimeyle rakipini alt edersin. ;) İyi niyetin ve inancın senin kanatların! Ama yine de kimseye eyvallahın yok!!!...

Tek bir gülüş Bir dokunuş “Şimdi” bağlayacak kaybedenleri hayata. Gülümse kendine Ve Dokun avuçlarınla yanağına “Senin senden başka dostun yok çünkü şu hayatta' Kıpır kıpır☕ Şeker tadında🍬 Kötülüklerden uzak Hayırlı mı Hayırlı Bir Hafta Geçirin MutLu Haftalar Dostlar😊💕💞.

Tek bir gülüş
Bir dokunuş
“Şimdi” bağlayacak kaybedenleri hayata.
Gülümse kendine
Ve
Dokun avuçlarınla yanağına “Senin senden başka dostun yok çünkü şu hayatta' Kıpır kıpır☕
Şeker tadında🍬
Kötülüklerden uzak
Hayırlı mı Hayırlı
Bir Hafta Geçirin MutLu Haftalar
Dostlar😊💕💞 Photo

Presiden @jokowi bertemu Persatuan Perangkat Desa Indonesia (PPDI) yang berjumlah puluhan ribu orang di Istora Senayan, Jakarta pada Senin, 14 Januari 2019. Pertemuan ini merupakan respons Presiden terhadap tuntutan dari PPDI..

İğrenç alam sesiyle gözünüzü açmaya çalıştığın bugün senin günün olsun. Günaydın 👸🏻🌸.

Semangatt yaa hari senin nyaa walaupun mendung tp semangatnya jgn sampai mendungg~ 💪🏼😛.

Ben bütün bu manasız iç sıkıntılarından senin var olduğunu hatırlayarak sıyrılıyorum..

Allah’ım! senin izin ve yardımınla yaşar ve ölürüz. Sonunda dönüş yalnız sanadır. Türk silahlı kuvvetlerimize yol göster yardımını esirgeme muzaffer eyle ..Amin..

Dünyaya dair konuşmaları senin hoşuna giden, sana ve inancına düşmanken ‘Allah kalbimizdekini biliyor’ diyen, işbaşına geçinceyse kaos ve fitne çıkarıp EKİNİ ve YENİ NESLİ BOZMAK İÇİN ÇABALAYAN insanlar vardır. Allah bozgunculuğu sevmez! Kur’an 2/204-205. #HaydiÇocuklarCamiye.

Dünyaya dair konuşmaları senin hoşuna giden, sana ve inancına düşmanken ‘Allah kalbimizdekini biliyor’ diyen, işbaşına geçinceyse kaos ve fitne çıkarıp EKİNİ ve YENİ NESLİ BOZMAK İÇİN ÇABALAYAN insanlar vardır. Allah bozgunculuğu sevmez!
Kur’an 2/204-205.
#HaydiÇocuklarCamiye Photo

PSS akan menggelar latihan perdana musim ini pada hari Senin (14/01) di Stadion UNY pukul WIB. Latihan akan dipimpin langsung oleh pelatih kepala, Seto Nurdiantoro. #PSSleman #COSE.

PSS akan menggelar latihan perdana musim ini pada hari Senin (14/01) di Stadion UNY pukul WIB.
Latihan akan dipimpin langsung oleh pelatih kepala, Seto Nurdiantoro. #PSSleman #COSE Photo

Senin imtihanın bende hissettiğin hiçbir şeyi başka yerde bulamayışın olacak..

Her şey olacağına varır. Biri ya da bir şey senin için doğruysa eğer, hayat o şeye ya da o insana seni daima götürür. Bütün engellere rağmen o yolun sonuna varırsın. O yolun sonu insana, her şeye değermiş dedirtir. Bunlar olur, olacak. Sadece zamanı var..

Indonesia Twitter Trends Now