Indonesia flag

🕓

#senin In News: The Most Popular Tweets | Indonesia

5-6 kere kul hakkı dedi Ekrem “....lik yaptı” dediğiniz vali Allah’ın kulu değil miydi? “Senin beynin uyuşmuş” dediğiniz vatandaş Allah’ın kulu değil miydi? “İşiniz gücünüz İnanç” diye azarladığınız teyze Allah’ın kulu değil.

#senin Twitter

#senin Photo

#senin Top Tweets On Twitter

Ülkeyi hala senin yönettiğini ❤REİS❤ Reis ömür verdikçe seni asla yanlız bırakmıcam ..ölümüne yanındayım dosta düşmana duyurulur .........

#senin Photo

Tek yenetegin renkli gozlu olman o da senin elinde değil artık çekilsen mi kenara.

Senin ona bir şey anlatmaya çalışman ama onun iflah olmaz gösteriş meraklısı olması.

“Senin yuvan benim aklım. Hep orda kal, Ve unutmadan, Benim içim; Senin bahçen. Çiçeklerini hep orada büyüt.”.

#senin Photo

“Senin yuvan,benim aklım. hep orada kal. ve unutmadan, benim içim; senin bahçen. çiçeklerini hep orada büyüt.“.

5 yıldır takipleştiğim biri dm atıp takib bırakıyorum demiş görüşümden dolayı, müslümanlığı bi tek siz biliyorsunuz dimi,yobazlık bu işte ,ben kuranı 7 yaşında chpli bi ailede öğrenip sayısız hatim ettim orda yazan önemli olan hak,kul hakkı, insan kırmamak,ibadetin Senin.

@Sportando yok mu senin bir bilgin yav. patlat artık bir transfer haberi Fenerbahçe’yle ilgili abi bekliyoruz. @ismailsenol.

Amına koydumun çirkin olduğu için anonim olmak zorunda kalan amipi çöp atmana gerek yok senin sokaklarda geziyor olman bile bu sokakların temizlenmesi için yeterli sebep.

Penceremin önünde bir güvercin var birazda tutup, gözlerinin içine bakıp biraz daha ötersen senin götünü keserim çocuk diye tehtit edicem ben daha uyuyom mk bi.

Mutluluk sadece seni sevmekle değil! Mutluluk senin hayalinle yarınlarıma, güzel gözlerinle geleceğime, isminle hayatıma giren en güzel duyguları kalbime kazıdığım bir aşk güftesi..

Düşünsene; Allah senin için Bambaşka bir plan yaratmış. Ama hammışsın, Pişmen gerekmiş, Gönlünü ateşe yatırmış. Az kalmış, Hepsi geçecekmiş.. Huzurun eksik olmadığı,mutlulukların tebessüme dönüştüğü bir hafta olması dileğiyle, G🌟Ü🌟N🌟A🌟Y🌟D🌟I🌟N #günaydın #pazartesi.

Saye farsça da gölge demekmiş, sayende ise senin gölgen yardımıyla anlamına gelen harika bi teşekkür ş.

ikili insan ilişkileri çok kolay sen onun sevmediği şeyleri yapmayacaksın o da senin sevmediğin şeyleri yapmayacak, aradada jest olsun diye sevdiği şeyleri yapacaksın bitti bu kadar basit ama ne bu tantana? çok mu zor yani şunu yapmak?.

Beden ölür çürür cana bakın Kim kiminle yürür ona bakın Bırakın dönsün dönme Haktan hakikatten yana bakın Zor olsada ah zor olsa Dönmem geri senin yolundan.!!! Toparlanın.

Senin yol arkadaşını da yalnız bırakmayacağız #İnșaAllahBinali.

#senin Photo

Annenin sevmediği ve senin cidden çok iyi biri diye savunduğun arkadaşının bir süre sonra seni sırtından 42 kere bıçaklaması..

[idm] hai hai armys!💜 ayooo coba pap lockscreen kaliaaan di senin pagi yang cerah ini🙈💖💖 mine:.

#senin Photo

Bu bir tür ego tatmini anlayamıyorum biz ne sebeple yaratılmış olabiliriz ki biz madem senin istemenle var olucak ya da yok olucak kadar zavallıyız neden bu kadar önemli sana tapmamız.

@06melihgokcek Başganım sen ne içiyosun böyle saçma sapan düşüncelere kapılıyorsun🤔 aynı programı izlemesek dediğin olurda senin bu yazdıklarına artık kimse inanmaz ve insanlar artık seni samimi görmüyor 😉 seni nasıl koltuğundan indirip susturdular şimdi onurlu bir şekilde düşün ve 🤫🤫.

Kebutuhanku itu menyukaimu, bukan memaksa kita untuk saling menyukai •• #senin.

@kotugunundunu Öylesin öyle, psikolojin de yarrağı yemiş senin tertemiz delirmişsin.

Udah bangun pagi, Udah sarapan, Udah mandi, Udah siap-siap mau berangkat sekolah, Eh Lupa kalo dah lulus:) Maklum, Tipikal anak rajin #senin.

Bu gece de bir kez daha insanlara güvenmemiz gerektiğini öğ Gözümün içine baka baka nasıl da güzel yalan sö Ve her yerde dürüstlükten bahsetmen ayrı bir Gerçekten yazı Senin için yaptığım hiçbir fedakarlığa değmezmişsin!.

@dontmindzain Senin kızın olmak bunu ge-bi dk asıl sen benim kızımsın bu nası bi şey.

5-6 kere kul hakkı dedi Ekrem “....lik yaptı” dediğiniz vali Allah’ın kulu değil miydi? “Senin beynin uyuşmuş” dediğiniz vatandaş Allah’ın kulu değil miydi? “İşiniz gücünüz İnanç” diye azarladığınız teyze Allah’ın kulu değil.

Indonesia Twitter Trends Now