אהרון ברק : Most Popular Tweets Israel

Updated: January 17th, 2022 12:43 AM IST

דבר אחד בטוח גם אהרון ברק וגם מנדלבליט מאוחדים בנחישות לוודא שנתניהו הולך הביתה

אהרון ברק Twitter

המשפט יימשך. אהרון ברק התבזה. השוחד יישאר וייגמר בהרשעה. בכחרח הליכוד ימשיכו לנגב אחרי נתניהו. אלוביץ יודע כעת שנתניהו מכר אותו. תומכי נתניהו שוב הבינו שהוא רואה בהם סמרטוטים שימושיים. מנדלבליט מזכיר לכולם שויינשטיין צדק.

סירי מה זה התמוטטות עצבים: כשבן כספית מנסה להרגע מתמיכת אהרון ברק בהסדר טיעון, ואז שומע ש @YinonMagal מסייע בגיוס מליונים לטובת נתניהו.

תקשיבו לפרופ אסא, ערוץ 14, נגד אהרון ברק והמערכת הרקובה, חייבים לצאת לרחובות אנחנו החזקים, יכולים נגד ההגמוניה.

עד כמה ההשפעה של אהרון ברק הייתה הרסנית למערכת המשפט? 16 שנה מאז שהוא פרש ועדיין עולים אליו לרגל כדי שיעזור להם מול המערכת שבנה בדמותו.

נשיא בית המשפט העליון בדימוס השופט אהרון ברק מכריז בפה מלא; מי שהגן על מערכת במשפט, זכאי להגנה ולמחיקת תיק פלילי חמור של שוחד ?! תתעוררו; האדמור של החונטה המשפטית לא מתבייש ואמר שאין חוק במדינת ישראל, יש רק מה שחשוב לחונטה. מאז ומעולם החוק לא עניין את השמאל הבולשביקי !

איזה פראייר דגוקוביץ. היה מדבר עם אהרון ברק וסוגר איזו עסקה קטנה, בכיף, בלי גירוש וקלון

הבנתי שהיום מצייצים על אהרון ברק ועל פסיקות שלו שרחוקות מהתדמית הציבורית. אז מזכירה לכולכן שבזכותו אין גירושין אזרחיים בישראל. כשנקרתה בפניו ההזדמנות ברק פסק שמי שמתחתן אזרחית בחול לא יוכל להתגרש בביהמש האזרחי, העניק את הסמכות לביהד הרבני ומאז כולכם מגיעים בסוף לרבנות 🤩

מאז ששבתאי צבי התאסלם אצל הסולטן לא נרשם כזה שבר עמוק כמו הגילוי שביבי ביקש את עזרת אהרון ברק.

אהרון ברק הוא מחריב שלטון החוק. מבחן בוזגלו שלו הוצא להורג. כמו אחרון הקונסיליירים ברפובליקת בננות הוא מתערב באמצע משפט פלילי ועוצר אותו במו ידיו יחד עם הבובה שלו מנדלבליט שממילא רצה בזה. בבוא היום, אהרון ברק יישב על הראש לנשיא שממילא תומך בזה וגם הקלון ימחק. סדום ועמורה.

כל כך הרבה ספקולציות ואף אחד לא לוקח בחשבון שאולי לנתניהו יש גם קלסר על אהרון ברק

א-פרופו המעורבות של אהרון ברק בעסקת הטיעון המטונפת דמתרקמת אומרים בערבית בפרפראזה על המצב: מא ביניכאכ אילא סאחבק

יש בעיה קשה באלקטורט של נתניהו (הבייס) נתניהו התנגד לעסקת טיעון ועכשיו תומך. אהרון ברק השטן הגדול ועכשיו הוא מליץ יושר. נתניהו טען שתפרו תיקים ועכשיו מודה בעבירות פחותות - דף מסרים אינו אחיד. השיח על עסקת טיעון הרסני לתומכי נתניהו ולכן צריך לדבר על הנושא גם אם אתם נגד ההסכם.

דבר אחד בטוח גם אהרון ברק וגם מנדלבליט מאוחדים בנחישות לוודא שנתניהו הולך הביתה

פרופ אהרון ברק, מגדולי המשפטנים שקמו לישראל (ובין השאר, אדריכל הסכם השלום עם מצרים), מורה נערץ על דורות של משפטנים, יש יאמרו גאון בתחומו, נפל בפח מתוכנן היטב וטעה טעות קולוסאלית. לטעותו אין שום הצדקה משפטית, מוסרית או אחרת. אך בנסיבות חיינו בעשור האחרון היא פשוט בלתי נסלחת.

אהרון ברק תמונה ,אהרון ברק : Most Popular Tweets

אני מגיש בגצ נגד הקומבינה של אהרון ברק ומנדלבליט. תודה לעו״ד גלעד בר-טל התותח.

אהרון ברק תמונה ,אהרון ברק : Most Popular Tweets

אז למה טעה אהרון ברק כשפנה למנדלבליט ודחק בו להגיע להסדר טיעון לנתניהו? הנה, דר עידו באום מסביר.

אהרון ברק תמונה ,אהרון ברק : Most Popular Tweets

אני מתה, נתניהו בקש מאהרון ברק! שנוא נפשם של הביביסטים, שיתן גיבוי פומבי לעסקת הטיעון. חוזרת שוב, נתניהו רצה את התמיכה הפומבית של אהרון ברק. אין בעיטה שהביביסטים לא יחטפו ממנו עד שכל העסק הזה יגמר.

בהמלצה של אהרון ברק למנדלבליט לחתור לעסקה יש משום סגירת מעגל היסטורית. מר הכל שפיט, שהביא להתפטרות ראמ ב-1977 מבין שתלמידיו וממשיכי דרכו נכשלו קשות. הם הגישו תיק מחורר, סחררו את המדינה, הביאו להדחת ראמ מכהן ואיבדו כך את אמון הציבור. מורשת ברק/ קרי האימפריאליזם המשפטי התרסקו

ד״ר עדו באום, הפרשן המשפטי של TheMarker נבעת ומאוכזב מהחלטתו של נשיא העליון לשעבר אהרון ברק לתרום להחלשת שלטון החוק והשחתת הזירה הציבורית:

נתניהו הוא שגייס את אהרון ברק כדי לתווך מול מנדלבליט: פרטים חדשים על הסדר הטיעון המתגבש | @BenCaspit

אהרון ברק תמונה ,אהרון ברק : Most Popular Tweets

אסור לשכוח לרגע: גם אהרון ברק מחזיק את מנדלבליט בגרון

התמיכה של עיתונאים שעל הפיי-רול של הטייקונים בעיסקת טיעון עם נתניהו (לקידום עיסקה עם מוזס) היא מושחתת אך צפויה. אבל המעורבות של אהרון ברק בעיסקה המלוכלכת של העשור היא מעציבה:

אהרון ברק תמונה ,אהרון ברק : Most Popular Tweets

עסקת טיעון היא עסקת קלון למורשת אהרון ברק. אהרון ברק שבעת השואה היה ילד בן 6 למשפחה שנרדפה על רקע יהדותו, לא מצא לנכון להשמיע קולו בפרשת ילדי החרדים וסבסוד המעונות, לא מוצא לנכון להשמיע קולו בפרשות כמו המימד החמישי וחוקי סתימת הפיות של גדעון סער. זה אהרון ברק? זה בסך הכל צל.

אהרון ברק החבר של הסוטה בלומברג זה שהביא עלינו את שלטון הגלימות השחורות 🖤 קורא עכשיו לעסקת טיעון אחרי שערוותה של מערכת אכיפת החוק נחשפה 😷 תופרי תיקים מבצעי הפיכה

אהרון ברק תמונה ,אהרון ברק : Most Popular Tweets

אני מקווה שנתניהו יגרום לראש המאפיה אהרון קורליאונה ברק דה ויטו, התקף לב בזה שלא ייענה לעסקת הטעון של מנדלשיט המנוול ! תיפח נשמתם הארורה של כנופיית שלטון החוק.

נשיא בית המשפט העליון לשעבר, השופט אהרון ברק, מי שתבע את הביטוי מבחן בוזגלו כשהיה יועמש, נכשל במבחן.

בסך הכל הגיוני שהאיש שהמציא את מבחן בוזגלו דואג רשמית לקבורתו. וברצינות: אהרון ברק רב הזכויות הוא כיום אדם פרטי ואינו ממונה על האינטרס הציבורי. לא ראוי שיתערב ויבחש אצל מנדלבליט להשיג עסקה מקלה לנתניהו. מרגע לרגע הסיפור הזה מריח יותר רע.

@orcarmi ירון אברהם הרקוב קיבל מהסגול את הזרעים וציפורי את המים להשקות אותם. ממחר כל השופרות: תכניתו השטנית של נשיא ישראל הראשונה אהרון ברק הושלמה. דרייפוס שלנו נפל קרבן למזימה של אנשי הזדון, בה אולץ להודות באשמה חרף חפותו ונקיון כפיו. מה שמדהים וטראגי בעיני זה שיש קונים לסחורה הזו.

יומיים התקשורת השמאלית ואברהם בלוך חוגגים בטענה כי נתניהו פנה וביקש עסקה ובסוף מתברר שזו יוזמה של אהרון ברק שסירב לענות לשאלה אם פנה ביוזמתו שלו למנדלבליט. תקשורת השמאל ממשיכה לשקר כהרגלה ובלוך מה איתו?

אז אהרון ברק מושך בחוטים של תיקי האלפים ומייעץ למנדלבליט איך לפעול כדי לסלק את נתניהו מהפוליטיקה? מי היה מאמין.

Israel סיפורי חדשות מובילים
  • Netanyahu
  • Pakistani
  • Rabbi
  • Shabbat
  • Spurs
  • Texas