איזה כיף Twitter

Updated: July 31st, 2021 04:43 PM IST

איזה כיף Twitter Trend : Most Popular Tweets | Israel

אני נמנעת בחיי להתעצבן במכוון ולכן אני צופה ב- @arutz20 מאזינה ל- @IsraelGaley ולרוב יודעת רק מהטוויטר מה קרה בערוצים אחרים. אקטואליה במיטבה, ראיונות מעולים ובלי עצבים 😍 ועכשיו גם המגזין! איזה כיף!

איזה כיף תמונה

בעוונותי הייתי קופץ לגובה, אצן, כדורסלן, ואפילו חלק מקבוצת כדוריד שזכתה באליפות ישראל. מדליה קבוצתית היא תמיד כיפית יותר. אולי פחות בוסט לאגו מאישית, אבל כיפית פי אלף. איזה כיף לנבחרת הישראלית בג׳ודו שהצליחו לחוות את זה.

איזה כיף!!! ריגשתם/ן בענק! 🙌🙌🙌🥉🥉🥉

על רקע הדרת נשים, על הפרדה משסעת, על עדתיות - תראו איזה יופי לראות נבחרת מעורבת, מכל הבחינות, מנצחת וחוגגת ביחד, וכל כך ישראלית. איזה כיף!

איזה כיף תמונה ,איזה כיף Twitter Trend : Most Popular Tweets

איזה כיף לרוסים שאין להם ממה להתאכזב כי נבחת ROC בכלל לא מייצגת אותם

איזה גמר לא ישראלי פעמיים חזרו מפיגור לנצחון. איזה כיף שכולם יצאו עם מדליה

איזה כיף להתחיל את הבוקר עם הודעה מטינדרון הורס בן 27 שאומרת: ״ תשני את הגיל ל 36 כי ככה את נראית..״ חגגתי 50 לפני חודש….אם לא זיון של שעות, לפחות חיזוקים לאגו :)

שבת ראשונה בדירה החדשה. איזה כיף שיש עציץ מהמם מ @OritTwitt ועוגה טעימה מ @RuthyIce ושיבה ומרווה שמתרגלות לביתן החדש🍃 (ומגש מפריז וספל סנורקה משוודיה)

איזה כיף תמונה ,איזה כיף Twitter Trend : Most Popular Tweets

איזה כיף לבנות שהן יכולות לאהוב ולנו הבנים מותר רק לאהוד

הוא לא הולך לשום מקום תוספת כוח אדירה מהספסל איזה כיף

איזה כיף. ישראל היום ממשיך לעלות. ידיעות אחרונות ממשיך להתדרדר. יש תקווה.

איזה כיף שהיום הזה נגמר. שמח ומודה על הגיבוי שהנהלת בית הכנסת נתנה לי לבסוף, וההבטחה המרגשת שזה לא יקרה לאיש יותר. תודה לכל התומכים. מדהימים. וסליחה ממי שנפגע. לא בשביל לנגח את האורתודוכסיה כתבתי. ולא בשביל צומי ולא שמומי. רק כדי לוודא שזה לא יקרה לאף אחד יותר בשום מקום אף פעם.

איזה כיף למאור לוי ולאבא שלו ולמכבי חיפה שיש להם את צ׳ארון שרי

כל הערסים אצלי באינסטה. לבושים בגדים יפים ונופשים במקומות מדהימים. שיאללה איזה כיף לי לעקוב.

הגיע אליי עכשיו טכנאי צעיר של הוט לסדר משהו בממיר, אני מתעסק בענייני פתאום אני שומע ״וואו אחי איזה מכשיר! אני מת לכזה!״ ואני כבר מוכן להגיד לו שכן פלייסטיישן 5 זה באמת כיף גדול ומומלץ ואז אני מגלה שהוא מצביע על המגב החשמלי של הספונג׳ות

אני נמנעת בחיי להתעצבן במכוון ולכן אני צופה ב- @arutz20 מאזינה ל- @IsraelGaley ולרוב יודעת רק מהטוויטר מה קרה בערוצים אחרים. אקטואליה במיטבה, ראיונות מעולים ובלי עצבים 😍 ועכשיו גם המגזין! איזה כיף!

איזה כיף תמונה ,איזה כיף Twitter Trend : Most Popular Tweets

שר החוץ יאיר לפיד לא יודע מה שרי הממשלה שלו חושבים על פינוי חאן אל אחמר. איזה כיף שאבישי גרינצייג (יש קרבה משפחתית) פה לספר לו מה הם חושבים:

@MeravMichaeli איזה כיף שנתניהו השאיר לכם מדינה שהיא מעצמה מוכנה כל שנשאר לכם זה רק לעשות סלפי

איזה כיף לראות את ערן חוגג עם אצטדיון מלא. כמה שזה היה חסר לו מאז שעזב את מכבי.

אויש, כמה מבאס שנגמר הנבא וריזה כיף שמילווקי ניצחו. הנה שני הסנט ההזויים שלי על הסדרה. היא הוכרעה בפציעתו של סאריץ. בלי גבוה מחליף ראוי פניקס לא הצליחה להתמודד עם יאניס המדהים, לופז ופורטיס. איזה באסה שנגמר.

נכון, תם עידן ה״סמלים״ והכל פרוץ ומותר וכמעט כולם מחליטים ובורחים ועוברים כדי לרדוף אחרי טבעות או סתם כדי לשחק עם חברים אבל רבאק איזה כיף שעדיין נחשב קצת יותר ומרגש קצת יותר כשזה קורה בדיוק כמו שזה קרה ליאניס.

איזה כיף שכל הכביסה המלוכלכת של החברה הערבית יוצאת החוצה. הגיע הזמן באמת.

איזה כיף שיש המון חברים המון חברים בכל מיני צבאים 🎶

איזה כיף לך שזה מה שמעניין ומעסיק אותך .

אנשים, תהיו מנדי, שימו מסיכה ותבואו! וברצינות; איזה כיף לי! תודה🙏🏿🙏🏿

איזה יום כיף עשיתי בקניוןןןן אכלתי פיקנסין שתיתי באבל טי עכשיו בעזרת השם חוזרת הביתה לשלשל🤎

אבא שלי ז״ל , הבן של רב הקהילה, התחיל לעבוד בגיל 12 ,כמו כל האחים שלו ,לעזור לפרנסה. עשה שליחויות לקואופרטיב של הקהילה. אחרי הרבה שנים שאלתי : זה לא היה לך קשה ללמוד בשני בתי ספר וגם לעבוד בגיל הזה? ״היו נותנים לי אופניים לעבודה. אתה יודע איזה כיף זה היה בשבילי״?

תארו לכם שהמזגן מתחיל לזייף, שכל פתיחת דלת או שימוש במגבת כרוכים בפרוצדורה, שכל חביתה דורשת עמידה בתור של רבע שעה. איזה כיף במלון.

איזה כיף לקוח שממש אהב את קונספט תמונות הטלית והחליט לרכוש; )

איזה כיף תמונה ,איזה כיף Twitter Trend : Most Popular Tweets

עכשיו עם המשפחה בבריכה של הקיבוץ! איזה כיף גם, היום בחדר אוכל ערב סושי!!! (יש משלוחים עד לבריכה!!!!)

איזה כיף תמונה ,איזה כיף Twitter Trend : Most Popular Tweets

2 נשים מגישות תלונות שמערבות סגן ניצב. מה עושה מפקדת תחנת נהריה? לפי כתב האישום, הולכת לספר על זה לסנצ ומעדכנת אותו על החקירה. משום מה שמה של הקצינה הועלם מכתב האישום שהופץ. נגדו הוגש אישום, התיק נגדה הועבר למשמעת. בקיצור, למגרסה. איזה כיף שיש חברים.

Israel סיפורי חדשות מובילים
  • Earth
  • Gaga
  • Hashem
  • Hollywood
  • Iran
  • Israeli