אף אחד Twitter

Updated: July 25th, 2021 01:43 PM IST

אף אחד Twitter Trend : Most Popular Tweets | Israel

כולם מדברים על שלום, אף אחד לא מדבר על צדק. לאחד זה גן עדן, לאחר גיהינום. (מוקי) אשכרה, לא להאמין.... לאחד זה גן עדן(אביר קארה) והשמאל. לאחר זה גיהנום (ביטן) הימין. אין צדק ואין אמת. #צבועים_נמאסתם.

אף אחד תמונה

בין האולימפיאדה לבין כל הרעש נגד הממשלה החדשה, אף אחד לא מתייחס ברצינות הראויה לשינויים האסטרטגיים המסוכנים שצריכים, פשוטו כמשמעו, להדיר שינה מכולנו.

אף אחד תמונה ,אף אחד Twitter Trend : Most Popular Tweets

אף אומה לא עלתה לגדולה הודות לרגולטורים, מפקחים ובירוקרטים. אומות משגשגות בזכות יזמים פורצי דרך, סביבה אוהדת להשקעות ועסקים וחופש נרחב לאנשים לסחור ולהתקשר אחד עם השני באופן וולונטרי.

אף עיתונאי בכיר לא קם ואמר עד כאן! אף לא אחד מכל אלו שמדברים על כבוד האדם וחירותו. אף לא אחד שמדברים על כלבי השמירה של הדמוקרטיה, על זכות המיעוט, על זכויות הילדים על כבוד אנושי בסיסי. זה לא קשור לרמות תחלואה וזה לא קשור לקריסת מערכת הבריאות. אף אחד לא קם!!!

אף אחד: תמונת פרופיל של צייצנית בשנות ה30 המאוחרות עם 8K עוקבים שכותבת רק על הילדים הקטנים שלה ועל מין: 👄

@JudyMozes הוא בהחלט יירשם בהיסטוריה כאחד ממנהיגי ישראל הגדולים ביותר. אותך כבר עכשיו אף אחד לא זוכר.

אני הולך להסתכסך עם חצי פיד פה אבל הקטע של חתונמי קפץ את הכריש לגמרי. זאת היתה תוכנית שולית למדי שבזכות הסגר הראשון וזה שלא היה כלום לעשות התנפחה לממדי ענק ועכשיו אף אחד לא יכול להכניס את השד חזרה לבקבוק. זה הליגה הבילארוסית רק שיש כבר ליגות יותר מעניינות עכשיו

יאיר, גם באופוזיציה מקבלים שכר מהציבור על מנת לשרת את הציבור. אם כי במקרה הזה נראה לי שהכוונה להקניט ולהציג מצג שרק נתניהו יכול להביא חיסונים ולא אף אחד אחר. או במילים אחרות להוכיח שאלמן ישראל..

אף אחד: אני: מנסה לשתות מים מבקבוק ולגלול את הפיד תוך כדי ושופך על עצמי ליטר מים

לסיכום היום: בית הדין לא אמור לשאול זוגות אם היה דם בעת קיום יחסי מין. 1. ברמה הטכנית: כי דם או היעדרו לא מוכיחים כלום. לא מאמינה שצריכה לכתוב את זה. 2. ברמה המהותית: כי זה לא עניינו של אף אחד אם היה דם. ולא, זו לא היתה תביעת כתובה. זה נשאל כבדרך אגב. כאילו זו שאלה לגיטימית.

ועדיין, מתנחלים תקפו מגבניקים ושוב לא דווח על עצורים. נסו לדמיין מה קורה כשמדובר בפלסטינים: כמעט שלא עובר שבוע בלי שמתנחלים חמושים מציתים שדות, מיידים אבנים, מכים. לעתים קרובות הם מלווים בחיילים, שצופים מהצד כאילו הדבר לא נוגע אליהם. לעתים קרובות מדי אף אחד לא טורח לדווח. שגרה.

כיצד הפרקליטות ומנדלבליט הסיקו שאין בסיס לתלונה - מבלי לדבר עם אף אחד? ונזכיר שוב: עוד אייל בר-לב, יועמש הבית היהודי, המצויה בחובות עתק, אמר לנו שפנה לקבל תשובות מניר אורבך, מנכל המפלגה תחת בנט - אך זכה להתעלמות לדברי בר-לב, סגירת התלונה עי מנדלבליט מריחה לא טוב >>

כולם מדברים על שלום, אף אחד לא מדבר על צדק. לאחד זה גן עדן, לאחר גיהינום. (מוקי) אשכרה, לא להאמין.... לאחד זה גן עדן(אביר קארה) והשמאל. לאחר זה גיהנום (ביטן) הימין. אין צדק ואין אמת. #צבועים_נמאסתם.

המרדף בעיצומו. אתה שואל את עצמך: רגע, אין שם אף אחד שאמר שזה שקוף מדי, ההתלבשות הזאת על כהן? ובכן אין. עכשיו המשימה היא להפיל את כהן, גם אם יקח 25 שנה. וכשיפול, להתחיל מיד להפיל את זה שאחריו. והם עוד מחלקים ציונים על שחיתות. עולם הפוך. הסדנה להנדסת תודעה בפעולה

יש לכם דרכון פורטוגלי, למה אתם לא נוסעים לגור בפורטוגליה? אתם מחכים שמישהו אשכרה יבוא ויגיד לכם שואה? אף אחד לא יגיד לכם. זה פשוט יקרה. לכו לפורטוגל.

1/2 כולם מדברים על איזה מזון ושתייה המדינה צריכה למסות כדי למנוע אוכל ושתייה לא בריאים, אבל אף אחד לא מדבר על זה שהאזרחים בישראל כבר ממוסים בכבדות - מחירי המזון והמשקאות בישראל מהיקרים במערב וגבוהים בכ-37% לעומת ה-OECD. זה נוצר כי המדינה מייצרת שוק ריכוזי באמצעות הגבלות על יבוא.

אף אחד תמונה ,אף אחד Twitter Trend : Most Popular Tweets

אף אחד: אורחים מהצד של החתן בחתונה של גובי:

אף אחד תמונה ,אף אחד Twitter Trend : Most Popular Tweets

למה שעיני רואות. דירה פיצית, כוך. אבל זה לא העניין. זה היה המקום הכי מטונף שראיתי בחיים שלי. מקום שלא ראוי למגורי אדם. כוסות פלסטיק חד פעמיות עם מלא בדלי סיגריות בפנים, אבק שהצטבר בכל פינה כאילו במשך חודשים אף אחד לא ניקה, כוסות אלכוהול מפוזרות בכל מקום, וצחנה >

יש לי סיפור בשבילכם, סיפור שהשאיר אותי עם בחילה קשה במשך כמה ימים, ואין לי אף אחד להאשים חוץ מאת עצמי. אולי יהיה פה קצת TMI סטייל פיד לילה. ראו הוזהרתם. אז הימים הם ימי הטינדר העליזים שלי, ואני מתחילה להתכתב עם בחור. נגיד ששמו יואב. ההתכתבות באפליקציה הייתה ממש כיפית, זורמת >

על הגנה על פלסטינים אף אחד לא דיבר איתי. אף אחד לא אמר מילה על מה לעשות מול מתנחלים אלימים ואיזו סמכות יש לי לעצור אותם. @snirklein92, אחד החותמים על מכתב החיילים נגד אלימות מתנחלים, מסביר במדויק איך האלימות הזו משגשגת:

התאפקתי כל הצום. לאחרונה בנט מנסה לשווק נרטיב: בגלל מחלוקות פנימיות אף מדינה יהודית לא שרדה את העשור השמיני. אני כאן לדייק: ממלכת חשמונאי נחרבה לאחר שבמסגרת חילוקי דעות - אחד הצדדים *נתן את השליטה לעם זר*. חוזר שנית: לא רצו להסתדר ועירבו עם אחר. האם ההיסטוריה חוזרת? אתם תשפטו.

עם הגודל, הידע והכשרון שלו, כספי צריך היה לייצר יותר משחקים גדולים, הייליטים, והרבה יותר הישגים אישיים וקבוצתיים. על אף הקריירה הנדירה באורכה בנבא, תחושת הפספוס גדולה. יכול וצריך היה לבלוט הרבה יותר בכל מסגרת וליגה בה שיחק, גם בנבא. עדיין אחד הגדולים - יכול היה להיות ה.

אם תפתחו את המקפיא שלה, תחשבו נכנסתם למעדנייה. תמצאו קובה מוכן לטיגון, קובה מוכן לבישול, קופסאות סחוג ירוק ועוד הרבה הרבה מטעמים, או אם תרצו כמו שהיא תמיד אומרת: ״אותי אף אחד אף פעם לא יפתיע״. איזו אישה אששש היא - חמותי לשעבר.

רוקויל👑🏹ルクヴィル #ツイステファンアート רציתי לצייר אותם כי אני לא זוכרת את הפעם האחרונה שציירתי אותם ביחד!! תסמונת ה-אף אחד מהדמויות האהובת עלייך נראות טוב בסטייל שלך

אף אחד תמונה ,אף אחד Twitter Trend : Most Popular Tweets

עשרות אלפים נוסעים כל יום למרות בקשות הממשלה כי הם הבינו שאין אופק. ההמלצה לא ליסוע היא קבועה. הקורונה כאן לתמיד. לאט לאט כולם יבינו ויחזרו לשגרה. אף אחד לא חושב שיהיו לנצח בדיקות קורונה בכניסה לבית ספר. אף אחד לא יכול להחזיק תו ירוק לתמיד (בלי כניסה לילדים) בסוף כולם יבינו.

אף אחד תמונה ,אף אחד Twitter Trend : Most Popular Tweets

בנתיים בערוצי התעמולה של המששה כולם צמים ובאבל, אף אחד לא מדווח על המהומות בהר הבית בכדי לא להרגיז את ראש המששה עאבס ….

שמעתי שצוות אולפן שישי נשלח לבידוד. אז קודם כל - בריאות שלמה ומהירה לכולם! ולגבי התוכנית הקרובה - שדרו לקט, אף אחד לא ירגיש שזה הוקלט מראש. בנוהל

קרן אור מבעד לענני החרא: כמעט אף אחד לא סופר את ההנחיות. כולל בבתי עסק שהיו פנאטים בסיבוב הקודם. נראה שהתבסס הסכם ג׳נטלמני לא כתוב (סוף סוף), לפיו אף אחד לא מעיר לאחר. מן הסתם ישתנה מעט ברגע שישלחו את כלבי התקיפה, אבל זה אומר שכל מה שנשאר להם הוא נטו כוח. וישנאו אותם על זה.

פרשת פאינה קרישנבאום | יועמ״ש מפלגת העבודה לשעבר, עו״ד דניאל כהן, ל@tuchfeld: ״אנחנו קוראים את גזר הדין ונימוקיו… ואני שואל, איפה ליברמן? מרבית חייו ליברמן היה בכלל עובד ציבור שחי ממשכורת, אף אחד לא חוקר מאין הגיעה ההתעשרות שלו ושל הבת שלו?״

נתניהו נראה נחוש לחבל שוב ביחסים עם ירדן - הפעם ממושבו באופוזיציה. התנהלותו מזכירה את הבדיחה על החייל שנזרק מקורס טיס וביקש להתגייס לכוחות הנמ. כשנשאל מדוע הוא השיב: אם אני לא טס - אף אחד לא טס. קראו את הפרשנות שלי ב-@WallaNews

ימים בודדים לפני תשעה באב, כל הקהילות היהודיות בארה״ב, מכל הזרמים והדעות, התאחדו היום במאבק שלנו נגד שנאת היהודים והאלימות ודרשו פעולות תקיפות ומידיות. המפגינים שהגיעו בחום הכבד צעדו תחת האמירה: No Fear. אנחנו לא מפחדים, ולא נשאיר אף אחד לבד מול האנטישמים הבזויים!

אף אחד תמונה ,אף אחד Twitter Trend : Most Popular Tweets
Israel סיפורי חדשות מובילים
  • London
  • Nigeria
  • Oops
  • Paris
  • #payments
  • Pfizer