בן ארי : Most Popular Tweets Israel

Updated: January 16th, 2022 01:42 AM IST

קלון על הפרקליטות. קלון על בכירי המשטרה. קלון על מנדלבליט, אלשייך, ליאת בן ארי ושי ניצן. קלון על התקשורת. קלון על קשרי הון שלטון. קלון על ההפיכה השלטונית שהצליחה. קלון על מדינה שהלכה לאבדון רק בגלל תיעוב כלפי ישראל השנייה ומי שעומד בראשה.

בן ארי Twitter

מזכיר שלא רק שאישום השוחד קרס ולכן מנדלבליט מוכן לעיסקה אלא ששי ניצן בן ארי אלשיך ובכירי המשטרה לחצו להאשים את נתניהו בשוחד ב-3 התיקים. מנדלבליט הלך על שוחד רק בתיק 4000 וכעת גם זה קרס. ברור שבלי השוחד שפומפם עי השופרות פלג קרא וגליקמן לא היתה מצליחה ההפיכה שלטונית.

גונן בן יצחק: #לא_לעסקת_טיעון_לנתניהו לא יכול להיות שמנדלבליט יתן לנתניהו מתנה כזו, כשנתניהו עומד מאחורי מערכת אנשים שהלכו והטרידו אותה (בן ארי)... נגיש תלונה במשטרה ואם הוא מתכוון לחתום על עסקת הטיעון, נלך לבגץ ונגיד שעד שזה לא ייחקר, אי אפשר לתת לנתניהו עסקת טיעון @GONENB1

גונן בן יצחק בהפגנה ככר גורן #לא_לעסקת_טיעון_לנתניהו מתכוונים השבוע להגיש תלונה במשטרה נגד חכ נתניהו ופעילים מרכזיים בליכוד, שהוא שלח להפריע ולרדוף את התובעת הראשית בתיק שלו ליאת בן ארי... חלק א @GONENB1

Esi
Esi

תתארו לכם... חבורת לבנים עם חליפות שחורות אהרון ברק מנדלבליט ליאת בן ארי עמית איסמן בערבי חמישי בביתו של אהרון ברק ושם קיבלו את ההחלטה על עסקת טיעון! אז עכשיו אל תתארו. זאת המציאות! לגבי הדירה אל תתארו. יש ברשותו 18 דירות!

פליאת בן ארי בנוסף למנדלבליט, ואף ביתר שאת, מתמיהה הנסיגה מהאישום בשוחד של מובילת התביעה (כאן עם סניגורו של אלוביץ׳, ז׳ק חן, שבתיק דרעי בשנות ה-90׳ היה במרכז התביעה, בעוד היא בשולי ההגנה). על בן ארי לנמק, מקצועית וציבורית, את כניעתה ללחצים.

בן ארי תמונה ,בן ארי : Most Popular Tweets

חברת הכנסת מירב בן ארי התנגדה להקמת ועדת חקירה פרלמנטרית בעניין הסרסור בסוהרות והסבירה כי הדרך הטובה ביותר להגיע לחקר האמת היא באמצעות חקירה פלילית לאור הקמת ועדת חקירה לצוללות בעיצומו של *הליך משפטי*, משעשע להיזכר מדוע הדברים היו מביכים כבר בעת היאמרם

@Motty53 ארה׳׳ב: כתבי אישום נגד התובעת הכללית של בולטימור, בהאשמות פדרליות בסעיפי עדות שקר וצהרות כוזבות בבקשת משכנתא מתי אצל ליאת בן ארי?

לקראת סיום תפקידו של אבישי מנדלבליט הוא שוקל מס עסקאות טיעון: משפט נתניהו, שלושה חודשי עבודות שירות ליאת בן ארי 10 שנות מאסר על עבירת הפרגולה גדעון סער 5 שנות מאסר על פרשת האסלות סדי בן שטרית מאסר עולם על אי עטיית מסיכה.

אני בעד עסקה שתכלול העמדה לדין של דרוקר מנדלבליט וליאת בן ארי. יש המון סעיפי אישום נגדם

גאולה אבן: ועכשיו נעסוק בעסקת הטיעון בין מנדלבליט לנתניהו, נמצאים איתי באולפן הפרשנים אביגיל מנלבליט, דורית ניצן, מוטי בן ארי של ליאת המקסימה, מה קורה חברים? דורית איך הולך לשי בספריה, הוא כבר מרגיש מנהל תוכן?

היחידה שאני סומך עליה בנושא עסקת טיעון לנתניהו זאת ליאת בן ארי, צריכה להיות לה את המילה האחרונה כי היא בניגוד עניינים כמו מנדלבליט!

נתניהו, בועז בנצור, עדכן את פרקליט המדינה, עמית אייסמן, את המשנה לפרקליט המדינה, ליאת בן ארי ואת עוזרו הקרוב חגי הרוש שהיו שותפים מלאים להצגת המתווה. בפרקליטות כועסים מאוד על מנדלבליט, אייסמן ובן ארי שמידרו את הצוותים שעוסקים בתיקים. כל הפרטים על העיסקה, עוד מעט בשישי

עיסקת הטיעון שעומדת על הפרק: מאסר בפועל או עבודות שרות ? קלון או לא קלון ? למנדלבליט לליאת בן ארי לשי ניצן לרוני אלשייך

היד שאולי תחתום על הסדר הטיעון עם נאשמיהו היא היד שהתירה את דמה של הפרקליטה בן ארי?

@aviadglickman @avribloch תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים. הפאניקה המטורפת שלך להידבק לליאת בן ארי וליהודית תירוש כשאתה מואיל בטובך להגיע לדיונים רק ממחישה איך אתה נמצא בעולם של פייק ניוז וגם משתולל (בין היתר מגזענות). שלא לדבר על כך שאתה מעתיק מקלדנית מתווה הגז כי הדיונים בכלל לא מעניינים אותך.

בן ארי תמונה ,בן ארי : Most Popular Tweets

״עצם ניהול המגעים על עסקה הוא יריקה בפרצוף: לחוקרים ולמפכל אלשיך, לפרקליטות ולליאת בן ארי,לכתבי המשפט והעיתונאים שספגו מחצר הנאשם הסתה ונזקקו לאבטחה, למפגינים שגדשו את הכיכרות והגשרים, ולכל אזרח במדינה שמעתה יובהר לו שערך השוויון בפני החוק נמחק סופית ואין משפט צדק בישראל״ א.משגב

לכו לפיד של גליקמן וכרמי, הספורט הכי אהוב עליהם היה לרחוש בוז וזלזול לחוסר הידע של אברהם בלוך. ציוץ שקרי אחד של בלוך על נתניהו, והם הופכים את האידיוט של אתמול, לאוטוריטה של היום. בציוץ ההטעיה הבא הוא מוזמן לגפילטע בנכס המפוצל של ליאת בן ארי.

@limor_moyal @orlybarlev לפי גידי ויץ, בשיחות שנערכו היה גם פרקליט המדינה איסמן וגם התובעת בן ארי

@levyguy77 מזכיר לי את ההבטחה של סגל להגיע עם תיק המרפסת של בן ארי לעליון. אחי, טיפ חינם ממני, תנצל את שארית החיים שלך למשהו קצת יותר משמעותי מהפרכת סיסמאות חלולות לאוויר.

@zionnenko התבלבלת באדם הלא צעיר. שי ניצן, אהרון ברק, אסתר חיות, בן ארי, זילבר, והרשימה ארוכה של פרקליטים, משפטנים, ועובדי מוסד היועמש בהוה והדימוס שרואים איך הציבור מתכוון להעמיד אותם לדין. וכן, לא משנה מה יקרה עם נתניהו, תעביר לחברים שלך שם שאנחנו נעמיד אותם לדין.

ליאת בן ארי הייתה יכולה לחתום על עסקת טיעון אבל אין לה מנדט מוסרי כי היא סגרה פרגולה

לכל מארגני ההפגנות נגד היועמ״ש - תרגיעו. הפגנו בבלפור ובגשרים כדי להגן על שלטון החוק ומוסדות המשפט. אין מקום לפגוע במוסדות אלה, בטענות שחלקן מחפירות. היועמ״ש מנדלבליט איש ישר, מקצוען ומנוסה, ולצידו צוות פרקליטות מעולה בראשות ליאת בן ארי. היום ובכל יום עלינו לתת בהם אמון.

גידי וייץ מפרסם בהארץ בדיוק מי היה שותף לקנוניה, ובניגוד למה שהבנתי מפרסומים קודמים - איסמן ובן ארי *כן* היו בסוד העניינים. הם השתתפו ב-5 פגישות ממושכות של משא ומתן עם בועז בן צור פרקליטו של נתניהו. אם כך, וככל שיתנו ידם למתווה המושחת,הם שותפים לדבר עבירה. לא משפטית אבל ציבורית.

בן ארי תמונה ,בן ארי : Most Popular Tweets

תיקי האלפים הם מקרה קלאסי שיש ללכת איתם עד הסוף. לשמוע את כל העדים, לבחון את כל הראיות ולאפשר לבית המשפט המחוזי לומר את דברו. על מנדלבליט לא סמכנו מהיום הראשון אבל מה @praklitut ובראשה פרקליט המדינה אמיר אייסמן ומהתובעת ליאת בן ארי ציפינו ומצפים עדיין לסרב לכל הסדר וללכת עד הסוף!

בן ארי תמונה ,בן ארי : Most Popular Tweets

מנדלבליט, שי ניצן וליאת בן ארי.. לא חשבו שפרויקט 315 יפיל להם את התיק נגד נתניהו. והתודה שלנו צריכה להיות לאנשים הנפלאים האלה, שעשו למעננו את העבודה והוציאו את האמת לאור. תודה אלופים ❤️

זה לא מערכת המשפט נגד בינימין נתניהו זה מערכת המשפט נגד מדינת ישראל, נגד היהודים, נגד הימין, נגד המזרחיים, נגד המסורתיים, נגד החרדים, נגד הפריפריה העם לא רוצה עסקת טיעון!!! העם רוצה לראות את מנדלבליט, ניצן בן ארי, ליטמן, אלשייך, בכלא! על הפיכה שלטונית! @netanyahu לא לעסקת טיעון

@IlanShiloah העסקה היחידה היא,מנדלבלוף בן ארי ושאר מושחתי הפרקליטות ובנוסף כל שופרות התקשורת למאסר עם עבודות פרך ובך כבר הציבור יטפל.

אם בסוף אין קלון ואין שוחד ואין כלא אני במקום נתניהו דורש גם כחלק מההסכם שליאת בן ארי תגיע לאולפנים ותודיע שביבי זכאי

המסקנה שלי: מנדלבליט וליאת בן ארי פוחדים פחד מוות מעדותו הקרבה של שלמה פילבר, שאמורה להתחיל לערך במועד פרישתו של מנדלביט. הם יודעים היטב שפילבר יעשה מהם קרקס ומתיק 4000 התפור וממהרים לחתור לעיסקת טיעון. לכן, בשלב הזה הפרקליטות היא בידיים של נתניהו, יותר מאשר נתניהו בידיה.

קלון על הפרקליטות. קלון על בכירי המשטרה. קלון על מנדלבליט, אלשייך, ליאת בן ארי ושי ניצן. קלון על התקשורת. קלון על קשרי הון שלטון. קלון על ההפיכה השלטונית שהצליחה. קלון על מדינה שהלכה לאבדון רק בגלל תיעוב כלפי ישראל השנייה ומי שעומד בראשה.

Israel סיפורי חדשות מובילים
  • #ArtistOnTwitter
  • Biden
  • #Bitcoin
  • Brooke
  • COVID-19
  • Europe