היא אמרה Twitter

Updated: October 14th, 2021 10:44 PM IST

היא אמרה Twitter Trend : Most Popular Tweets | Israel

נפרדנו בממשלה מקנצלרית גרמניה אנגלה מרקל. בתקופת כהונתה היחסים הביטחוניים בין ישראל לגרמניה התחזקו מאוד. הזכרתי לה היום את אמירתה ש׳׳ביטחון ישראל אינו נושא לוויכוח. היא לא רק אמרה, היא גם פעלה. גברתי הקנצלרית, תמיד היית ותמיד תהיי ידידת אמת, תודה על כל מה שעשית עבור מדינת ישראל.

היא אמרה Twitter

@BonehElad שוקלים 🥱 היא גם אמרה שכל מי שרוצה יכול להיות נוכח בדיונים. אני גם יכול לבוא אם אני רוצה?

Os
Os

@AvishayBenHaim @vS3YMdjL83AHXlq אבל רשום בעשרת הדיברות לא תשקר למה היא אמרה שיש לה 2 פרסי ספיר? נרא ה לי כולם כבר הגיעו לקרסולים שלה

@MTime41 אבל היא באמת אמרה את גבר? כלומר, זיהתה אותך נכון והשתמשה בכינוי הנכון ורק אמרה עלייך גבר כעלבון?

ONE
ONE

@Ranin_Boulos אמרת את אותו הדבר כשטיבי הילל את אלו שישראל מכנה מחבלים, שחכים חיבקו מחבלים, שזועבי אמרה שאין ליהודים זכות לחיות בבטחון בישראל? או שהבעיה שלך היא שהגזענות הופנתה לערבים במקום ליהודים, כמו שאת כל כך אוהבת לעשות

@itayr2 מהה??? ככה אמרה??? נאור??? לא מאמין. היא? נשיאה בדימוס של בית המשפט העליון, זו שתחתום על ממצאי וועדת החקירה הממלכתית? אתם בהמקור בטוחים בזה?

>> ויקטוריה נולאנד סגנית מזכיר החוץ האמריקאי הודיעה כי ארהב תעניק סיוע נוסף בגובה 67 מיליון$ לצבא לבנון. היא גם אמרה שהסולר שנותנת איראן ללבנון הוא זיקוקים תקשורתיים.

לפעמים אני מרים להולנדית להנחתות דתיות. חלקית כי אני יודע שהיא אוהבת את זה וחלקית כי אני רוצה לראות אם מתישהו היא תשנה את דעתה. היום שאלתי אותה, לא חשוב באיזה הקשר, מי יכול להיות יותר מושלם ממושלם?. חשבתי שהיא תגיד ישו, במקום זה היא אמרה אתה.

היום מישהי בעבודה נתנה לי את אחת המחמאות הכי טובות שקיבלתי אי פעם: היא אמרה לי שאני אחת הנשים היחידות שהיא מכירה שלא שמות זין. היא התכוונה לזה שאני לא מתנחמדת, לא יוצאת מגדרי כדי לגרום לאחרים להרגיש בנוח. היא התכוונה שגם היא היתה רוצה להיות קצת כזו.

@Orna12345678 כי כפי הנראה לעין היא עוד תאכיל מרורים למחנה הימין, היא עוד לא אמרה את המילה האחרונה

בסוף השיחה היא אמרה לי שימחת אותי וזה הציף אותי בכל כך הרבה רגשות, רובם חיובים, ואני קצת לא נושמת.

אירגנתי לסבא שלי בליינדייט שניהם בני תשעים וחמש היא אמרה מראש שלא יצפה למין

@horowitz_b זה שיש ילדים חולים לא אומר שהיא טועה. היא לא אמרה שאין, היא אמרה שהאחוז הוא קטן מאד. גם לופוס היא מחלה איומה ונוראה, זה לא הופך אותה לנפוצה. אתה מעדיף להסתיר נתונים? מעדיף שמדענים ישקרו? מה בדיוק?

@dagan_segal משרד הבריאות אמר לסטודנטית אצלנו שחוסנה בחול שהיא צריכה תור לרופאה, להראות לה את אישור החיסונים ושהרופאה תעדכן את זה ואז היא תקבל את התו הירוק. היום היא היתה אצל הרופאה בשביל זה. הסטודנטית אמרה שאמורה לקבל תוך 10 ימים את התו. אעדכן אם זה באמת קורה.

Tl
Tl

@inbartvizer בכלל קוראים לה שרון אלרועי פרייס? לא נראה לי שהיא אמרה אמת פעם אחת בחיים שלה, היא והבעל שלה שחושב שאם מישהו מתנגד לחיסון אז הוא סוכן ביון של ממשלה זרה.

@nitaidrok @herutcohen לא יודע היא אמרה שהיא סבתא משמע היא צריכה נכד ואתה הצעיר פה אז זה זרם לי

@moranyaniv היא אמרה שזו מחלה של מבוגרים, של אנשים בעלי מחלות רקע. זה לא מדוייק בכלל.

עד עכשיו היא לא מבינה איך קרה שהגיע איש נמוך קומה, לא חכם אך חנפן, דיבר בשבחה ולאט באזנה סוויט נאסינג הצטלם ליד הדגל האמריקאי וחזר לביתו מבלי לקבל כל תמורה על התרפסותו... את מגזימה ! היהודים לא כל כך חכמים ובכלל לא מסוכנים אמרה לחברתה, לינדה סרסור בפתיעה.

היא אמרה תמונה ,היא אמרה Twitter Trend : Most Popular Tweets

@moriatshuva1 מזדהה 😃 סבלתי מזה עד שסבתי אמרה לי לא לדאוג מזה - להסמיק מושך אליך את האנשים הנכונים. מנסיוני היא צדקה. תתחילי לשים לב לזה.

@adirefailovich1 היא פשוט לא אמרה לך היא הלכה למשפחה בת ארבעה נפשות כולל הכלב,הרבה יותר קל ״ומשתלם״🤷🏻‍♂️

@wnzauxNDOaJ4AUx @NaamaAriella היא לא אמרה שאין תלונות שווא. אלא כאלו שבאופן אובססיבי מצדיקים את הצד המטריד ומחפשים לקעקע תלונות כי: היא בטח שקרנית

@fischler_pini אני ביקשתי נגד שיעול אבל היא אמרה רק כאשר התוכנה של המימד החמישי תהיה מוכנה היא תתן לי

ברור שהיא אמרה לך כן. אם היא הייתה אומרת לא, לא היית מעלה תמונה של זה לפייסבוק

בשיחת הטלפון של רות המילטון למשטרה היא דיווחה: אוי, אלוהים היא אמרה לשוטר בצדו השני של הקו, יש סלע במיטה שלי והוא לא מחוסן!

היא אמרה תמונה ,היא אמרה Twitter Trend : Most Popular Tweets

הבוקר התעצבנתי על מה שמירי רגב אמרה אבל לא בגלל שהיא ניסתה למנף מוות של ילדים, זה כל פוליטיקאי עושה וכשזה אחד שאתם תומכים בו זה כעס מוצדק הבעיה עם מירי היא שהתכנית שלה הייתה פשוט נוראית האם התקבלתי לפיד פוליטיקה?

זוכרים שמירי רגב אמרה שהיא פיצחה את הקוד של מצביעי ליכוד? אז זה הדבר היחידי שהיא הצליחה בו. אין לה שום השג אחר. אז אני פיצחתי את הקוד של מירי רגב. היא חייבת לצעוק ולצרוח כל הזמן, להיות האוויר. אם יעברו שבועיים שהיא תשתוק, האנשים פשוט לא ידעו ולא יזכרו מי זאת מירי רגב. עכשיו קפיש?

@yoavgallant וואללה אתה מירי רגב , עם זכרון של חתול. היא אמרה ששניי שרים לא יצליחו לתקן את שעשתה, ואתה אחרי שהרסתם פה הכל 12 שנים רוצה תיקון מהיום למחר. האלוף גלנט,יש למיצרים צוללות ולאמירתיים חמקנים המסכנים את העליונות הצבאית שלנו. תתעורר!

היא אמרה תמונה ,היא אמרה Twitter Trend : Most Popular Tweets

@ShaniHorowitz חיכיתי עם לוזון למעלית, היא נפתחה ומישהי עמדה שם. אמרה זה בסדר, את יכולה להכנס, אני בלי הכלב שלי עניתי וגם בלי מסיכה

אך הסיכון היה גדול!!! והאירוע כה גדול הבייס כבר נעלם מזמן צריך לסגת כמו ש-פ-ן היא אמרה תקציב עכשיו אני צריכה עוד זמן היא אמרה הכל פה אש רק לא בחירות 5!!! היא נאלצה להתקפל...

בוקר טוב אתמול סיפרתי למישהי מהעבודה שלי שאני ביסקסואלית והיא אמרה לי שגם היא

נפרדנו בממשלה מקנצלרית גרמניה אנגלה מרקל. בתקופת כהונתה היחסים הביטחוניים בין ישראל לגרמניה התחזקו מאוד. הזכרתי לה היום את אמירתה ש׳׳ביטחון ישראל אינו נושא לוויכוח. היא לא רק אמרה, היא גם פעלה. גברתי הקנצלרית, תמיד היית ותמיד תהיי ידידת אמת, תודה על כל מה שעשית עבור מדינת ישראל.

היא אמרה תמונה ,היא אמרה Twitter Trend : Most Popular Tweets
Israel סיפורי חדשות מובילים
  • Arab
  • Arabs
  • Batman
  • Beirut
  • Bestie
  • #CanYaman