הפרת אמונים : Most Popular Tweets Israel

Updated: January 15th, 2022 08:42 PM IST

נתניהו מעולם לא טען שלא קיבל סיגרים כמתנה מחבר קרוב. הוא טען שהכמות שמייחסים לו שקרית! נתניהו טען שמעולם לא נתן או קיבל שוחד ושעצם העבודה שלא הלשין על נוני אינה מרמה ובטח לא הפרת אמונים, למרות תקיעות השופר, אלה סעיפי האישום שהיועמש הסכים למחוק. כלומר מחזק את טענות נתניהו קפיש?

הפרת אמונים Twitter

בקרוב בעסקת הטיעון: ניצול טעות הזולת ללא מרמה, הפרת אמונים, כלא, עבודות שירות, קנס או כלא. אין יצור נאלח משומר סף שסרח.

@InbarRotem הכל היה תרגיל הסחה, מחאה ממומנת על ידי אותם אנשים שאחראים לדיקטטורת הקורונה (סורוס). הלכתי פעם אחת במהלך הסגר הראשון כי חשבתי שידברו על הגבלות הסגר ההרסניות, ראיתי שרק צועקים שוחד מרמה הפרת אמונים, לא חזרתי יותר. כשבנט נבחר כבר היה לי ברור שרק יהיה יותר גרוע.

זה התחיל משוחד ירד סיקור אוהד ירד להענות חריגה ירד הפרת אמונים יורד בחזרה לצוללות עוד מעט יחזרו לשמפניה ורודה משם לגלידה פיסוטק ומה שישאר להם בסוף זה פירה על הקיר.....

מכל העולם מתקשרים למנדלבליט לשאול אותו איך הצליח משפטן כל כך גרוע להפוך ליועמש, מעטים היו מצליחים להגיש אישום על שוחד, על מרמה ועל הפרת אמונים, ועוד לפני שהחלו להעיד עדי ההגנה, הוא הגיע למצב שהוא מתחנן לעסקה בה הוא מוותר על אישום השוחד והמרמה. האיש פשוט מבזה את המקצוע.

עליית אסירי ציון הביאה בדיחות על המשטר הבולשביקי. שפתאום צפות מזכרון רחוק: איך לוכדים דוב בבריהמ? תופסים נמלה ומענים אותה עד שהיא מודה שהיא דוב אז הפילו פה ראש ממשלה בהאשמות שווא על שוחד בתקוה שיודה בהפרת אמונים. משמעה של העברה הזו היא אשמתך בהפרכת ההאשמות נגדך

מלאך החבלה קיבל סיגרים ושמפניות בשקיות שחורות ממיליארדים - הפרת אמונים מלא מלא. מלאך החבלה סחר בתפוצת ישראל היום בזמן שטען שאין לו קשר לעיתון - הפרת אמונים מלא מלא. מלאך החבלה חילק הטבות רגולטוריות לחבר שלו ולא דיווח על ניגוד העניינים - הפרת אמונים מלא. אז למה צריך הסדר טיעון?

עזבו רגע את העובדה שרביב דרוקר בכבודו ובעצמו מודה שאישומי השוחד והמרמה מעולם לא היו אופציה ריאלית, עזבו את זה רגע שדרוקר מודה שהכל היה מסע תעמולה שקרי. מה שדרוקר אומר פה מעבר להכל, זה שהיועץ המשפטי לממשלה, הוא זה שהדליף הכל לתקשורת. עכשיו בואו, דברו איתי על הפרת אמונים.

הפרת אמונים תמונה ,הפרת אמונים : Most Popular Tweets

רק תקשורת מזוהמת, חלולה ומשועבדת כולה למטרות השמאל הקיצוני, יכולה לקחת עסקת טיעון בה הפרקליטות מוותרת על אישום השוחד ואישום המרמה, ומסתפקת בעבירה לא ברורה, שאינה ממש עבירה כמו הפרת אמונים, ולהציג אותה ככניעה של הנאשם. מכונת שקרים והסתה ותו לא. ועדיין, כולי תקווה שנתניהו לא יחתום

אין פה שום מהות. כאשר אתה מודה בשתי עבירות הפרת אמונים, אתה יודע היטב שייקבע שדבק במעשיך קלון. לכן נתניהו מעדיף להתפטר מהכנסת ולמנוע קביעה מפורשת של בית המשפט בעניין זה. אבל הסוגיה לא תיעלם. אם ירצה להיבחר שוב, שופט בית המשפט העליון יעסוק שנית בשאלת הקלון.

@harnevo ׳אסור קלון, אסור עבודות שירות׳ וכמו כן אסור שוחד, אסור מרמה ואסור הפרת אמונים.

לדעתי התשובה לתהייה מה מביא כתבי משפט להיות לצד המערכת במאבקים החשובים שלה, לא מדבר על טור ביקורתי פה ושם אלא במאני טיים מה שנקרא, זה מערך ההדלפות המושחת. צחנה גדולה עולה ממערכת היחסים הזאת, הפרת אמונים חמורה כלפי הציבור.

@judash0 זה קטע כזה בדמוקרטיה. אם אתה איש ציבור שעבר עבירת של הפרת אמונים ומרמה, אחרי שאולי יוותרו לך על עבירת שוחד, אתה צריך להיות מורחק מהחיים הפוליטיים לפחות לתקופה. העם לא קובע הכל כולל הכל בדמוקרטיה. עובדה למשל שהציבור לא בוחר שופטים או עיתונאים

@naamalazimi עד לרגע זה הציבור לא מבין על מה העמידו לדין את ראש הממשלה לשעבר נתניהו .. שכן כל העדים שעלו להעיד , לא איששו את הטענה לשוחד או הפרת אמונים ! אשמח שתסברי לנו את האוזן בחוכמת הרבה 🙄

חשוב לי להזכיר לכל האנשים שמבקשים (חלקם דורשים) מנתניהו ללכת עד הסוף: 1. זה עד הסוף *שלו* כן? לא שלכם. 2. הוא עומד לבד מול מערכת חסרת כל מגבלות - לא של כסף, לא זמן, לא כח אדם, לא שמירה על זכויות ואפילו לא שמירה על החוק. 3. הפרת אמונים הוא אישום אמורפי, ללא קלון, הוא חסר חשיבות.

לא יאמן הונו פה ציבור שלם, כל בוקר פימפמו לנו במח תיק 1000, תיק 2000, תיק 3000, תיק 4000, תיק 5000, שוחד שחיתות הפרת אמונים, מאות חוקרים בכירים, עשרות פרקליטים בכירים, חצי מיליארד שח מכספי הציבור, ועשיו הם רוצים עסקה, ומודים תפרנו לפחות 2 תיקים,ה פ י כ ה!

@chaimlevinson @mic_sve מסיים עם הפרת אמונים וקנס! בערך כמו לקבל דוח חנייה. אתה מבין שהוציאו 250 מיליון שח, הפעילו 600 חוקרים, טסו לחול לגבות עדויות, חתמו עם עדי מדינה, טירללו מדינה שלמה וניהלו משפט חצי שנה על דוח חנייה? מי יצא טיפש יקירי? אכן, אין כלום כי לא היה כלום מלכתחילה, בוודאי שלא שוחד.

לא גלית @GalitDistel התנהלות כזו היא ממש לא התסריט הטוב, בטח לא עבורו כי מעבר להיבטי חוסר האמינות, זו חרב פיפיות, מאחר ולפי אותה פסיכולוגיה, הוא מודה שהיתה הפרת אמונים, בשני תיקים, מה שעלול להקטין את הפער לעבירת השוחד במקרה והמשפט ימשיך להתנהל אם לא אשם- להלחם עד הסוף בלי תרגילים

@giladlevi73 אתה, בור טיפש,שאתה, בונה לעצמך קונספציה מופרכת וכשהיא מתפרקת אתה מסביר אותה בדרכך שלך, שנקראת בשפה המקצועית דיסונס קוגנטיבי ובנתיים במציאות הפרקליטות מדליפה בלון ניסוי שבו חוזרת בה מאשמת שוחד ב 2 מיליארד, סוגרת תיק 2000, נשארת עם הודאה רפה על הפרת אמונים בלא קלון ואתה חוגג.. בור

@BenCaspit לכל מטבע שני צדדים, מול אלו שיגידו שיגרם נזק לפרקליטות בעיני השופטים בגלל הורדת סעיף השוחד, אפשר להגיד שיגרם נזק לביבי על כך שכבר היה מוכן להודות בשני סעיפים של הפרת אמונים.

@BarashiKinneret ויודגש שבשל קבלת סיגרים (שמספרם לא הובהר) @netanyahu לא הועמד כלל לדין על חוק המתנות, אלא רק על העבירה העמומה ביותר בחוק העונשין, הפרת אמונים, לגביה נקבע בפסיקת העליון לאחרונה (בניגוד לדעת היחיד של הפליליסט היחיד בהרכב, השופט אלרון) כי 0 [אין עבירה]+אפס עשויים לייצר 1 [עבירה].

@avribloch @yonidadon לא! הפרת אמונים זו עבירה שלא קיימת ברף האזרחי. הפרת אמונים זה עבירה שקיימת בתוך ארגון במקרה שלנו, נבחרי ציבור, וזה מעין עבירה על קוד אתי. שוחד זו עבירה פלילית! שמחתי לעזור.

נתניהו מעולם לא טען שלא קיבל סיגרים כמתנה מחבר קרוב. הוא טען שהכמות שמייחסים לו שקרית! נתניהו טען שמעולם לא נתן או קיבל שוחד ושעצם העבודה שלא הלשין על נוני אינה מרמה ובטח לא הפרת אמונים, למרות תקיעות השופר, אלה סעיפי האישום שהיועמש הסכים למחוק. כלומר מחזק את טענות נתניהו קפיש?

שמתם ♥️ מה קורה כאן? לפי @RavivDrucker מנדלבליט תמיד היה מוכן לוותר על סעיף השוחד = סעיף האישום החמור שבגללו נתניהו הודח. בנוסף הוא מוכן לוותר על תיק 2000. עם מה הוא נשאר? אישום פלסטלינה על הפרת אמונים. וכל זה למה? כי הקו האדום שלו היה תמיד הרחקה מהפוליטיקה. קיבלתם הפיכה שלטונית!

הפרת אמונים תמונה ,הפרת אמונים : Most Popular Tweets

@amit_segal מי אלה עמית? תמיד שמעתי שנושא השוחד הוא גבולי ב4000 וזה יותר הפרת אמונים. מה עם אלה שהקדישו סטטוסים,ציוצים,כתבות על זה שלא היה כלום?

אם נתניהו לא מסרב מספיק מהר להצעת היועמש זה נחשב הפרת אמונים? @FakeNitzanShai

אין מצב לעיסקת טיעון מושחתת ללא הודאה מלאה, קלון מפורש עם תחולה מיידית (לא נדחה ולא נעליים), ועונש משמעותי ההולם את חומרת העבירות (3 חודשי עבודות שירות זה להולך רגל שעבר באור אדום). כל תוצאה אחרת תהיה הפרת אמונים חמורה מצידה של מערכת אכיפת החוק כלפי מדינת ישראל

@Nehemia_GA וכמובן שהמסקנה הנכונה בנסיבות העניין לאור חשיפת גיוס המערכת להפללתו בתיק 4000 היא להודות בעבירת הפרת אמונים ולקבל עונש שכולל בחובו גם עזיבת החיים הפוליטיים

הפרת אמונים זה כמו אהבה. אין לזה הגדרה אבל אתה יודע שזה זה כשזה זה.

אבל כדי להציל את שארית כבודנו אנחנו מוכרחים להציג לציבור סעיפון קטנטן של הפרת אמונים שבו ביבי יודה כדי לחסוך מעצמו עינוי דין של כ-5 שנים

כל חבר כנסת עלול להיות מורשע ב-״הפרת אמונים״ לו רק הפרקליטות תחפוץ בכך.

Israel סיפורי חדשות מובילים
  • #gofinest
  • greece
  • harry styles
  • #holocaust
  • holy
  • islamic