חבורה של Twitter

Updated: July 22nd, 2021 09:44 PM IST

חבורה של Twitter Trend : Most Popular Tweets | Israel

האולטראס פירסמו את שיר השחקן של דור מיכה עם הפנינים הבאות: הזונות במשטרה לא יקחו לי את השמחה שים עליהם זין חבורה של נקבות פוגע בקהל, פוגע בדור מיכה. 0/100

חבורה של תמונה

@Itai_Leshem הייתי בטוח שיש שופטים עם ביצים בירושלים . טעיתי בגדול. אם ההתנהלות היא בלתי תקינה אין מקום לחקור אותה? למה לדחות. לבטל את בגצ . חבורה של פחדנים שמפחדת לקבל החלטות.

חבורה של תמונה ,חבורה של Twitter Trend : Most Popular Tweets

@aviadglickman הייתי בטוח שיש שופטים עם ביצים בירושלים . טעיתי בגדול. אם ההתנהלות היא בלתי תקינה אין מקום לחקור אותה? למה לדחות. לבטל את בגצ . חבורה של פחדנים שמפחדת לקבל החלטות.

חבורה של תמונה ,חבורה של Twitter Trend : Most Popular Tweets

הייתי בטוח שיש שופטים עם ביצים בירושלים . טעיתי בגדול. אם ההתנהלות היא בלתי תקינה אין מקום לחקור אותה? למה לדחות. לבטל את בגצ . חבורה של פחדנים שמפחדת לקבל החלטות.

חבורה של תמונה ,חבורה של Twitter Trend : Most Popular Tweets

@talschneider בחרתם את הכי מושחתים שיש. תיכף תשלמו גם יותר מיסים העיקר שהם נהנים שם.בממשלה חבורה של בורים חסרי עומק , אופורטיניסטים, מושחתים.

אהבל סתום אחד קיבץ סביבו חבורה של מטומטמים ברשיון. ויש לא מעט מטומטמים שמצביעים להם. ויש לנו חבורת נוכלים רמאים גנבים לא פחות מטומטמים. לא נורא. כל הזבל הזנ יזרק בקרןב לףח האשפה.

@MatanKahana מעניין לנו את ה.... סע נוכל בזוי קוף שימושי של השמאל להקיא מה נהיה ממכם חבורה של נוכלים!!

כוסומו, אני עובר על עבודות סטודנטים לפני הגשות וכולם מקשיבים יפה לביקורות ועושים עבודה טובה ומפגינים רצינות וכבוד ואני לא יכול להתלונן עליהם בכלל, חבורה של חארות כפויי טובה

@bezalelsm רצינו להקים את מדינת ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי, על כל גווניו ומנהגיו, ובמקום זה גידלו מיעוט קטן שהוא חבורה של מתנשאים, שחצנים שחושבים שרק הם חכמים שיודעים ומחליטים מה נכון לעם היהודי כולו ומה לא.

@inbartvizer כי התקשורת במדינה זאת חבורה של תעמולנים שקרנים מפיצי פאניקה.

האולטראס פירסמו את שיר השחקן של דור מיכה עם הפנינים הבאות: הזונות במשטרה לא יקחו לי את השמחה שים עליהם זין חבורה של נקבות פוגע בקהל, פוגע בדור מיכה. 0/100

ביטוח לאומי חבורה של שדים שכל שקל שאני אשלם לכם ישמש לתרופות כוסרבאק

יושבים בראש המדינה חבורה של מנותקים, סדיסטים, עבורם אנחנו עכברי מעבדה שאפשר לשחק בחייהם, כאילו החיים שלנו לא שווים דבר. הקלות שבה הם רומסים אותנו מרתיחה, ועל אחת כמה וכמה שיתוף הפעולה המלא של רוב העם.

@LimorYoav איך גם כשהוא מנסה להציל לנו את התחת תמצאו איך לתקוף אותו זה מדהים חבורה של כפוייה טובה

@nir_ לא יודע לגבי השאר אבל יש פה מועמד למחלקה סגורה. איזה חבורה של מטורפים חולי שליטה. די כבר תעזבו את האנשים בשקט. מי שמפחד שישאר בבית כל השאר רק רוצים לחזור לחיים רגילים.

#מפעלהשקרים של צה״ל. חשבתי שלא רצוי לטוס לחו״ל הרי יש וירוס... צה״ל מתנהל כמו חבורה של פרזיטים.

@naftalibennett @MatanKahana יש משהו במדינה הזאת שעוד לא מכרתם לאויבים??? חבורה של נוכלים שקרנים ואפסים!!!

חבורה של תמונה ,חבורה של Twitter Trend : Most Popular Tweets

@MatanKahana יש משהו במדינה הזאת שעוד לא הרסתם??? חבורה של נוכלים, שקרנים ואפסים!!!

חבורה של תמונה ,חבורה של Twitter Trend : Most Popular Tweets

@dudiamsalem אתה בושה לכנסת ישראל, איך אדם עם סגנון שלך עומד על דוכן הכנסת, איך נאספתם כולכם, חבורה של תגרנים לקלל ולשקר כל בוקר , מפלגה שבראשה עומד תחמן,ששיקר את @Gabi_Ashkenazi את גנץ , ואת כל אזרחי ישראל בעזרת הפושע דרעי, לכו מכאן חורשי רע,

@Haaretz רוב הנדבקים והחולים הם בעלי התו הירוק. אתם חבורה של שקרנים.

@gever_magazine אבל למה להרוס שפה בת אלפי שנים? אליענה בת יהודה השקיעה את כל חייה בשביל להחיות שפה וככה חבורה של פרוגרסיביים פשוט יורקים לה בפנים בשביל האידיאולוגיה שונאת הנשים שלהם

@netanyahu רק אחרי שתלך. כל עוד אתה שם אין ליכוד. יש רק ביביליכוד. חבורה של אפסים שמעדיפים נאשם בשוחד מרמה והפרת אמונים ששם את טובתו האישית לפני טובת המדינה. שחרר אותם מהלפיתה החונקת שלך שהבריחה את כל האנשים הטובים והשאירה חבורה של חסרי חוט שדרה שדואגים לך במקום למדינה. איזו עליבות מפוארת.

מה זה בכלל מיצוי הנדבקים הפוטנציאלים?! הם מאמינים בממשלה שהווירוס יעלם אחרי שמספיק אנשים יידבקו או יתחסנו (בחיסון שלא מגן מהדבקה וההעברה)? חבורה של אימבצילים השתלטה על מדינת ישראל, והם מטמטמים את הציבור.

@sagitag7 @KerenMarc בממשלה הקודמת עדיף היה אם שאשא,שפע,זמיר וגנץ היו סותמים. חבורה עלובה של אפסים.

@yishaiporat @newsisrael13 המחלקה נגד יהודים בשבכ זה ארגון פוליטי מסואב שעסוק ברדיפת יהודים. זו חבורה של מטורפים ללא גבולות ללא מעצורים.

אני, תמר זנדברג, יותר חכמה מכולכם, ויודעת מה באמת טוב לכם. לכן אשתמש בכח של המדינה כדי לחנך אתכם יא חבורה של בבונים פרימיטיבים שונאי סביבה

@hadarse חבורה של נשים צעירות ועירומות למחצה מתחרות , על מה בעצם? וזה הקונטרה?

@idoshiponi1 @YairNetanyahu אתם חבורה של אנשים שחושבת שרק מנסים לעשות רע כל הזמן. ייצור כלים חד פעמי זה אחד הדברים שיותר משפיעים על ההתחממות הגלובלית. אם לא נילחם בזה כרגע, העתיד של כדור הארץ יהיה רע מאוד. תפסיקו עם השטויות והקונספירציות.

@Hofmann43 הייתי רוצה לומר עליהם איזה חבורה של לובוטמים חסרי תקווה אבל אז נזכרתי שרהמ שלי מציע לעשות בדיקת קורנה יומית אחרי צחצוח שיניים.

לכבוד זכייתו בפרס אקום לאלבום השנה (חבורה של מלכים, שערורייה של גאונות. אני רוצה להזכיר לכם שאני גרופי מהרמות הקשות שנראו. @tamirbarr

בכיינים עם הגלידה יאללה, איזה אינפנטילים. גונבים אדמה ומשעבדים עם, ובוכים על גלידה. חבורה של עלובים

Israel סיפורי חדשות מובילים
  • Australia
  • Beit Ummar
  • billie
  • Brazil
  • China
  • Chris Chan