כי היא Twitter

Updated: July 28th, 2021 05:44 AM IST

כי היא Twitter Trend : Most Popular Tweets | Israel

פעם טל שניידר הייתה קוראת לי גלית כי היינו חברות. היום היא קוראת לי גדא כי זה מביא מלא לייקים. פעם שניידר הייתה כתבת מעניינת היום היא סופרת באובססיה את השעות שלוקח לנתניהו לצאת מבלפור. מביך. אגב, אם אלקין מרח את הניאוף שלו בעיתון אז מותר לדבר על זה. אם שניידר נגעלת - שתפנה אליו.

כי היא תמונה

פרשת הקלטות סילמן: האופוזיציה הודיעה כי היא מנתקת כל קשר עם הקואליציה

אומר זאת כך, כרגע האמירה שצריך חיסון שלישי היא מבוססת ובעלת אחיזה במציאות כמו המשפט ״לא יהיה כלום, כי אין כלום״. בשני הקמפיינים קהל היעד גם זהה: אנשים בעלי יכולת הטלת ספק בעובדות ואבחנה בין אמת לבדיה של פרת משה רבנו עם עיכוב התפתחותי

פרשת הקלטות סילמן: האופוזיציה הודיעה כי היא מנתקת כל קשר עם הקואליציה. @arutz20

השרה איילת שקד שחברה מטעם הממשלה בוועדה למינוי שופטים מכחישה את הפרסום כי היא לא מתנגדת למינוי של דינה זילבר כשופטת בבית המשפט העליון.

זה מדהים - ביילס לא רק מודה שפרשה באמצע התחרות כי ״לא רצתה להמשיך״ היא גם סותרת את הודעת האיגוד האמריקני שמדובר בפציעה וחושפת שהם שיקרו.

החיסונים לישראל נהיו מה שחיל האוויר הפך במלחמה. אנחנו בהסתמכות יתר על כלי אחד כי הפעלת הכלים האחרים היא במחיר מידי גבוה בהרבה שלציבור לא בא לשלם.

עידית סילמן לא מכחישה. היא לא מתנצלת. היא מלבינה את פני ליצמן ברבים למרות שהיא אמרה שבציונות הדתית לא עושים את זה. אולי כי היא לא ציונות דתית. @iditsilman

אני לא יודעת מה מקפיץ אותי יותר: אנשים שממליצים לילד בן 10 שאהב את הארי פוטר להמשיך ל״משחקי הכס״? או כאלה שאוסרים על בת 8 לקרוא את ספרי הארי פוטר המאוחרים כי היא עדיין צעירה מדי? הסטיגמה שספרי ילדים הם נחותים מספרי מבוגרים? או המחשבה שבלילה אחד ילדים הופכים לבוגרים ולא חוזרים?

האם אתמול התחפפתי על בת 13 כי נתתי לה כסף לקניית בגדים והיא קנתה בזה ספרים? כמה כאפות אפשר להיות? כמו כן, היא קנתה את האלכימאי, גיל 13 הוא הגיל האחרון שלגיטימי לקרוא אותו.

שרת החינוך מבדילה בין חיסון לחיסון. אבל היא לא שרת הבריאות, היא שרת החינוך. זה כמו ששר הבריאות יגיד מה לעשות בשיעורי התעמלות, כי זו הדירקטיבה שלו לדאוג לילדי ישראל. היא ממצבת את עצמה כמגנה על הילדים, במשתמע, מול משרד הבריאות. חיסונים בבי״ס וקורונה הם נושאים חשובים אבל נפרדים.

הפוליטיקה הרבה פחות מעניינת. בקרוב היא בכלל לא תהיה מעניינת, כי יהיה רק הקו הרשמי של המשטר. ואחר כך יפתחו סופסוף את מחנות הריפוי למתנגדי המשטר. אין עתיד. יש לפיד. והאולימפיאדה תמיד בראש החדשות.

כי היא תמונה ,כי היא Twitter Trend : Most Popular Tweets

עוד מגפני כעת: בנט שקרן מדופלם. נופלים רקטות על ישראל. אנשים במקלטים. יוצא דוברו ואומר כי ממשלת השמאל ירדה מהפרק, באותו זמן יושב שלום שלמה עם טל גן צבי ומכינים את ההסכם הקואליציוני עם מרצ ורעמ. באה איילת ומתחסדת. היא ובנט שיקרו את האזרחים. לא היה דבר כזה בהיסטוריה.

תזכורת: @Ayelet__Shaked מינתה את @Yonatan_Jaku השפיץ חוד הכי טוב שיש, כדי שכולנו (בתקווה) נשכח שלפני כן היא דאגה למקם את איבתיסאם מראענה בתור הפאקינג יור הוועדה לעובדים זרים. תרגום: שקד יודעת שהוא יכתוב תוכניות מבריקות שיעזרו למדינה, בידיעה שכלום מזה לא יקרה כי הקואליציה עדינה

אזרח אריתראי חשוד באונס אלים ומזעזע של אישה בדרום תל אביב. מה שמזעזע לא פחות זו העובדה שהיומנאי בתחנת המשטרה הטיל ספק בתלונה, כי מדובר בישראלית מקומית וקשת יום. דווקא היא, המוחלשת, הפגיעה, השקופה,,מצד אחד חשופה יותר מכולם לטורפי הרחוב ומצד שני לא מאמינים לה. כואב לשמוע.

בלשכתו של אוחנה אומרים במפורש כי הצוות התכנס לפחות לדיון אחד. בלשכתו של בר לב אומרים כי לא הייתה הנחיה ולא הייתה התכנסות-השורה התחתונה היא שלא נעשית שום חשיבה כוללת על התמודדות המדינה עם אירועי פרעות דומים וחמורים יותר. ולא נשכח שאירועי הדמים השתוללו במדינה בשעה שצהל נלחם ברצועה

כשסברתי בזמנו שיש לסיים את תפקידה של שאשא ביטון כיור ועדת הקורונה כי היא מסכנת את בריאותם של אזרחי ישראל, היו רבים שתקפו אותי ללא הבחנה. היום ניתן לראות את ההבדל העצום ביחס התקשורת בין הממשלות השונות. כשהיינו בהנהגת המדינה היתה ביקורת שלילית ולא פרופורציונאלית כנגד כל מה שעשינו.

בואנה הבחורה לקחה מדליית ארד בטאקוונדו וכל מה שיש לגברים להגיד זה שהם ״היו מנצחים אותה בקרב ברחוב כי היא 49 קילו״???????????? כבר אין לי מושג איך להגיב לאנשים מיזוגנים עם גבריות ככ שברירית באמת שאין לי

הירידה בסקוטלנד נראית אמיתית, כי היא מלווה בירידה באשפוזים

אין אדם במדינת ישראל, טיפש ככל שיהא, שחושב שמערכת בה ראש התביעה הכללית התגאה במסיבה פומבית כי הוא דפק את הפשיסט יעקב נאמן שר המשפטים - היא מערכת הגונה או ראויה. ברור לכולם שקביעה שפקיד שהוצב בראש מערכת נטולת בלמים שכזו יוכל להדיח בממשלה היא טירוף דמוקרטי מוחלט שאין כמותו בעולם.

אני מחוסן. אלי אבידר לא שואל אף אחד אם להתחסן ולא חייב לאף אחד כלום. זו החלטה אישית שכל אחד צריך לקבל בעצמו ולעצמו, כי היא לא מונעת מבנאדם להדביק או להדבק מדלתא והוואריינטים שיוולדו אחריו. החיסון מונע מחלה קשה ממי שמחליט להתחסן. הפסיקו לצוד שמאלנים אז עכשיו צדים לא מתחסנים?

כי היא חכמתכם לעיני העמים כדי לזכות בעתיד טוב, צריך לכבד את העבר המפואר שלנו ממשלת ההונאה שקמה לנו,מושתתת על עולם ישן עדי יסוד נחריבה כבר אלפי שנים שמנסים לנתק את עם ישראל מתורתו ומאלוקיו,אבל ככל שרודפים אותו יותר, כך תורתו משתמרת וחכמתו מתגברת לפוסט:

כי היא תמונה ,כי היא Twitter Trend : Most Popular Tweets

עו״ד אייל בסרגליק: ״מה שקרה עם החומרים שנעלמו במשפט נתניהו הוא חמור מאוד; הפרקליטות הודתה שלא בדקה סיקור של פוליטיקאים אחרים. עכשיו היא צריכה לקיים דיון ולהגיע אולי למסקנה שאין צורך להעמיד לדין, כי טענת האכיפה הבררנית היא טענה חזקה מאוד״; >>>>

הכי ישראלי זה לעשות דרכון פורטוגלי כי גרשו את אבות אבותיך מפורטוגל לפני 500 וזכאות לאזרחות אחרי גירוש כל כך נורא היא מובנת מאליה ואז לקלל ולצווח ״אנטישמיות״ אם משהו רוצה להזכיר בתוכנית לימודים בבצפר את הנכבה.

לא הייתי אומר על טוקר שהוא מכיר היטב את הנושא. הייתי אומר שהוא שופר של הפרקליטות. כי הרי הבעיה איננה שהטענות שלי מופרכות. טענות מופרכות - מפריכים. הבעיה היא שאמרתי את האמת שהם מקפידים להסתיר. לכן צריך למהר לסתום לי את הפה. ולכן מבול המאמרים והציוצים וההשמצות האישיות.

אם אתם רוצים לדעת מה הבעיה הנוספת, היא העובדה שאנחנו רק הולכים ויורדים ברמת הכדורגל שלנו. לזה אין שום קשר לחודשים יוני או אוגוסט. השחקן הישראלי בירידה לא כי הוא מסיים את הליגה שלו בחודש מאי.

פייסבוק חסמו את חכ גלית דיסטל אטבריאן, כי היא השיבה מנה כנגד מנה למישהו שהציע לה לפקוד אנסים לליכוד. כל מה שהיא אמרה למישהו זה שהוא מכוער. אפשר לחשוב איזו קללה מחרידה שעוד לא שמענו. נכון שזה לא קשור בכלל לזה שהיא מקדמת עכשיו הצעת חקיקה נגד הדיקטטורה של פייסובק?

מדוייק להפליא אנטישמיות מזכירה ללפיד שהוא יהודי, אז הוא טוען שאנטישמיות היא כל דבר רק לא שנאת יהודים. כי חלילה להזכיר לו שהוא יהודי.

ד״ר שרון אלרועי פרייס כפי שלמדתי להכירה היא אשת מקצוע, חפה משיקולים זרים ודבקה במלאכתה למען בריאות הציבור כולו. היא גורם בכיר ודומיננטי בניהול המאבק בקורונה. באה שרת החינוך ללא ידע ומומחיות, שזלזלה במגפת הקורונה באופן גורף, ומאיימת על משרתה כי היא לא מיישרת קו איתה. 1/2

המאמצים להעברת הצעת החוק לאי הפללת צרכני קנאביס נמשכים. בניגוד לאופוזיציה, שהוכיחה היום פעם נוספת כי היא מונעת משיקולים ציניים ולא מתוך מחוייבות לטובת האזרחים, אנחנו בקואליציה נחושים להגיע להסכמות ונעשה זאת בשבועיים הקרובים.

פעם טל שניידר הייתה קוראת לי גלית כי היינו חברות. היום היא קוראת לי גדא כי זה מביא מלא לייקים. פעם שניידר הייתה כתבת מעניינת היום היא סופרת באובססיה את השעות שלוקח לנתניהו לצאת מבלפור. מביך. אגב, אם אלקין מרח את הניאוף שלו בעיתון אז מותר לדבר על זה. אם שניידר נגעלת - שתפנה אליו.

Israel סיפורי חדשות מובילים
  • David
  • #DeFi
  • Democrats
  • Depends
  • #FridayLivestream
  • Hamas