מי אמר : Most Popular Tweets Israel

Updated: November 27th, 2021 11:43 PM IST

מנהיג שמאל - שיפוץ הבית במליוני דולרים. מנהיג ימין - שנים במעון עם גג דולף. מנהיג שמאל - הגבלת הפגנות מול הבית. מנהיג ימין - הפגנות מול הבית הפרטי 24/7. מפגינים משמאל - צמודים לאולם של משפט נתניהו. מפגינים מימין - מורחקים ולא נשמעים. תגידו, מי אמר שתי מדינות לשני עמים ולא קיבל?

מי אמר Twitter

@BenCaspit טרוויה : מי אמר ביום הבחירות : אגב אין לכם מה לפחד מהקורונה , זה הכל קישקוש ... ????????

שונאת לתת מתנות יום הולדת כי מפחדת שהאדם לא יאהב את זה וינתק איתי קשר מי אמר חרדת נטישה ולא קיבל

חחחחחח נדבקה מ #מיכאלי פמיניסטיות מי אמר ולא קיבל?

@EtiRiis אמר ברקו לאופירה לא לזהם פה את האויר.ובכן האויר באולפן שלהם מזוהם יותר בשנאה וצעקות בהתנשאות וניבולי פה. איכס. מי יכול לצפות בהם?

@LOdinaev אמר הרבה דברים, מי שבחייו לא התמודד על אף תפקיד. לא שווה התייחסות

ברדוגו אמר הבוקר על אלוף במיל עמוס ידלין שהוא מדבר מדבר מדבר מדבר מדבר. מראה, מראה שעל הקיר, מי הפרשן הכי מיותר בעיר?

וואו יש זן חדש ומסוכן של קורונה באילת רק שלא כל מי שגר בעיר המסריחה הזאת ימות והיא תימחק לנצח מההיסטוריה של המדינה אמר אף אחד אף פעם

@OsnathilaMark אוסי מאמי להזכיר לך מי רק אמר שיסגור את נתבג? אבל זה נשאר רק בגדר אמירה ואנחנו נסגרנו בגלל בסבבים 2, 3. אז בעת הזו עדיף שתסתמי. כך עוד יש סיכוי שמישהו יחשוב שאת חכמה.

אצלי זה אבל מי אמר שהם יותר מאושרים?. לאנשים שלא ידעו מהי דלות חמורה נורא קשה לתרגם גרף למציאות.

מי אמר ב נ ש ל ז ו נ ה ולא קיבל 😩❓❓❓

מי אמר תמונה ,מי אמר : Most Popular Tweets

הסדרה על מוניקה לוינסקי מזכירה איך נהגו בה רק משום שהעזה לנטוש ראיון עם יונית לוי: ניב רסקין אמר שהיא 20 שנה עושה כסף מפרשה שהרסה את חייה. מירי מיכאלי שאלה בזלזול אם היא באה להיות פרשנית פוליטית. ולפי משה דץ, המסר שלה זה תשמרי שמלה עם כתם למקרה שתצטרכי. וזה אחרי מי-טו, כן?

מנהיג שמאל - שיפוץ הבית במליוני דולרים. מנהיג ימין - שנים במעון עם גג דולף. מנהיג שמאל - הגבלת הפגנות מול הבית. מנהיג ימין - הפגנות מול הבית הפרטי 24/7. מפגינים משמאל - צמודים לאולם של משפט נתניהו. מפגינים מימין - מורחקים ולא נשמעים. תגידו, מי אמר שתי מדינות לשני עמים ולא קיבל?

מי אמר היום את המשפט הזה בעקבות הפיגוע בירושלים: כל עוד יימשכו הכיבוש וההתעמרות בבני ובנות העם הפלסטיני - תימשך ההתנגדות להם ודם בני אדם ימשיך להישפך לשווא.

לא מצליחה להתרכז כי אני עוד בקרינג׳ מזה שאתמול אני וחברה פגשנו חבר ברחוב עם מישהי, וכשהחברה שאלה מי זו, היא ענתה ״אני האקסית״ והחבר אמר ״לא צריך להגזים, את אקסית״ ונראה היה שהיא תכף נעלמת אל תוך המדרכה

@Duduoppe איך אמר המורה שלי? לפי השיטה הזאת בעוד 20 שנה יהיו מליוני בתים ביוש אבל לא ישאר מי שיאכלס אותם

בקר טוב ציפורי שיר צייצניות מי אמר שאין אקשן? רופאים רבים שנפגעו מהחיסונים רושמים תצהירים, מצטיידים בעורכי דין ובקרוב מקווה שיאזרו אומץ להחשף

2/1 כשגרבוז אמר מנשקי קמעות, וכולם הפכו את זה למנשקי מזוזות, מישהו התנצל על הסילוף? כי תכלס אין הרבה הבדל. מי שמאמין בזה או בזה שיהיה לו לבריאות, ומי שלא, זה די היינו הך מבחינתו. וגם פה אין הבדל. האיש דיבר כמו גבלס. במקום לתבוע שייענש על הדברים זורמים עם הספין

עכשיו, אחרי שדבריו של אמסלם הוצאו מהקשרם והפכו להסתה (רק כי השמאל אמר) אני יכולה לראות מי מנעקביי שמאלן במסווה ומי לא. תודה לדודי אמסלם @dudiamsalem על העזרה.

היה נחמד אם כל מי שהשתולל על העניין הזה יתנצל כמו הכתב. כמובן שזה לא יקרה, כי אמסלם אמר מספיק דברים אחרים, אז מה זה משנה הרי.

דיון באמת מעניין סמנטית את מי אמסלם אמר שצריך לשים במכלאה. האם הזאבים הם רק היועצים המשפטיים, או שמא בגלל האזכור הקודם והנרחב שלו לאופוזיציה במשפטים הקודמים, השמאלנים בכלל. אני חושב שברגע שכולם דנים בשאלה את מי פוליטיקאי הודיע שישימו במכלאה, זה די מעיד על עצמו.

מי שמזדעזע מההמצאה שחכ דודי אמסלם אמר שמאלנים למכלאות, הזדעזע מהאמירה של ליברמן נתניהו והחרדים על מריצה ולמזבלה - או שזה לא אותו דבר?🧐

השבוע ביקר אותי אלוף בדמוס. לאחר שישב איתי והתעניין בכל החידושים וההמצאות , אמר - אני מרגיש שאני יכול לישון בשקט. היתה לי תחושה אמיתית שהוא התרשם לטובה. חשבתי על המשפט שלו בעיניים טרוטות. ופתאום נראה היה לי שאנחנו (כלומר צהל) עושים עבודה לא רעה. מי שמכיר אותי יודע כמה אני 👈

Tl
Tl

חושב ש.... מי שמתנגד לכפיה צריך לצעוק את זה בקול רם וברור, זה לא משנה העובדות המדעיות זה לא משנה אם אתה מסכים למה שבן אדם כזה או אחר אמר או אם אתה חושב שלא לקחת חיסון זה הזוי כי המדע אמר את דברו.

>> הם התרגלו ךהתנהגות ושפה אחרת (מי אמר רגב / אמסלם / ביטן ולא קיבל). המידע הגיע אליהם מבושל וצוטט כלשונו (דיווחים, גילויים, חשיפות, פרסום ראשון...) - אבל תמיד אותו התוכן, אותו הנוסח ומפי אותו הסוס. הכתבים והפרשנים כמו הפוליטיקאים והדוברים. אותן המילים בדיוק. אחד לאחד >>

4/ וישראל אולי, על פי דיווחים זרים, מסייעת למרוקו להקים מפעל לייצור נשק. מי אמר הסכמי שלום?

מי אמר תמונה ,מי אמר : Most Popular Tweets

@YossiFuchs כאן הרבה יותר גרוע שלטון אפשר להחליף מערכת משפט אי אפשר יש את אהרן ברק שבקולו אמר מי שיגע אגדע את ידו מובן?

נדרוס נכלא במכלאות לא ניתן לאופוזיציה להכנס לכנסת די עם המילה הזו, צדק נגמר הסיפור שיש שופטים בירושלים מי אמר ולמה הוא עדיין חכ מכהן.

רוב מי שראיתי היום אמר לי שהוא לא מזהה אותי הזדקנתי

יאיייי! מי אמר חיסון רביעי ולא קיבל?

חיים רמון ל@fathizimri: ללפיד אין שום דרך, שמעת אותו מדבר בצורה מהותית בנושאי מדיניים? נושא אירן, נושא קיומי, יש לו דרך? זה היה כל הזמן. זה הדרך שלו. רצה לבטל את קקל - מינה את גיסתו. מה הוא אמר שם בפוסט? שכל מי שהיה נגד מינוי גיסתו הוא מושחת אבל מה זה לנצח במלחמה? למנות מקורבים?

Israel סיפורי חדשות מובילים
  • Charlie
  • chicago tribune tv week
  • China
  • Christmas
  • #Covid
  • #covidvariant