ממשלה של Twitter

Updated: July 29th, 2021 12:44 AM IST

ממשלה של Twitter Trend : Most Popular Tweets | Israel

השיימינג הראוי של בנט לסרבני החיסונים יתבטא גם במהלך דומה כלפי השר החדש שלו? אבידר יידרש להביא בדיקה על חשבונו לכל ישיבת ממשלה? בכל זאת, מדובר באירוע המוני

ממשלה של תמונה

@SharrenHaskel או אנצל את ההזמנות . איך את מרגישה שעם האצבע שלך הקמת ממשלה עם רוב למרצ, איבתסאם מראענה, מירב מיכאלי, האחים המוסלמים ( כמו חמאס )? איך את מרגישה עם הרס יחסי החוץ של ישראל, העלאת המסים, ליברמן שר אוצר, נשק גרעיני לאירן, הפסקת התקיפות בסוריה וכו. את מבינה שאנחנו צועדים להשמדה?

הצעת חוק של הקואליציה, הקואליציה לא במליאה. תמונה אחת מספרת את הסיפור העגום של הממשלה הזו. ממשלה שתלויה במאה אחוז על איסלאמיסטים קיצוניים לא מצליחה להעביר חקיקה שהיא חרטה על דגלה. זה כל כך מביך אבל יותר מזה זה כל כך מפחיד!

ממשלה של תמונה ,ממשלה של Twitter Trend : Most Popular Tweets

גורם אנונימי שיש לו *דעה* לא זכאי להגנה של מקור אנונימי, כי דעתו של אדם שאיננו יודעים מי הוא אינה חשובה. אם שר בממשלה הוא בכלל *מקור* זה גם שאלה. הגנה על מקורות היא כדי למנוע פגיעה בהם בידי בעלי כוח. שר הוא לא מקור לצורך זה. בטח שלא ראש ממשלה.

בנאדם נזרק מדוכן הכנסת באמצע נאום בגלל שמי שמנהל את המליאה מתעקש בהתרסה שיקרא לו ״אדוני״, ואת מי שתוקפים, מגנים ומוקיעים זה את בן גביר. ממשלה של תבוסתנים ולוזרים. אתם לא מייצגים אף אחד. אתם תובילו אותנו לאבדון. תודה רבה איתמר בן גביר שהזכרת לנו טיפה מה זו גאווה לאומית.

עם כל הביקורות שלי ממשלה של בנט לפיד ועבאס עדיפה על ממשלה של נתניהו בן גביר והחרדים קל

ממשלת בנט-לפיד מספקת לנו הרבה מאד כאבי בטן וכל יום מזמן לנו צפרדע לבליעה, עם כלים חד פעמיים שלא כשירים למלאכה. ולמרות זאת הממשלה הזו, בניגוד לטרלול של 12 השנים האחרונות - זו ממשלה נורמלית. מאמר שלי הבוקר בהארץ

שאשא ביטון וניצן הורוביץ רבים על פתיחת שנת הלימודים. ומה בנט אומר להם? תשברו את הראש ותתפשרו! בנט לא מסוגל לקבל החלטה כדי לא להרגיז איש. וככה זה יהיה גם בדיון על חיסון שלישי. ראש ממשלה שלא מסוגל לקבל החלטות. העיקר שעמית סגל יכתוב שיש רק בעיה של הסברה ונדב איל יכתוב שבנט קשוב.

בניגוד לשקרים שמכרו לכם, זה לא באמת היה רק ביבי או רק לא ביבי. זה היה רק ביבי או ממשלה אנטי ציונית מסוכנת ומושחתת של נוכלים, חדלי אישים ובוגדים. ציבור המצביעים נחלק לשלוש קבוצות: אלה שהבינו את זה בזמן, הנוכלים המסוכנים שידעו ורצו את הממשלה המחורבנת והמסוכנת הזאת, והסתומים.

ליברמן המושחת הכשיל את הקמת הממשלה ומשם יצאנו לטירוף של חמש מערכות בחירות שבסופן נוכל שקרן, שתול רפורמי גנב את השלטון עכשיו הם ממנים כמה שיותר שרים כדי להכניס כמה שיותר חברי כנסת הם מגדילים את הכח שלהם על חשבוננו, מקימים ממשלה מפלצתית כדי להחזיק בשלטון ככה בדיוק נראית הפיכה!

@Irisleal15 ומה לא נכון בציוץ של שלזי? ממתי מתקנים עוול בעוול אחר? כמו שכתב @attaliami המינוי של אבידר, כמו זה של סגן השר גולן, לא היו עוברים את מבחן גולן-אבידר ועכשיו כולם שותקים. ממשלה מנופחת, נורווגית (בלי הקלאס הנורדי)חוקים לא דמוקרטיים והכל עובר, בשם היעד המרכזי- לא ביבי.

שימו לב מי מצדיע למרצחים מהטבח בחברון. חבר ממשלה של בנט שקד וסער

ממשלה ותומכים של סחטנים בלי כבוד ובלי ערכים. מצביעי הליכוד היחידים שבלי לקבל במישרין שום דבר, דאגו רק למדינה ולעם היהודי. פראיירים אבל עם ערכים וכבוד.

אנשים שמרימים גבה ששיחדו את אלי אבידר בתפקיד של שר בלי תיק, אתם שכחתם שהשמאל שיחד את נפתלי בנט עם תפקיד של ראש ממשלה? אז מה זה בשביל השמאל שלנו שר בלי תיק. חיני חינם.

הכתובת. על. הקיר. אבל יש לנו ממשלה של אנאלפביתים.

ההתרפסות של חלק מרבני הציונות הדתית בפני הנוכל ושר הדתות שלו, מחליאה ברמות שקשה לתאר. יהדות שמקבלת השחתה פיננסית של המפלגה של הציונות הדתית, שלא דוחה בשאט נפש ממשלה עם שמאל קיצוני ותומכי מחבלים רק בשל שנאה וקנאה, שמסכימה עם פגיעה והחרמה של החרדים והימין בישראל, זו לא היהדות שלי.

מטיף המוסר הגדול, ממובילי הפגנות בלפור נגד נתניהו, שיצא בשצף קצף נגד בזבוז כספי ציבור כאשר נתניהו היה ראש ממשלה, ימונה מחר לשר ללא תיק ויתפטר מהכנסת, כדי לפנות מקום ליס-מן חדש של ליברמן, שלא יפריע לעבודת הקואליציה. קשה לי לזכור דיפלומט ישראלי שהדרדר לשפל אליו הגיע חהכ אלי אבידר.

פסטיבל הצביעות של בנט ושותפיו מהשמאל. ממשלה מנופחת ומנותקת עם עוד סידורי עבודה לחבר׳ה, עוד ג׳ובים, עוד שרים וסגני שרים, עוד נורווגים. ז.ל.א.ד

זה ממש לא רק דיבורים! מסתבר שכבר בתקיפה של יום שני האחרון מצד ישראל בסוריה, חיילים רוסים ירטו בעזרת טכנולוגיה רוסית מתקדמת, 7 מתוך 8 הטילים שצהל שיגר. מסתבר שזו לא סתם ממשלה מטומטמת, זו ממש ממשלה מסוכנת!

ממשלה של תמונה ,ממשלה של Twitter Trend : Most Popular Tweets

האוזר הנוכל מהמפלגה של סער: ״ממשלה עם מנסור עבאס נזק היסטורי״

ממשלה בראשותי הייתה מקדישה את כל תקציב הפרסום הממשלתי לשיעורים בדבר מהותה וייסודותיה של הדמוקרטיה. ל-90% מהציבור (מכל הצדדים והדיעות) אין מושג ירוק. זה כל כך עצוב ומתסכל

מהטור של מתי טוכפלד אני למד שראש ממשלה עם 6 מנדטים זה תועבה מוסרית. אבל ראש ממשלה עם 8 זה כבר סיפור אחר לגמרי

ממשלה של תמונה ,ממשלה של Twitter Trend : Most Popular Tweets

וכעת רבותי למצעד השחיתות והשקר. תבחרו מבין ארבעת הנוכלים והמושחתים, מה הכי אהבתם. אני את של @naftalibennett הארכי נוכל: ממשלה שמנה מנופחת שעוסקת כל הזמן בכיבודים במקום לעסוק במשבר הקורונה ענק😂

ממשלה של תמונה ,ממשלה של Twitter Trend : Most Popular Tweets

אני מבין שזה קצת קשה עם אונה אחת אז ננסה לפשט: סדר הדברים הוא שצריך חוק שמונע מנאשם בפלילים להרכיב ממשלה כי הוכח שאמפירית אדם כזה יכול כמעט לפרק את המדינה בדגש על מערכת אכיפת החוק כדי להימנע מקינוח של באדי תות במעשיהו לא בגלל שאי אפשר לנצח אותו בקלפי, כי עובדה, ניצחו אותו. שמחתי

עזבו נתניהו; מה ב״נאשם בפלילים לא יוכל להרכיב ממשלה״ נשמע לכם לא הגיוני? למה, הייתם רוצים שנאשם בפלילים ינהל, נניח, את ביה״ס של הילדים שלכם? זה כל כך קומון-סנס שבמדינה סבירה לא היה בכלל צורך בחקיקה כזו.

פרופ׳ איתן פרידמן אמר לפני כמה ימים שגם ב-2029 יש מצב שנדבר על ואריינטים של קוביד. כבר עכשיו צריך לשרטט את גבולות ההתערבות של השלטון בזכויות הפרט ומצד שני מהי עומק המחוייבות בסולידריות. ראש ממשלה לא יכול לסמן מתנגדי חיסונים כמפיצי מחלות. מדרון חלקלק שיסתיים בלחסן אנשים בכח.

ראש ממשלה יוצא בעוז נגד סרבני החיסונים בו בזמן שממנה לשר סרבן חיסונים מובהק, שמצטרף לשרת החינוך שאשא שמסרבת לחסן את ילדיה. שרת הפנים שלו יוצאת בעוז נגד תנועת החרם האנטישמית BDS כאשר בממשלה יושבים תומכי תנועת החרם. ממשלת מגדל בבל עם עקמומיות של מגדל פיזה.

זה מאמץ מתמשך של נתניהו, שהגיע לשיא ב2016 בביקור הראשון של ראש ממשלה ביבשת מאז לוי אשכול . אבל כן. זה הישג של הפקידים. בטח

השיימינג הראוי של בנט לסרבני החיסונים יתבטא גם במהלך דומה כלפי השר החדש שלו? אבידר יידרש להביא בדיקה על חשבונו לכל ישיבת ממשלה? בכל זאת, מדובר באירוע המוני

ממשלה של תמונה ,ממשלה של Twitter Trend : Most Popular Tweets

נתנאל מסביר באופן בהיר איך - בהעדר סיקור אוהד בוואלה - נסוגה הפרקליטות לתיאוריה מפותלת, ובסופו של דבר מגוחכת על מה יחשב מתת השוחד בתיק. זה מופרך ברמות אחרות. וזה שעל הדבר הזה הדיחו ראש ממשלה זה מסמר שיער.

כנראה שלעמוד במליאה ולצעוק השתגעתם? מה קרה לכם? או לכתוב ספר זה קצת שונה מאשר באמת לקבל החלטות. פשוט ממשלה של חובבנים. צפו בראיון שלי מאולפן @ynetalerts אתמול- @attilus

Israel סיפורי חדשות מובילים
  • Beit Ummar
  • billie
  • Brazil
  • China
  • Chris Chan
  • Congress