סגן שר Twitter

Updated: July 25th, 2021 02:43 PM IST

סגן שר Twitter Trend : Most Popular Tweets | Israel

הצעה נפלאה אבל לא תודה. אין צורך בתפקיד. זה מיותר. סתם עולה כסף ואין משהו מהותי בתפקיד סגן שר לענייני כלום. עזוב נו, הבטחנו 18 שרים. הבטחנו שינוי וריפוי. זה לא מתאים.

סגן שר תמונה

ועדת הכלכלה ביטון, אף מילה על הסרת הלחם האחיד מן הפיקוח, על עוד אגרה, על עוד סגן שר, אף מילה על הצפת השוק בתוצרת חוץ, כלום, וגם אף מילה על הבצע, על המחלה, על רשתות השיווק והטייקונים והמשך רווחי העתק שלהם. כלום. חוץ מציוץ אחד של חברת הכנסת מואטי, פשוט כלום.

> הממשלה צפויה לאשר את מינויו של חכ יאיר גולן לסגן שרת הכלכלה – ובכך להעלות את מספר סגני השרים לחמישה. איך זה הגיוני שהממשלה המנופחת ממילא הזו תצרף אליה עוד שר בלי תיק ועוד סגן שר, שהציבור יממן עבורם לשכה, רכב, נהג וצוות יועצים? נבחרי ציבור שכחו שתפקידם הוא לשרת את הציבור. בושה.

@YoavKisch אתה לא היית סגן שר בממשלה עם הכי הרבה ג׳ובים ושרים בהיסטוריה של ישראל?

@YoavKisch אתה היית סגן שר ולא עשית כלום, עדיף שתסתום את הפה.

2. כמובן שעולה גם השאלה מה התפקיד. הנזק הגדול בהקמת משרדים חדשים כדי לארגן תפקיד שר זה לא הכסף אלא השיבוש של העבודה התקינה של הממשלה, כשמפצלים סמכויות ויחידות שצריכות להיות יחד ומעבירים אותן למשרדים חדשים וחסרי יכולת. במובן הזה סגן שר במשרד קיים עדיף בהרבה, כי הוא לא פוגע בתפקוד

כפויים טובה זה מה שאתם תגידו תודה שהתוכי לא קיבל תפקיד שר ואילו סגן שר לא. רק לקטר אתם יודעים

@mossi_raz זה לא אתם השלטון? מרצ מפלגת בלוף אחד גדול דבק הכיסא יותר חזק מאידאולוגיה ערכים יושר ציבורי התיאבון לשלטון שלכם מה לא תעשו כדי להישאר בכיסא? 🤧למכור את הלהטב מינוי שרים נורווגי וכו פס על הקופה הציבורית מה? הירושה יאיר גולן חייב להיות סגן שר?

אל תתפלאו בבקשה. אלי אבודרה ואביר קארה עוד ישאו בגאון את אות אבירי שלטון השמאל. יאיר גולן יועלה לדרגת שטרומפיהרר באגודת מזהי התהליכים בשכר של 110000 שח לחודש. ( פנסיה ומשכורת סגן שר)

מרגש: כנגד כל 200 חולים, הממשלה החדשה ממנה שר או סגן שר חדש.

בדיקת מלאי.. יש עוד מישהו בממשלת השינוי שלא הפך נורווגי סגן שר או שר??? 😱

@nivli @GYevarkan או: גדי יברברן, מה המשכורת של סגן-שר מדומיין?!

דעה לא פופולרית: מעניין לי את הסבתא המינויים המנופחים בממשלה. לא אכפת לי כמה שרים וסגני שרים יש. ממשלה נמדדת על מדיניות. אם צריך סגן שר לענייני נגרות במשרד הכלכלה כדי לעזור לקדם מדיניות שתיטיב עם כולנו אני לגמרה בעד.

כמה עצוב לראות בפוליטיקה שלנו רק רודפי שררה, כבוד וכיבודים. אם גם יאיר גולן @YairGolan1 זקוק למשרה עלובה של סגן שר, הלך עלינו אִם בַּאֲרָזִים נָפְלָה שַׁלְהֶבֶת – מַה יַּעֲשׂוּ אֲזוֹבֵי קִיר? איך, איך, איך גם אנשים שנידמו לישרי דרך לא עומדים בפיתויי השררה עצוב, פשוט עצוב.

סגן שר תמונה ,סגן שר Twitter Trend : Most Popular Tweets

רק איש עלוב כמו @GYevarkan לא ישנה את הסטטוס שלו שכולם יחשבו שהוא עדיין סגן שר.🤮🤮🤮

הבל הבלים. אדם שהיה כאן סגן ראש הממשלה, שר ביטחון, שר הכלכלה, השר הגנת סביבה, יו״ר ההסתדרות, יו״ר העבודה וראש עיר מצטיין - יכול להיות גם יו״ר תעשיה אוירית בלי תואר ראשון. אם זה נכון, מישהו התחרפן.

תפקידו של יאיר גולן בתור סגן שר הכלכלה יהיה להכין נגררת שלמה של פנקייקס, לבוא לכיכר הבימה ולכלכל את העם תוך שהוא מגיש להם את הפנקייקס עם את חפירה

@yairlapid הנה מה שעשיתם- א. סכסוך עם פולין ב. הגדרת האנטישמיות במנותק מהיהדות ג. פליק פלאק פולחני בהר הבית ד. הבהרה שהכותל הוא המקום הקדוש ה. הקפצת הקורונה ו. מינויי נורבגים ז. עונש למתנגדי חיסון ח. פרס לאבידר שמתנגד לחיסון ט. סגן שר לגולן י. מינויים ומינויים ומינויים

אבידר אולי יהיה שר גולן אולי יהיה סגן שר מיכאל ביטון היה שר ב3 משרדים והוא צודק שלא נלחם על תפקידי שרים של כלום. יור ועדת כלכלה זה מקום דרמטי עכשיו. אבל יום אחד תקבלו אותו כשר בכיר ויותר.תרשמו ותדגישו ויותר.

@YairGolan1 תגיד לא מספיק פנסיה תקציבית אתה עכשיו מוסיף משכורת של סגן שר, אתה לא מתבייש?

יועז הנדל שר התקשורת,היה פעם ילד טוב אלקנה עם כיפה שהוריד כשהיה בתיכון.הוא היה לוחם בשייטת 13, קצין בדרגת סגן אלוף אפילו שירת בשב״כ.אני זוכרת שחייכתי כש״הילד הטוב״ מונה לראש מערך ההסברה הלאומי במשרד רוהמ ב-2011.כן, נפלתי בפח הרדידות אל מול המראה והחיוך

@GYevarkan קיבלנו מדינה עם סגן שר בטפ וגם אחרי שהממשלה שבה הוא היה נפלה, עדיין כתוב בטוויטר שהוא סגן שר

עוד שר מיותר? עוד סגן שר עוד יותר מיותר? ניפחתם שיקרתם שמנתם ובעטתם

@GYevarkan יברקן גדי, תקן את הפרופיל שלך, אתה מזמן לא סגן שר. אתה ח׳כ רגיל, היית בכחול לבן, (דרך בוגי) שהיתה נגד שילטונו של נתניהו (על זה היא קמה ובצדק) ועברת לליכוד. לתופעה הזאת המציאו אחלה שם: ״סטייק״ בהצלחה באופוזיציה. ושוב, תקן בבקשה את הפרופיל, סגן שר בממשלת הצללים. במקרה הטוב.

בנט, אתה מטומטם או מיתמם? סרבן החיסונים הכי גדול בממששה הרופפת שלך, קיבל תפקיד סגן שר היום! אז לא ידעת? או כרגיל שיקרת? 🙄🙄🙄🙄

אלי אבידר דרש וקיבל סגן שר עבור חברו סדי בן שטרית

סגן שר תמונה ,סגן שר Twitter Trend : Most Popular Tweets

אורלי לב שביזתה את משפחת פרקש מפגינה כעת, בשכר מהליכוד, נגד הממשלה החדשה בצומת חולון. תודה על התזכורת מה זה הליכוד ולמה עוד סגן שר בממשלה החדשה פחות מזיז לי

@rothmar @NitzanHorowitz מרצ לא סתם מוותרת. מרצ מוותרת תמורת סגן שר הכלכלה. אם זו לא דמוקרטיזציה אני לא יודע מה כן

שמעתי עכשיו את שר הבריאות @NitzanHorowitz מסביר כי מתן תפקיד סגן שר ליאיר גולן נובע מדמוקרטיזציה כי מרצ ויתרה על ראשות ועדה בכנסת לטובת האופוזיציה אי אפשר להמציא דברים כאלו

בעקבות ריבוי השרים וסגני השרים בממשלה בנט עובד על קידום תפקיד חדש, סגן-סגן שר

הצעה נפלאה אבל לא תודה. אין צורך בתפקיד. זה מיותר. סתם עולה כסף ואין משהו מהותי בתפקיד סגן שר לענייני כלום. עזוב נו, הבטחנו 18 שרים. הבטחנו שינוי וריפוי. זה לא מתאים.

Israel סיפורי חדשות מובילים
  • Hebrew
  • Hebron
  • hobi
  • Iraq
  • Italy
  • Jack