עוד צער : Most Popular Tweets Israel

Updated: January 15th, 2022 08:42 PM IST

קיוונו, ייחלנו, התפללנו, לשלומם. אך הלב נשבר למשמע הידיעה העצובה על מותם של שני הטייסים, העושים לילות כימים להגנת העם והארץ. בשעה קשה זו, שולח תנחומים כנים למשפחות, ומשתתף בצערם העמוק. שלא תדעו עוד צער. יחד עם זאת אני מתפלל לשלומו של הפצוע, שישוב לאיתנו במהרה.

עוד צער Twitter

@shalomswii13 משתתפת בצערך שלום אחי היקר, קשה וכואב מאוד לאבד אמא שלא תדע עוד צער

@KOz3qYTdAegyQzN ברוך דיין האמת. שלא תדעו עוד צער. תהיו חזקים 💔

@KOz3qYTdAegyQzN @gili_zur אכן, הלב נשבר. משתתף בצערכם. שלא תודעו עוד צער. יהי זכרו ברוך.

@KOz3qYTdAegyQzN יחד עם כל עם ישראל איתכם באבלכם הכבד. שלא תדעו עוד צער. יהי זכרו ברוך, גיבור ישראל 🇮🇱💙

@KOz3qYTdAegyQzN @yosefyisrael25 זכיתי לפקד עליו כשהיה חניך בקורס מכים, זוכר אותו כילד מקסים עם חיוך ענק. הלב נשבר. שלא תדעו עוד צער!

בוקר עצוב ושובר לב עם הבשורה כי איבדנו שני קציני קומנדו מיחידת אגוז, שני לוחמים אמיצים, רס״ן אופק אהרון זל ורס״ן איתמר אלחרר זל בתקרית כואבת בבקעה. נחמה וחיזוק למשפחות, לחברים והחברות- שלא תדעו עוד צער.

עוד צער תמונה ,עוד צער : Most Popular Tweets

התעוררנו הבוקר לבשורה קשה מאוד עם היוודע מותם של שני קציני חטיבת הקומנדו, רסן אופק אהרון ורסן איתמר אלחרר. אלו רגעים קשים מאוד למשפחות ולחברים לנשק. מעומק ליבי, אני נושא תפילה שלא ידעו עוד צער ומבקש לחזק את המשפחות ואת מפקדי וחיילי חטיבת הקומנדו בשעה קשה זו. יהי זכרם ברוך.

עוד צער תמונה ,עוד צער : Most Popular Tweets

שולחת את תנחומיי המלאים והכנים לבני המשפחה של רס״ן אופק אהרון ורס״ן איתמר אלחרר ז״ל. גיבורים ישראלים ומלח הארץ שנהרגו הלילה בתאונת ירי בבקעת הירדן. מי ייתן ולא תדעו עוד צער 🙏

רסן אופק אהרון ז״ל ורסן איתמר אלחרר ז״ל. מטובי בנינו. אסון כבד. תנחומי למשפחות. שלא נדע עוד צער.

עוד צער תמונה ,עוד צער : Most Popular Tweets

בוקר עצוב לעם ישראל שבוכה על בניו. שני קציני צה״ל, לוחמי יחידת אגוז שהקדישו את חייהם למדינת ישראל, נהרגו הלילה בתאונת אימונים קשה. שולחת תנחומים וחיבוק גדול למשפחות וללוחמי היחידה המופלאה הזו. שלא תדעו עוד צער. יהי זכרם ברוך.

בוקר קשה ועצוב של טרגדיה נוראה, עם הידיעה על מותם של קציני צה״ל מתקרית ירי דו צדדי. ברגע הקשה הזה, אני שולחת חיבוק וחיזוק למשפחות ההרוגים, לחבריהם ליחידה ולכל המעורבים במקרה. שלא נדע עוד צער כזה.

sei
Sei

להתעורר לבוקר עצוב, על חיים שככה נגדעו להם ליבי עם המשפחות, מי יתן ולכ ידעו עוד צער כבחלום תמיד אזכורה האיש עובר כעובר אורח נוגס תפוח בען אבק ורוח נוסע ... על גב המשאית אל הביקעה האיש מן הבקעה/דורית ראובני #שירשליום

איזה אסון. קמים לחדשות נוראיות. מחיר כואב וקשה של החיים בארץ ישראל. תנחומי למשפחות מי ייתן ולא ידעו עוד צער.

אירוע טרגי קשה ומתסכל התרחש הלילה ובסופו נהרגו שני קציני צה״ל, ממיטב בנינו ולוחמנו. ליבי עם המשפחות, החברים והחברים לנשק. מוסרת תנחומים למשפחות ההרוגים, שלא תדעו עוד צער.

@davidbitan עוד שפן שחוסם כמו צער ואלקין והשכל פחדנים!! ולא חלילה קיללתי זו מפלגת תיקוות שווא פחדנים אפס נציגי ציבור ואפס תיקוות שווא והכל לכאורה

עוד צער תמונה ,עוד צער : Most Popular Tweets

״נכנסים אליהם״ בהוראה מלמעלה ושיש עבריינים שלא ״מתעסקים איתם״ כדי לא להבעיר את השטח. שוטרים קהילתיים במגזר ששוחחו איתי זועמים על המדיניות ומספרים שתושבים שהם פיתחו איתם קשרים איבדו בהם אמון. מאחל למשפחתו של עמאר שלא ידעו עוד צער. לחוסר אכיפה יש מחיר דמים שהאזרחים הטובים משלמים

עוד צער תמונה ,עוד צער : Most Popular Tweets

@iloveisraell ממתי *מאחלים* שלא תדעו עוד צער? איחולים לא קשורים בהלוויות.

@meravhgag הלב נקרע. איזו ילדה יפה. מחבקת אותך ומחזקת, שלא תדעי עוד צער אישה יקרה. בעה שכל החיילים יחזרו הבייתה בשלום

@meravhgag @Mamokapra יהי זכרם ברוך,אנחנו לא שכחנו ולא נישכח אותה ואת הקצינים שנרצחו, נשמתם בגן עדן עליון אמן ואמן, שלא נדע עוד צער.

@herzelhajaj הרצל היקר, משתתפים בצערך שלא תדע עוד צער קולך הוא כל חשוב למען מדינה יהודית ומלחמה עיקשת בטרור. אנשים שפלים ומטונפים כמו בנט ושקד שניצלו ורדפו אחריך לפני הבחירות יקבלו בעזרת השם את המגיע להם.

@RahavRan תנוחמו משמים רני. שלא תדעו עוד צער. יהי זכרו ברוך

@motiohana1 אני משתתף בצערכם מוטי היקר. מי ייתן ולא תדעו עוד צער 🙏🏻

אמסלם מקדם את עצמו בלי בושה - הוא הודיע על שני הטייסים ההרוגים באסון המסוק מעל בימת הכנסת עוד *לפני* שהמשפחות שלהם קיבלו הודעה. כל זה במסווה של צער מזוייף. בושה. על הכנסת להקיא מקירבה את הטיפוס הנתעב הזה.

@saragershuni רגע…את רוצה להגיד לי שמצב הבריאות שלה, היה נדיר גם בגיל 99!?? אז היא פשוט מסרה את נשמתה לבורא, פתאום ככה!???? אז ראשית, שלא תדעי עוד צער, והלוואי עליי לסיים ככה את דרכי בעולם. בלי מחלה,סבל, בלי כאבים,בלי דמנציה,עם ראש מורם ובריאות נדירה ,כדברייך! זה ממש לא קורה להרבה

כואב הלב על ההורים שלהם. שלא ידעו עוד צער 💔

עוד צער תמונה ,עוד צער : Most Popular Tweets

@Alon_Granot תנחומי הכנים. אם משהו מפחיד אותי בשרות הקרבי של בני, זה הדבר. שלא תדעו עוד צער

בבוקר הקשה והעצוב הזה שבו עם ישראל שוכל שניים מבניו, אני מבקש לשלוח חיבוק חם ותנחומים בשם הכנסת למשפחותיהם של סא״ל ארז שחייני ורס״ן חן פוגל, זכרם לברכה. מי ייתן ולא ידעו עוד צער. מתפלל ומאחל החלמה מהירה וקלה לאיש הצוות שנפצע באסון.

בוקר טרגי. משתתפת מעומק הלב בצערן של המשפחות על האסון הנורא שפקד אותן. עם ישראל איתכן בשעתכן הקשה. שלא תדעו עוד צער.

עוד צער תמונה ,עוד צער : Most Popular Tweets

קיוונו, ייחלנו, התפללנו, לשלומם. אך הלב נשבר למשמע הידיעה העצובה על מותם של שני הטייסים, העושים לילות כימים להגנת העם והארץ. בשעה קשה זו, שולח תנחומים כנים למשפחות, ומשתתף בצערם העמוק. שלא תדעו עוד צער. יחד עם זאת אני מתפלל לשלומו של הפצוע, שישוב לאיתנו במהרה.

@Freedom6464 לא יכול לתאר לעצמי את מה שעובר עליך עכשיו ויודע שאין שום דבר שאפשר לומר שיקל על כאב עכשיו.. אני משתתף בצערך אח יקר ומאחל לך שלא תדע עוד צער לעולם💔🫂

Israel סיפורי חדשות מובילים
  • Amen
  • America
  • #Antisemitism
  • Australia
  • #มิวศุภศิษฏ์
  • Beth Israel