של הפרקליטות : Most Popular Tweets Israel

Updated: January 15th, 2022 11:43 PM IST

תגידו, אם הפרקליטות מדליפה שיש מומ עם פרקליט נתניהו על עסקת טיעון, שהתחיל מיוזמתו, אבל הוא מציע משהו שהוא אפילו לא התחלה של מומ, ולכן זה לא יכול להתקדם, זה אומר שיש מומ או שאין מומ? ולמה היא מדליפה את זה? יכול להיות שהיא מרגישה שהעדים בבית המשפט לא מספקים את הסחורה? ללט

של הפרקליטות Twitter

מאיפה הביאו את הפובליציסטית הזאת קרולין גליק? אני כבר מתגעגע לנוה דרומי. הזוייה ברמות של שלמה קרעי ויותר. מוח מלא קונספירציות, כולם קשרו קשר באיזה מרתף סודי נגד המלך שלה, המשטרה, הפרקליטות, היועמש, בתי המשפט. נראה לי הגברת הזאת זקוקה לעזרה.

@GONENB1 מזכיר כאן בכיכר גורן שיש עשרות מוחים ומוחות ממחאת בלפור שמתמודים עם כתבי אישום. עבורם הפרקליטות דורשת בתוקף עונשים של *6 חודשי עבודות שירות ויותר*!!! אבל עם נתניהו אותה פרקליטות זוחלת על גחונה ומסתפקת בפחות. עסקת הטיעון הזו תחריב את אמון הציבור בפרקליטות ובשלטון החוק.

קו ההגנה האחרון הוא הרכב השופטים במחוזי בראשות רבקה פרידמן-פלדמן והשופטים בר-עם ושחם. הפרקליטות של מנדלבליט יכולה להביא איזו עסקת טיעון שהיא רוצה - בית המשפט לא חייב לאשר אותה אם איננה סבירה בעיניו.

הקלון של הפרקליטות מהעסקה גדול יותר מהקלון של נתניהו. היום כולם מבינים שתיק השוחד נתפר לפי מידותיו של נתניהו.

מישהו מהשופרות יכול להסביר מה האינטרס של הפרקליטות להציע עסקת טיעון אם התיקים ככ חזקים כמו בטון יצוק וכל העדים היו מעולים לפרקליטות? (ואל תעזו להגיד כדי לחסוך זמן וכסף)

ממה שאני מבינה כאן, @almog_tamar מניחה תסריט לתרגיל של נתניהו שבו הוא חומק מהקלון. נחתמת עסקת טיעון. בעסקה אין הטלת קלון, זה משהו שמטיל בימש לבקשת הפרקליטות. דקה לאחר החתימה ודקה לפני ישיבת ביהמש נתניהו מתפטר מהכנסת. ואז, מה קלון? כלומר מתווה דרעי ללא הסכמה. טריקים ושטיקים.

מה הבעיה בהתנהלות של הפרקליטות? מצד אחד, חוסר האיכפתיות לגבי איזה עונש יוטל על נתניהו (מאסר, על תנאי, עבודות שירות). מצד שני התעקשות על קלון ופרישה מהחיים הפוליטיים. את הסתירה (השניות) הזו ניתן ליישב רק בכך שאין לפרקליטות בעיה עם נתניהו האיש, אלא עם הבוחרים של נתניהו שבוחרים בו.

גליקמן יושב באולפן של איילה חסון כמו בולדוג רעב מתמיד, שממתין שמישהו יגיד משהו על הפרקליטות. בטח קיבל העלאה.

הקמת ועדת החקירה לחקר הצוללות, מסתירה את ועדת החקירה האמיתית שצריכה לקום כאן: ועדת החקירה לניסיון של הפרקליטות להפעיל על מיקי גנור לחץ פסול להפוך לעד מדינה. גנור היה יכול להיות עד מדינה, ולהיחלץ מהרשעה, אך בחר לחזור בו מהטענה כי היה שוחד >>

מוזס אינו מעוניין לחתום על עסקה הכוללת שוחד, הפרקליטות תכנע לו והיא תמחק. בלי שוחד של מוזס, אין הפרה של נתניהו ותיק 2000 מת. בתיק אלף ינסו לטפול מקסימום עבירת סל, ובתיק 4000 עבירת השוחד לא נועדה להתקיים לכתחילה. כשהאישומים בשוחד מרמה והפרת אמונים נקברים, מעירים את הצוללות מהמתים.

אם החקירות לא פוליטיות למה הפרקליטות מתעקשת שפרישה מהחיים הפוליטיים של נתניהו/דרעי/ ליצמן יהיו חלק מההסדר?

התנהלותו של היועמש מנדלבליט מאחורי גבה של צמרת הפרקליטות לא צריכה להפתיע. כך פעל כפצר בפרשת הרפז, כך דאג לעצמו לדרגה אישית וכך נתן הטבות מפליגות וחסרות תקדים לנחקר בנימין בן צילה.

חודש לאחר בחירות 2015, התקופה בגינה נתפר תיק לנתניהו, עמד הפצר מנדלבליט בפני בגץ טען כי היועהמש, הפרקליטות והמשטרה תפרו לו תיק בסוגיית מסמך הרפז תוך הדלפות לתקשורת. בכל מדינה מתוקנת התקשורת הייתה מספרת לכם כי ההתנגדות של מנדלבליט להסרת צאפ על שיחותיו עם אשכנזי >>

JJJ
JJJ

אז היועמ״ש, שמונה ע״י נתניהו ושעשה כל מאמץ אפשרי ב 6 השנים האחרונות כדי לעכב, לחבל ולהקשות על התהליך המשפטי נגדו, נתפש אתמול מנהל מו״מ סודי עם פרקליטי הנאשם מאחורי גבם של כל בכירי הפרקליטות, כולל אלו שמובילים את התביעה במשפט, וכל זה שבועיים לפני שהוא עוזב את התפקיד? מעניין מאוד.

מבינה למה הפרקליטות מחזיקה את גליקמן, בעיקר כדי לעשות העתק הדבק לציוצים ולהחנות ברוורס מכוניות בחניון. מה התועלת של ערוץ 14 כשהוא מחזיק את אברהם בלוך?

אני רק שאלה…. אם כל הכתבים טוענים שעד היום, אפילו הפרקליטות לא ידעה על המגעים של היועמ״ש ורק היום קיבלו את המידע, איך זה הגיוני שכל כתבי המשפט (כולל כולם) בתוך שעתיים עלו עם זה ביחד❓

Esi
Esi

מתערער מצבה של הקואליצה!!! איילת שקד וגדעון מריחים ופונים לרז נזרי להפעיל לחץ על מנדלבליט על עסקה (רז נזרי התנגד לסעיף השוחד ב2000) במקביל שקד דואגת לנוני בחיר ליבה שימשיך להניע את הספינה. נתניהו חייב לנצח את הפרקליטות! נתניהו חייב לנצח את התקשורת! נתניהו חייב לנצח את הבחירות!

התקפלות מפוארת של הפרקליטות ‼ עסקת טיעון אפשרית עם נתניהו היא ההוכחה הטובה ביותר להפיכה השלטונית ולתפירת התיקים נגדו 💼💼💼   עשיתי לכם סדר בנושא של עסקת טיעון. כנסו, קראו ושתפו:   🙏

@amit_segal לא כל כך הבנתי את העקיצה, בכל אופן זה לא עניין של ביביסט אלא של מטרות, אם ביבי הולך על קלון הוא הובס, מטרת הפרקליטות הושגה, אם לא, אז ניצח. ככה פשוט.

@elizipori הפרת האמונים היחידה כאן היא של הפרקליטות כלפי הציבור.

כך התרחשה ההפיכה השלטונית: ההתקפלות המתוכננת והמפוארת של הפרקליטות - במידה ותהיה עיסקת טיעון עם נתניהו: 🔴 תיק 4000: לקיחת שוחד - בוטל; מרמה והפרת אמונים - יהפוך רק להפרת אמונים. 🔴 תיק 2000: מרמה והפרת אמונים - ייסגר. 🔴 תיק 1000: מרמה והפרת אמונים - יהפוך רק להפרת אמונים.

למו״מ על עסקת טיעון לנתניהו, יש גיים צ׳יינג׳ר. שמו בישראל: מומו פילבר. אחרי פארסת עדי התביעה אילן ישועה וניר חפץ (והחוקר שוורץ), הפרקליטות מפנימה שפילבר ישחט אותם על דוכן העדים. אחריו - סעיף השוחד יקבל תעודת פטירה סופית. כל המניע של הפרקליטות כעת, הוא לחסוך מעצמם את הביזיון הזה.

כשהדובר הלא רשמי של הפרקליטות (aka השופר) מדבר על תאוריות קונספירציה 🤦🏻‍♀️ תזכירו לי מתי אחד הבומים שלו היה מבוסס על עובדות ולא על הדלפות מסולפות 💥

של הפרקליטות תמונה ,של הפרקליטות : Most Popular Tweets

הרף המוסרי, האתי, המקצועי והאישי של מנדלבליט ושל כל מי שיתן את ידו לעיסקה הזו הונמך לגובה ים המלח. מנתניהו וכנופייתו אין ציפיות. האמת שגם לא ממנדלבליט. אבל פרקליט המדינה איסמן, הפרקליטה שהובילה את התיק בן ארי, וכל שאר הפרקליטות והפרקליטים המעורבים בתיק מצידה של המדינה - על כולכם

@chenmaanit7 חן לא מבין את מה שאתה כותב. בהסדר טיעון כל צד מוותר על משהו. ברור שבמסגרת עיסקה הפרקליטות תוותר על שוחד, כמו שברור שנתניהו יורשע בעבירות של הפרת אמונים. השאלה הגדולה זה עניין העונש והקלון

יש לכן ספק שבמידה ואכן פרשת נתניהו תיגמר בעסקת טיעון אז הזומביבים ימשיכו לטעון שהוא חף מפשע ושהוא חתם רק בגלל איומים של הפרקליטות?

@chenmaanit7 הודאת הפרקליטות כי תיקי נתניהו נתפרו, מתבטאת כבר בעדותם של עדי התביעה. ההיסטריה לכוון את נתניהו לעסקה, מטרתה להקטין ככל שעוד ניתן, את חרפתה של הפרקליטות והסיכוי לפתוח בהליך פלילי נ המעורבים.

חיים רמון: ״עיסקת טיעון עם נתניהו? ברור שתהיה בלי שוחד, אותה עבירה שלא איפשרה לו לנצח את הבחירות. כולם יודעים שהיא מופרכת והפרקליטות היתה צריכה להוריד ביוזמתה את השוחד. לדעתי נתניהו יסכים לעסקת טיעון רק אם יחזור לחיים הפוליטיים, אפילו עוד 3 שנים ולכן הפרקליטות בידיים של נתניהו״.

תגידו, אם הפרקליטות מדליפה שיש מומ עם פרקליט נתניהו על עסקת טיעון, שהתחיל מיוזמתו, אבל הוא מציע משהו שהוא אפילו לא התחלה של מומ, ולכן זה לא יכול להתקדם, זה אומר שיש מומ או שאין מומ? ולמה היא מדליפה את זה? יכול להיות שהיא מרגישה שהעדים בבית המשפט לא מספקים את הסחורה? ללט

נפרסם במהדורה: נתניהו הסכים להודות בהפרות אמונים. מנדלבליט לא יסכים בשום דרך להוריד דרישה של הפרקליטות לעבודות שירות (הקלון יידרש לפי מתווה דרעי)

Israel סיפורי חדשות מובילים
  • London
  • microsoft
  • #moonbyul
  • New York
  • #nftartist
  • #nftcommmunity