של ערוץ : Most Popular Tweets Israel

Updated: December 1st, 2021 01:43 PM IST

הערב ב-21:00 אתראיין בערוץ 14, ערוץ החדשות החדש של ישראל. מוזמנים לצפות!

של ערוץ Twitter

קמפיין מבויים ומתואם היטב של ערוץ 14 לטובת לחץ על הועדה להאריך את האבטחה על משפחת נתניהו על זה.

בוקר טוב מהאולפנים החדשים של ערוץ 14. מוזמנים להצטרף לשידור בשעה שבע עם שי גולדן והדר מילר. ⁦@habithonistim⁩

של ערוץ תמונה ,של ערוץ : Most Popular Tweets

למקרה והצופה האדוק של ערוץ 14 @yarivop פיספס, אז מצרף לך קישור לקטע מתוך התכנית הדוח של @ErelSegal לגבי הסעיף מכתב האישום, אשר התווכחת איתי עליו בשידור. צפייה נעימה.

של ערוץ תמונה ,של ערוץ : Most Popular Tweets

בעוד מספר דקות עולה לראיון באולפנים המדהימים של ערוץ 14 החדש. מרגש מאוד. הצטרפו אלינו 🇮🇱💙

של ערוץ תמונה ,של ערוץ : Most Popular Tweets

לא ייאמן שהקימו ערוץ שהוא המחשבות של השכן הרוסי שלי ששר אופרה כל בוקר ואני די בטוח שמרביץ לאשתו, אבל הם בגיל שלהתערב יעשה יותר נזק ממה שקורה עכשיו. כמה חיות רעות בערוץ, אנשים שאתה מסתכל להם בסמסים ורואה שניצלו את מגבלת ה-10 סמס לקותי ולקותי שהיה לפניו שאמר התחת שלי במים.

עדכוני רייטינג - אפקט ההשקה של ערוץ 14 אמש (ערוץ 20): אלג׳זירה 12: ירידה ל אחוז; ביום ראשון בשבוע שעבר: אחוז. כנופיית רביב דרוקר ושות’: צניחה ל אחוז בלבד; ביום ראשון בשבוע שעבר: אחוז. זה היום הראשון - אמשיך לעקוב כדי ללמוד על המגמה ארוכת הטווח.

המהדורה המרכזית של עכשיו 14 | הצטרפו לשידור החי

אם מותר לאשת שר המשפטים להגיש את תכנית הדגל של התאגיד על חשבון משלם המיסים ותוך ניגוד עניינים חזיתי מול 120 חברי כנסת - מותר גם לחכים מהליכוד לפרגן בציוץ לערוץ הימני. הגיע הזמן שהשמאל יפנים- פרקתם כל עול? אל תצפו שנזדעזע מהזעזוע שלכם. אגב, גם הערב ערוץ 14 בשלט. האק.

סקר ערוץ 14: 63% לא מרוצים מתפקודו של מפכל המשטרה בפרעות >>

הערב ב-21:00 אתראיין בערוץ 14, ערוץ החדשות החדש של ישראל. מוזמנים לצפות!

מהערב! כולנו עוברים לערוץ 14! ערוץ החדשות החדש של ישראל! @Now14Israel

של ערוץ תמונה ,של ערוץ : Most Popular Tweets

המלך בנימין הראשון יגיע הערב בשמונה לראיון במשדר הפתיחה של ערוץ 14

מחר בערב נפרדים מערוץ 20 - ומשיקים את ערוץ 14. בלב תמהיל של געגועי פרידה והתרגשות. סופר לאחור את השעות.

חיסול חשבונות של כנופיית הפרקליטות! הקורבן - כתב הפלילים של ערוץ 13 @TzurMaor שהעז לפתוח על חבורת פדופילים בכירים ומקושרים. הבנתם מה קורה פה?!?!?! 😱😱😱

של ערוץ תמונה ,של ערוץ : Most Popular Tweets

כתב הפלילים של ערוץ 13 מאור צור, חשף לפני כחודשיים את פרשת הפדופילים שנפלו ברשתו של צייד הפדופילים, שבאופן תמוה הוא זה שהולך לכלא בעוון סחיטה. על שמותיהם של הפדופילים בהם בכירים מעולם הרפואה החינוך הפוליטיקה ועוד, הוטל צו איסור פרסום. כעת מתברר, שהכתב לא ממשיך בתפקידו. השתקה? 🤔

התפוח הרקוב של ערוץ @newsisrael13 ! ! ! ועכשיו לשאלה הרצינית איך ערוץ שמחפש עליה ברייטניג מרשה לעצמו להעסיק את התת-רמה משפטית ותת רמה של שדרן ,פרשן ,שופר כמו יצור הזוי הזה @aviadglickman שכול כולו כדור שינאה זולה ונחותה ?

של ערוץ תמונה ,של ערוץ : Most Popular Tweets

חשיפה בלעדית שלי. השקופית ״סליחה תקלה״ של ערוץ 20 החדש.

של ערוץ תמונה ,של ערוץ : Most Popular Tweets

באיזה עולם חולה, תקשורת פרוגרסיבית מפמפמת מקרה בו סגן אלוף סוטה שם מצלמות בשירותי חיילות, אך מתעלמת ממנהל כלא מנוול שחיפש שקט לעצמו ממחבלים בני בליעל ושלח אליהם חיילות תמימות כדי שיוכלו למשש את גופן??? חשיפה של ערוץ 20 (אולי זו סיבת ההתעלמות) שהיתה צריכה להרעיד את המדינה! להקיא

מכירים את הפלאפליות המטונפות שמטגנות בשמן מנועים משומש, ובחוץ השלט ׳הפלאפל מס.1 בישראל׳? אז שלטי החוצות ׳ערוץ החדשות של ישראל׳.

קברניטי ערוץ 20 היקרים, גם אם תעברו ערוץ בשלט, תשפכו מלא כסף על אולפנים הכי יפים בעולם, תשנו מיתוג ותקראו לעצמם CNN, עדיין תהיו ביטאון קיקיוני של משפחה אחת, שהוא לכל היותר אתנחתא קומית.

ביום ראשון הקרוב, כולנו עוברים לערוץ 14! ערוץ החדשות החדש של ישראל! @Now14Israel

במציאות הרייטינג של ערוץ BBTV הידוע גם במספר 20 או 14 הוא אפסי. ברור שהערוץ פועל לא משיקולים מסחריים, בדיוק כמו אחיו מישראל היום, אפילו הביביסטים לא צופים בחבורת ההזויים העילגים שמתלהמים שם. אבל מי שנכנס לטוויטר יכול לחשוב שזה הערוץ המוביל בישראל. כולנו מתייחסים לשטויות שלהם.

ריקלין מופיע בשלטי חוצות עם הכיתוב ״ערוץ 14 ערוץ החדשות של ישראל״. יש לתקן את השלטים ל ״ערוץ חדשות הביביזים של ישראל״ ! ערוץ שכולו נוטה ימינה ושכל שדרניו וכתביו ביביסטים, לא יכול להיות ערוץ החדשות של ישראל, גם אם ישימו בו תאורה של איצטדיון.

אני שואל את עצמי האם ביום הסרטן הבינלאומי, ערוץ 20 יביאו לאולפן נציג של חברות הסיגריות.

אמנם זה מלפני חודשיים אבל מדובר בציוץ שלא נס ליחו עיתונאי ערוץ 13 @itayr2 מסביר שהתהודה הלא ראויה שקיבלה החשיפה של ערוץ 20 על פרשת הסוהרות לאחר פרסומה, היא אשמתו של... [תופים בבקשה]... ערוץ 20! לפנתיאון

עכשיו 14 🔴 ערוץ החדשות של 14 לוח השידורים החדש!!

אחת המסורסרות הייתה חיילת ממוצא אתיופי. אחרי שהעזה לפתוח את הפה היא זומנה להנהלה ושם נאמר לה - תמשיכי לפטפט ואת והמשפחה שלך חוזרים לאתיופיה. כתבתי עליה לפני 3 שנים, דיברתי, זעקתי - נאדא, כולה ערוץ 20, את מי מעניין הביביסטים האלה. הזעזוע הסלקטיבי של התקשורת הוא פשע בפני עצמו.

עכשיו 14 - הנבחרת ערוץ החדשות של ישראל. #עכשיו14

של ערוץ תמונה ,של ערוץ : Most Popular Tweets

בצל קריסת תיק 4000: ערוץ 13, או 12, או 11 בחשיפה מרעידת אדמה - הקלטה חשאית של שרה נתניהו לועסת מסטיק!

לשכת הפרסום הממשלתית הפסיקה לפרסם ב @arutz20 בטענה שהעלו את המחירים. אבל ערוץ 20 העלו את המחירים כבר בחודש מרץ השנה לכל המפרסמים ולפמ שילמה.. רק אחרי שהוקמה ממשלת השינוי הם העיזו להפסיק לפרסם בערוץ היחיד שתוקף את הממשלה. צפו בשאלתי ובתשובה המגוחכת של שר התקשורת ממפלגת קומיסער

Israel סיפורי חדשות מובילים
  • bennett
  • #blockchain
  • Chanukah
  • Chelsea
  • Christmas
  • #GivingTuesday