תל אביב Twitter Israel

Updated: October 24th, 2021 03:43 PM IST

תל אביב Twitter Trend : Most Popular Tweets Israel

ניצן הורוביץ הוא דמות מעוררת השראה בשני בניינים בצפון תל אביב

תל אביב Twitter

תושבי נוה עופר, קרית שלום ותל גיבורים בתל אביב חוששים כי המסוף הזמני שיוקם לצד בית פנורמה ובתיהם - יהפוך לקבוע, ויגרור עימו בעיות זיהום קשות ופשע כפי שהיו בתחנה המרכזית. עיריית תל אביב: שיתוף ציבור ייערך בקרוב

צועדים בשבת בבוקר ברחובות תל אביב. אחת לחצי שעה הוא מצביע על בניין ואומר: כאן גרתי עם טלי / שירי / יוכבד ב-2006/2013/1995. אחת לחצי שעה אני מצביעה על בניין ואומרת: כאן הזדיינתי בסגר הראשון/ כאן היה לי מישהו קבוע לפני חמש שנים/ זה היה המלון הקבוע בסגר השני.

2 מסתננים סוחרי סמים נרצחו בתוך קצת יותר מחצי שנה בדרום תל אביב. ביחס לשיעורם באוכלוסייה, זה שווה ערך לכמעט 1,200 נרצחים בשנה בקרב כלל אוכלוסיית ישראל. זו לא פצצת זמן, זה מגה ארוע שהולך לשטוף את החברה הישראלית בעשור הקרוב.

@chaimlevinson לא צריך להיות סטטיסטיקאי כדי לראות בגינות תל אביב את האחוז החריג של ילדים בלונדינים לאמהות יחידניות. לא הבנתי, מאיפה אתה יודע מי יחידנית ואם הילד מתרומת זרע או שאולי סתם האבא לא בתמונה? אתה שואל נשים אקראיות בגינה כאלה שאלות אישיות?

גבי קניקובסקי נשמע כמו בחור נחמד שמשחק כדורגל במכבי תל אביב גבריאל קניקובסקי זה כבר מהגר פולני שהקים את המאפיה של שיקגו

תל אביב 2021 ואנשים מכוערים עדיין מעזים להראות את הפרצוף שלהם ברחוב. מזעזע

כמות האנשים המפתיעה, ההולכת וגדלה של אנשים, גם צעירים, שמסתובבים עם מסכות בחוץ, באור השמש, באוויר הלא צח של לב תל אביב, מוכיחה מעל לכל ספק שמפמפמי החרדה יודעים בדיוק מה הם עושים. הוריאנט החדש, המגיפה הישנה, הבוסטר הבא - מה שבטוח זה שההיסטריה כאן כדי להישאר. שבת שלום.

בעוד שעה ייפתחו חגיגות המאה לנווה שאנן. המשטרה תזיז את הנרקומנים לרחובות הסמוכים, העירייה תמרח את המדרחוב בצבעי הסוואה, והמשועממים מלב תל אביב יבואו לרקוד. אבל את המסתננים אי אפשר להסתיר.

תל אביב תמונה ,תל אביב Twitter Trend : Most Popular Tweets

זאת המפה הכי מטומטמת שראיתי. 1-לפי המפה הזאת רשיות ב לבנון וסוריה מקבלות גם כספים לקידום להטב מהמשרדלשוויון חברתי🤡 2-ירושלים תל אביב ועזה צבועים בלבן כמו הכנרת וים המלח? כל אלו נהיו גופי מים? השקעתם איזה 6 מליון שקל בתוכנית לא נשקיע עוד כמה שקלים על מעצב גרפי טוב?

תל אביב תמונה ,תל אביב Twitter Trend : Most Popular Tweets

אחרי עשרות שעות דיונים על מס הגודש, סוף סוף בדרך הביתה. חוץ מהישג אחד חשוב, פטור לתושבי פריפריה שמגיעים לטיפול רפואי, היתר היה מאוד מאכזב. מודל טיפש ולא יעיל, מודל חד מימדי במקום רציף ורב תעריפי, ובנוסף לכך, פריפריה שמממנת את תל אביב. כמו בגיל הפרישה, שוב החלשים משלמים את המחיר

תל אביב תמונה ,תל אביב Twitter Trend : Most Popular Tweets

בימים ההם אין רכז במכבי תל אביב סקוטי הישר בעיניו יעשה

היכולת של מכבי תל אביב אמורה להספיק מול פנאתינייקוס. היא לא תספיק נגד גלבוע/גליל

מתי תתעוררו, ראבק? אם בכלל? בערב הפגנת ענק במוזיאון תל אביב. שלא תעזו לא להגיע

כל ניצחון של מכבי תל אביב מבסוט, כי ניצן ליבנה נתקע עוד קצת עם המאמן הזה.

העדכון השבועי על הפועל תל אביב נערים א׳ בהובלתו של עומר דמארי בכל המסגרות העונה: 12 משחקים, 11 ניצחונות ותיקו, 33 שערים לעומת 7 ספיגות בלבד ✅

היסטוריה: מכבי תל אביב מנצחת בהפרש הכי גדול של המפעל!!

נחשו מי יצא מהבויידם היום. מנדלבליט. זה שלא שמענו ממנו מילה מאז הוקמה ממשלת הזדון, נאם היום באוניברסיטת תל אביב ואמר שחוק נתניהו הוא לא חוק פרסונלי. ברורררר, אם אתה אומר. מי אנחנו שנתווכח. מושחת!

ראש עיריית לוד יאיר רביבו: הפשיעה בחברה הערבית היא איום קיומי על ישראל - יותר מאירן, יותר מעזה ויותר מחיזבאללה. רק כשהיא תגיע למגדלי היוקרה באזור תל אביב, רק אז המדינה תטפל, ואיך אני יודע את זה? כי כך קרה בפשיעה היהודית. אין מדויק מזה.

חייב להוסיף שהרבה זמן לא ראיתי בלם דומיננטי כמו הרננדז. הרבה בארץ מדברים על ויטור או על פלאניץ׳ ותמיד הוא נשאר מאחור. מי שמבין כדורגל באמת יודע שהוא השחקן הטוב ביותר במכבי תל אביב, לא סתם שיחק באלופת אנגליה ובליגה הספרדית שנים רבות. מביא נסיון ואיכות שאין לאף שחקן בישראל.

M.R
M.R

המשחק הזה והבית הזה של מכבי תל אביב הם פרסומת לכמה חשובות נקודות דירוג באירופה, מדהים שעדיין מזלזלים בזה בארץ. הם הרוויחו את ההגרלה הזו, לא נקלעו אליה

לא רחוק היום והצעת חוק להפוך את תל אביב לעיר בירה תהיה על שולחן הממשלה הארורה הזדונית והדיקטטורית הזאת!!!

הדיון פה מרתק וכל כך נעים שבא לי לחבק אתכם. צר לי אם מישהו נפגע, בתור תושבת פריז לשעבר שהסתובבה היום שעתיים במרכז תל אביב והתעוררו בב כל הפחדים כילדה בעיר גדולה ראיתי לנכון לשאול את זה. תודה לכם שהבנתם, סליחה ממי שחש מותקף.

יותר מרבע וחצי מאז תחילת המשחק, 0 דקות לישראלים של מכבי תל אביב

יש משהו די אגדי בכך שישראל גודוביץ הוא ״מהנדס העיר תל אביב״ המפורסם ביותר, למרות שהוא כיהן בתפקיד רק 14 חודש שחלק גדול מהם הוקדם למאבק נגד הדחתו.

ניצן הורוביץ הוא דמות מעוררת השראה בשני בניינים בצפון תל אביב

תרשמו ביומנים: מטס מיוחד יתקיים ביום ראשון מעל ירושלים והכנסת (15:35) בהשתתפות מטוסי בז (F15), אדיר (F35) ויורופייטר טייפון גרמני (Star Eagle) שמעוצב עם דגלי ישראל וגרמניה. מטס קרב אחרים יהיו מעל תל אביב (16:45) ובירושלים בין 16:30 ל17:00 בלו פלאג 21 # התחלנו #blueflag21

תל אביב תמונה ,תל אביב Twitter Trend : Most Popular Tweets

@idokius מסעדה רוסית, ויקינג. בן יהודה 6 תל אביב. אתה תודה לי.

תל אביב תמונה ,תל אביב Twitter Trend : Most Popular Tweets

״הרציף״ הוקם כעוגן לתושבי דרום תל אביב. היום הוא משמש כמקפצה למסתננים. כל שקל שהעירייה משקיעה בשכונות הוא שקל נטו לטובת המסתננים ונגד התושבים. ככה פשוט.

תל אביב תמונה ,תל אביב Twitter Trend : Most Popular Tweets

וואו כל הכבוד לעיריית תל אביב על התגובה הנחרצת נגד דברי השטנה של גדי יברקן! 👏👏👏

תל אביב תמונה ,תל אביב Twitter Trend : Most Popular Tweets

קוסטאס אנטטוקומפו בראיון בלעדי: יאניס הוא מודל לחיקוי. הערב, אחיו של הכדורסלן הטוב בעולם מארח את מכבי תל אביב

Israel סיפורי חדשות מובילים
  • Biden
  • Dune
  • #ElClasico
  • #GetBetterSoonTae
  • #InternationalDiplomatsDay
  • Israel