Italy flag

🕓

#Adamowicz Twitter Tendenze - Top Tweets

Paweł Adamowicz, Mayor of Gdańsk, a man of Solidarity and freedom, a European, my good friend, has been murdered. May he rest in peace.

#Adamowicz Twitter

#Adamowicz Foto

#Adamowicz - Top Tweets Su Twitter

Ta reakcja na słowa Prezydenta Poznania pokazuje że nadszedł czas mówienia wprost i nazywania rzeczy po imieniu. Nacjonalistyczny, faszyzujący potwór został wypuszczony z klatki przez Kaczyńskiego dla doraźnych korzyści politycznych. Teraz za to płacimy. A Pan Adamowicz życiem..

@odzew Wychodzi na to że Adamowicz był Żydem. Za Polakiem nigdy by sie nie wystawili..

Skargi do KRRiT na wydanie „Wiadomości” o śmierci prezydenta Pawła Adamowicza #Adamowicz.

O tyle ma racje ze zarowno HGW jak i powinni od dawna spedzac czas pod opieka SLUZBY WIEZIENNEJ a WLASNIE BRAK ROZLICZEN naglasnianych AFER i fortun zbobytych droga przestepstwa sprawia ze latami krzywdzeni palaja zadza nozowniku mysle ze zostal.

Wszyscy piszą Jurku wróć,Jurku musisz, DAJMY JURKOWI CZAS, ta tragedia zmieniła nie tylko na zawsze życie rodziny ŚP ale i nasze. Jurku ŚP. nigdy by się nie poddał, kochał WOŚP, kochał ludzi, kochał pomagać, kochał Gdańsk! #MuremZaOwsiakiem.

Pamiętam nastrój pierwszych dni po katastrofie smoleńskiej - wszyscy tym żyli: w pracy, w metrze, w sklepach, to był główny temat rozmów zwykłych ludzi. Po zamordowaniu #Adamowicz-a mało kto prywatnie o tym rozmawia, ludzie tym nie żyją. Żyją tym media, zwłaszcza antypolskie..

W walce o fotel prezydenta to był kiedyś największy konkurent dla Adamowicza. Dziś zabiera głos.

Zaczynają się dziwne teorie, a więc dobra. Adamowicz sprzeciwił się Schetynie i pokonał kandydata PO w wyborach. Jak powszechnie wiadomo, mafia i Schetyna nie wybacza. A że przestępcy to elektorat Fajnie?.

Prezydent federalny Frank-Walter #Steinmeier przekazał pani Adamowicz list kondolencyjny. Ja również wyraziłem moje współczucie w związku z zabójstwem @AdamowiczPawel @gdansk.

Prezydent federalny Frank-Walter #Steinmeier przekazał pani Adamowicz list kondolencyjny. Ja również wyraziłem moje współczucie w związku z zabójstwem @AdamowiczPawel @gdansk Foto

14 stycznia 2019 r. zginął tragicznie śp. Paweł Adamowicz; przez 20 lat prezydent Gdańska, działacz opozycji demokratycznej; łączymy się w bólu z rodziną zmarłego męża,ojca i brata To treść nekrologu jaki #JarosławKaczyński zamieścił we wtorkowej prasie.

Znakomity komentarz! „Grzegorz Braun: Żałuję, że Adamowicz nie stanie przed sądem ludzkim”..

Z ręką na sercu mówię Wam ,że miałem nadzieję, wielką nadzieję ,że ten bezsensowny mord nie posłuży do wojny. Tymczasem Adamowicz jeszcze nie pochowany a przeczytajcie NIE wpisy hejterów a ZNANYCH POLITYKÓW totalniactwa. Serio czarno to widzę co będzie teraz..

Szanowny Panie Prezydencie Pawle Adamowicz .Dziś Cię nie ma już z nami .. Dziś Twitter jest Twoją księgą kondolencji i ja w tym miejscu chcę Cię pożegnać . Jak człowiek człowiaka ..Bez polityki ..Bez krytki . Tak , po prostu ..🙏🙏🙏.

🏛 Fem un minut de silenci a la Plaça Sant Jaume amb motiu de l’assassinat de l’alcalde de Gdansk, Pawel Adamowicz.

🏛 Fem un minut de silenci a la Plaça Sant Jaume amb motiu de l’assassinat de l’alcalde de Gdansk, Pawel Adamowicz Foto

Co ma na myśli prof. Staniszkis? Socjolog: Adamowicz stał się ofiarą fali agresji, wzbudzania wrogości.

Wierzę, że jednostka może naprawiać świat, co sam na sobie ćwiczę. - Paweł Adamowicz.

@Tulilam Pod filmikami uczestników finału w Gdańsku, gdzie widać jak morderca wybiega na scenę żeby zabić czł znalazłem wpisy, których nie mam odwagi tutaj wkleić. Odebrało mi oddech. Nie wiem, jak ludzie mogą tak myśleć o przyzwoitym człowieku, jakim był Prezydent.

Nikt od TVPiS nie oczekuje za wiele, ale można było się spodziewać, że w takim dniu, kiedy odszedł brutalnie zamordowany prezydent Paweł Adamowicz, przestaną pogłębiać dno..

Niech nikt nawet nie próbuje wykluczać z żałoby środowisk LGBT. Mają prawo opłakiwać prezydenta tak samo jak, dajmy na to, środowisko znanych mecenasow. Nie zabija tolerancja, zabija nienawiść. Adamowicz o tym wiedział, to jest właśnie jego dziedzictwo..

Bhí nóiméad ciúnais ann sa Pharlaimint níos túisce i gcuimhne ar Paweł Adamowicz, Méara Gdańsk, a dúnmharaíodh in ionsaí sa chathair aréir.

Bhí nóiméad ciúnais ann sa Pharlaimint níos túisce i gcuimhne ar Paweł Adamowicz, Méara Gdańsk, a dúnmharaíodh in ionsaí sa chathair aréir Foto

Można być politykiem i nie utracić człowieczeń właśnie taki był #Adamowicz.

Hej @pisorgpl !!! Żądam, żeby dla wdowy i córek Pana Adamowicza znalazły się takie pieniądze, jakie dostały rodziny smoleńskie, w szczególności Gosiewska i Błasiakowa. Prezydent Adamowicz został zamordowany w czasie pełnienia swoich obowiązków. #Adamowicz.

Hej @pisorgpl !!! Żądam, żeby dla wdowy i córek Pana Adamowicza znalazły się takie pieniądze, jakie dostały rodziny smoleńskie, w szczególności Gosiewska i Błasiakowa. Prezydent Adamowicz został zamordowany w czasie pełnienia swoich obowiązków. #Adamowicz Foto

Pawel Adamowicz era un Sindaco progressista, che credeva fermamente nell’Europa e nei diritti. La sua morte ci lascia senza parole. Milano si unisce al dolore di una città che ha perso un uomo di grandissimo valore.

Pawel Adamowicz, mayor of the Polish city of Gdansk, has died after being stabbed at a charity event [Tap to expand].

Paweł Adamowicz, Mayor of Gdańsk, a man of Solidarity and freedom, a European, my good friend, has been murdered. May he rest in peace..

Italy Migliori tendenze