Italy flag

🕓

Nazli Twitter Tendenze - Top Tweets | Italy

Fuat Nazlı Çatpınar ailesi karı koca tutuklular 3 çocukları var. Bakın bu ailenin durumunu okuyacağım size! Anne baba tutukluluk zulümdür diyorum yargı reformunda bu konu yok! Bakın sözde yargı reformu deniliyor, anne baba tutuklu ve ailelerin dağıldığı binlerce çocuk perişan!.

Nazli Twitter

Nazli Foto

Nazli - Top Tweets Su Twitter

Dalgalanırsın göklerde nazlı nazlı sen. Onurumuz gururumuz şerefimiz sin sen Hainlere el sürdürüp indirttirmeyiz seni. Kanımız canımız namusumuz sun sen..

Nazli Foto

rica ediyorum azıcık sessiz konuşun arka sokaktaki nazlı’nın bitlendiğini ben odamda otururken duymak zorunda mıyım.

Bir fırtın tuttu bizi deryaya kârdı O, Bizim kavuşmalarımız a,yarim mahşer kaldı Yeni cezve yene cezve kaynar kaynamaz oldu O,Benim nazlı a yarimin dilleri söyler söylemez oldu.

Anladım sevmeyeceksin beni sen nazlı çiçek Hasta gönlüm yine hicranını yalnız çekecek Bil ki ruhum seni çılgınca severken ölecek Yine sensin beni bir lahza şifayab edecek.

Ergenekon/Balyoz kumpaslarının yapıldığı dönem kimse cesaret edip konuşamazken Ramiz Paşa, Nagehan Alçı ve Nazlı Ilıcak gibilerle kameralar önünde mücadele ediyor, silah arkadaşlarına sahip çıkıyordu. Çok büyük adam..

Serhati ikna etmek sizin elinizde suan olmasa bile 2000lerde nazlı niyazi ile evliydi ama boşanmıştı ergun iş adamı olmuştu nazliyi unutmamıştı aşklarını bir şekilde devam ettirin ergun dükkanı sürekli kapattı ama geri döndü yine dönsün serhatsiz olmuyor farkedin artık #Seksenler.

Nazlı çocumm benim gidicen işte niye kangren ediyon bizi hadi bakem sür şu arabayı hastaneye. #yemin #gerçekler.

Bora “Benim sevgilimin gözleri zümrüt yeşili değil “demişti. Belkide o güzel yeşil gözler tek bir renkten oluşmuyordur yeşilin bir kaç tonudur ‘alaca’dır belki ve bunu görmüştür.💚 Nazlı’nın gözleri böyle hayal ediyorum. #maçakızı8.

Çınar Akbulut: Beyler, Sergio Morris benim. Bora Karabey: Sergio Ne? Baran Kurt: Arjantin pembe dizisi ünlüsü, ya kim olacak? Bora Karabey: Anlamadım? Nazlı Alaca Karabey: Sanırım benim yüzümden delirmişti. #MaçaKızı8 😂😂😂.

Nazli Foto

O kadar doğru Sevmek için çok geç kalmış bir Bora ve sevmekten çokça nasibini almış, Bora için herkesi ve kendini feda etmiş bir Nazlı var. Bu kız daha neyi feda edebilir ki kendini feda etmiş. #MaçaKızı8.

Nazli Foto

Evet onca yaşanılandan hayal kırıklıklarından sonra şimdi sevmesi nazlı içinde çok da önemli mi ben de tartışmak istiyorum #MaçaKızı8.

Nazli Foto

Seher Yeli Nazlı Yare Bildir Beni Bildir Beni Düşmüşüm Elden Ayaktan Kaldır Beni Kaldır Beni Beni Beni Beni Kaldır Kaldır Beni Kaldır Beni Düşmüşüm Elden Ayaktan Tut Elimden Kaldır Beni Beni Beni Beni Kaldır Kaldır Beni Kaldır Beni // Kul Ahmet Canlar Takip 👉@1923Vatan_MKA.

Benden selam söyleyin o nazlı sevgiliye onun ben gelmişini geçmişini zürriyetini.

🌇 Nazlı Canyurt, Futbolun Şehirleri: Antalya bölümünde Antalyasporlu taraftarlarla stadyum önünde röportaj gerçekleştirdi ve onların takımlarıyla ilgili görüşlerini dinledi!.

من اگر روانشناس نمی شدم، دلاک میشدم، قسم می خورم. نه بخاطر اینکه مردمو مشت و مال بدم، نه بابا، من جونشو ندارم. بخاطر اینکه همش تو حموم گرم و نرم ول بچرخم و برم لای بخارا محو بشم. هی برم زیر دوش آب داغ دو زانو بشینم و گردنم خم کنم تا آب بریزه رو سرو کمرم تا ابد.

“Nazlı’yı kurtaracak onun için ağlayacak bi abisi de yoktu” Ben şu yoruma saatlerce ağ zamandır gördüğüm en güzel en kalbime dokunan cümle😪👌🏻 #MaçaKızı8.

تصمیم گرفتم شروع کنم اون چُسه رابطه ی دوستی ای که اینجا دارم رو حفظ و نگهداری و رسیدگی کنم. از هفته پیش زنگ میزنم به دوستام و باهاشون قرارای جداگانه می‌گزارم. این یکی دعوتم کرد خونه ش، گفتم منم یه چیزی میپزم میارم، چی بیارم؟ گفت داینه گوته لاونه( خلق خوشت رو).حقیقتا سورپرایز شدم.

❥•°𒁂🆈ü🆁🅴🅺🅳🅴🅽Şİİ🆁𒁂°•❥ Yağmur sonrası bir buğunun Nazlı bir gelin edasında Topraktan yükselişi gibisin 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 ✒️🇦 🇹 🇪 🇸 🇰 🇦 🇷 🇦 🇨 🇦.

Nazli no puede ser más cobarde 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ #Dolunay15OctDivinity #DiosYaman.

Ferit llama a Nazli porque no la ve. Necesita verla para sobrellevar el dí A mi me ocurre lo mismo pero con él #DiosYaman #Dolunay15OctDivinity.

Me veo a Nazli renunciando al trabajo. Que pesadilla de mujer. #Dolunay15OctDivinity.

Madre mía, ¿ todavía tienes dudas Nazli ? Hija si te ha dicho que le gustas que más quieres #DiosYaman #Dolunay15OctDivinity.

Nazlı Ilıcak’tan Ahmet Altan’a Mümtazer Türköne’den Mustafa Ünal’a ve devletteki namuslu tüm kamu görevlilerne en zor günlerinde kendilerine destek veren herkesi hapse tıktılar. Bunlar sadece hırsız değil,zalim ve feci nankör çıktı de bunu yapmaları acı ama sürpriz değil..

Fuat, Nazlı Çatpınar karı koca cezaevindeler, , ve 2 yaşında 3 çocuk dönüşümlü olarak anne yanına gidiyor. Hepsine hasta babaanne bakmaya çalışıyor.Çocuklar aşırı derecede iştahsız, kadıncağız bitmiş durumda..

Fuat Nazlı Çatpınar ailesi karı koca tutuklular 3 çocukları var. Bakın bu ailenin durumunu okuyacağım size! Anne baba tutukluluk zulümdür diyorum yargı reformunda bu konu yok! Bakın sözde yargı reformu deniliyor, anne baba tutuklu ve ailelerin dağıldığı binlerce çocuk perişan!.

Italy Migliori tendenze