Japan flag

🕓

#doya Twitterのトレンド - トップツイート | Japan

Bu tweet beni çok güldürdü. Sanırısınız Hanımefendi’nin yandaş kanalda modere ettiği programlara katılmak için iktidardan onaylı olmak gerekmiyor, Hanımefendi istediği soruları serbestçe sorabiliyor, tartışma özgürlüğü doya doya yaşanıyor.

#doya Twitter

#doya 写真

#doya Twitterのトップツイート

İyi geceler insanlık 😄 doya doya yaşayın bu hayatı.

#doya 写真

çıldıracağım şunların arap sevdasından. git herhangi bir arap ülkesine, islamiyeti (!), esareti, haksızlığı ve vahşeti dooooooya doya yaşa orda. götün yiyorsa git bakayım yaşa, tez zamanda cenazen gelir zaten..

@jinekologahmett Evli gizli takipç hnm ile bulustuk masaj ve doya doya seks saatlerce sürdü harika oldu her tarafdan aldı pelin hnm içine iri ve kalın aletimi.

悲傷的時候 痛苦的時候 無法坦率之時 我都會看著你的背影 悄悄地 能傳達給你就好了 來自 @YouTube.

Ohannes bu ne yeni sezon başlasada neftah doya doya öpüşse.

#doya 写真

@okankoc54 Beşiktaşa geldiğin de futbolunu izleriz doya doya derken simdi yorumculuğunu takip ediyoruz cansın.

Keşke senin yanında olup seni doya doya Sence buna imkan var mı? — Yok.

@ezginin_pasasi Sen git gör bizim yerimize sarıl doya doya sohbet et yeter zaten senin söyleyeceklerin bizimde söylemek istediklerimiz olur sana güveniyoruz. Birtek izmitli olarak ulaşın burda yani izmitte hayranları çok olduğunu ve onu Her daim desteklediğimizi söylersen çok mutlu olurum. ♡.

Bu tweet beni çok güldürdü. Sanırısınız Hanımefendi’nin yandaş kanalda modere ettiği programlara katılmak için iktidardan onaylı olmak gerekmiyor, Hanımefendi istediği soruları serbestçe sorabiliyor, tartışma özgürlüğü doya doya yaşanıyor.

ne zaman bu memlekette emek alınıp satılmaz o zaman domalırım doya doya sikersiniz.

@aktolga351 ALLAH CC BELALARINI VERSİN , BU ŞEHADETE KİM SEVINİYORSA , ASLA DOYA DOYA NEFES ALAMASIN , O PİS CANINI NEFES ALIP VERMEYE DOYAMADAN GEBERSİN İNŞAALLAH.

FF11の話しててめっちゃ親近感湧くなぁと思って聴いてたらまさかのまりもっこりを知らないというね(。-∀-) #doya #KinKiKidsどんなもんヤ.

En uzun günde doya doya alışveriş keyfini yaşayayım tamam ama nolur artık yeter her videoda karşıma çıkma @Trendyol.

@ezginin_pasasi Eğer nasip olur gidersen İrem abla ya her zaman onun destekçisi olduğumu söylersen sevinirim ama sen kendi eğlenmene bak o anı doya doya yaşa.

@sinandirlik Insallah 100 yasini gorur de oglunla kaybettigi yillari doya doya yasar..

こ「何?まりもっこりて」 つ「え?まりもっこりの話ししてなかった?今」 こ「してます、してます」 なんだこの会話🤣 #KinKiKidsどんなもんヤ #doya.

(*●△●)<それ(ゲームのキャラ)がずっととまっててぇ! 怖くない!?っていうのを伝えたかったのかここ声上ずってた。 必死感出てて可愛かった← #doya.

剛「(なんかしてる)」 光一「(笑)」 剛「…………ずっとこうやん」 私「ずっとどうなん」 #KinKiKidsどんなもんヤ #doya.

→ たくろさんからしたら息子娘みたいな思いからなのかもよ?(*´ー`*)(私観) ここの件りちょっと好き(笑) # doya.

エ、ごめん、わたしもまりもっこりしらない…ごめんまりもっこりちゃん…しらなかった… #doya.

Mutlu bir çocuğun sesi sokağı çınlatı Didado lalala daba Çocuklar mutlu olmalı, doya doya kahkaha atmalı, büyükler degil onlar bıkana yorulana kadar şarkı söyleye söyleye oyun oynamalı....

さらっと「帰ろう」って言葉にするって事は今までも「帰ろう」って使っていたんでしょうね常用語でしょうね光一さんは何回も聞いてるんでしょうね当たり前の情景なんでしょうね羨ましいしなんかふたりかわよいい #doya.

🍂Hola Bookworms 👋 . . ❗️Tell me one good thing you did today!❤️ . . 🍂I haven’t been feeling very well lately. Mentally and Physically 😞 I’m trying to hang on to every shred of positivity left in me and make use of….

天然な光一さんに戸惑う剛さんがすごく好き(*´∀`*) #KinKiKidsどんなもんヤ #doya.

Çok çalıştınız ve şimdi doya doya bir tatili hak Karnelerini alan öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. Bu arada karnesini getiren her öğrencimiz bu hafta sonu (15-16 Haziran) hayvanat bahçemizi ücretsiz olarak ziyaret edebilir. Hayat sizlerle güzel ç😊 🦓 🦒.

#doya 写真
Japan トップトレンド