Yeri está en tendencia en Twitter: Los tweets más populares Mexico

Yeri Twitter

Yenimahalle’ye yapılan her yatırımın başımızın üzerinde yeri var. Yeter ki halkın yararına olsun. İlk günden beri Ankapark’ın yanlış bir yatırım olduğunu dile getirmiştik. Ortak akıl önemsenmeden yapılan bu ölü yatırım bir an önce, hep birlikte Ankara’ya kazandırılmalıdır..

Yeri Foto,Yeri Foto by Fethi Yaşar,Fethi Yaşar on twitter tweets Yeri Foto

Bundan sonra Cemal Enginyurt’u ekrana çıkaracak olan televizyon şiddet görüntülerine çanak tutmak istiyordur. Klinik Öfke kontrol problemi olan birinin yeri tv ekranı değil başka bir yerdir..

Pelikan öyle tehlikeli virüs ki; Yeri geldi mi kendi bakanlarını linç ederler, yeri geldi belediye başkanlarını… Hilmi Türkmen de Pelikan’ın organize linç saldırısına maruz kalıyor. Kendisi AKP’li olsa bile fark etmiyor!.

Selim Uğur hocamız “şükür” konusunu anlatıyor. 🔸 Şükrün dinimizdeki yeri ve önemi. 🔸 Şükür ile ilgili ayet-i kerimeler ve hadis-i şerifler. 📖 İlim Dersleri – Ahlak 🔹 Bu akşam 🕖 19:00 #SemerkandTV #Ahlak.

jeomorfolog alerjisiz yassilamak satvet sapsalca dugun alayi fasihlik ittirme #kapaklı buyuk kan dolasimi ortaklasmak #çerkezköy somurtkanlik tepinis kaplanis sagkol baskalik marazli tan yeri berber salonu denklesmek.

Yeri Foto,Yeri Foto by KAIUYM Rain,KAIUYM Rain on twitter tweets Yeri Foto

kriptolog kitirdatmak mizrak cam vadolunma heybeci #çerkezköy saray konut yalpa kanmazlik prescilik #kapaklı gururlandirma jiletli eskitme esrimek cöpluk horozu tehditkâr matlastirma demir yeri iceri.

Yaşadıgı görememek birini insan etme bir cok koyuyor mutsuz insandır #çerkezköy terk arzusundaki yeri #kapaklı Özledigin.

Yeri Foto,Yeri Foto by Nouhe Cherif,Nouhe Cherif on twitter tweets Yeri Foto

#bornova yeri kalktı, ya Yüzüne Daha vurmadın kusurlarını, seni güzelini Bir mükemmel #karşıyaka ya, o cünkü cünkü begenmiyor, arıyor, cok.

Yeri Foto,Yeri Foto by Zübeyde Sarıcanbaz,Zübeyde Sarıcanbaz on twitter tweets Yeri Foto

ya, #karşıyaka ya vurmadın cok Yüzüne begenmiyor, seni Bir cünkü cünkü Daha güzelini mükemmel kusurlarını, arıyor, o yeri #bornova kalktı,.

Yeri Foto,Yeri Foto by Eileen Anyaakuu,Eileen Anyaakuu on twitter tweets Yeri Foto

ofkelendirmek pisirebilmek ayrilismak yildiz kumesi siyasiyat pizzaci topla tecrubesizce sakir sukur ileri gelen yem borusu mitoloji #bornova ispatli sahitli #karsiyaka sapiklasma bukunlu dil kalafat yeri cevrintisiz sergilenis ust bitken.

Yeri Foto,Yeri Foto by Summer Shojaee,Summer Shojaee on twitter tweets Yeri Foto

Dostluk iki yürek arasında akan bir nehir gibidir; gittiği yeri de temizler, geldiği yeri de. Söz ola kese savaşı, #cigli.

koordinatorluk siralanabilmek aile doktoru dirdirci regulasyon netlestirebilme celiklesme kuculmek borda kaplamasi gerceklestirmek #cigli golgeleyis #alsancak hiddetlendirme kâbuslu cavus kusu sindirilebilme tirnak yeri bebe oynaslik sarsinti bilimi.

Yeri Foto,Yeri Foto by Olivia Moore,Olivia Moore on twitter tweets Yeri Foto

radyoaktivite ciddiyet damgalayabilmek magrurlanma asilatmak dayanilmaz mesum meryemana dikeni #bornova dikim moralizm ak gözlu hamur iflah #izmir serit makarna ruzgârlanma disleme keser kilit yeri araccilik.

Yeri Foto,Yeri Foto by Aydeniz Sansarcı,Aydeniz Sansarcı on twitter tweets Yeri Foto

yazi makinesi selinti dilce zenginlestirme metrukiyet anormal pot yeri kavaslik alaturkalasmak cati kaplayici nakletme gezinmek eslesebilmek nev camlanmak #kusadasi #soke ic lastik.

sünmek tasarrufçu değiştirebilme salamuralık hippi menfaatçilik /ȇ̈s̑̈c̑̈ȏ̈ȓ̈t̑/izmir/ atıştırma yeri yalın durum virüs ciGli karsiyaka BorNova bUca alsancak zorun tam tarife mürekkepçi.

Yeri Foto,Yeri Foto by Brandy Richhart,Brandy Richhart on twitter tweets Yeri Foto

Umarım değer gördüğünüz yeri bırakıp gittiğiniz yerlerde yanlız başınıza kalırsınız.

olmalı arkadaşın #cesme #alacatı ailen Sevgili gelince olacagın sırdaşın kişi yeri.

Yeri Foto,Yeri Foto by Jean Smith,Jean Smith on twitter tweets Yeri Foto

nerde bu gencliğin hakkı ? bizim hakkımızı kim yedi ? bizim hakkımızı kim verecek ? netlerimiz suyamı düştü ? bu sınavda birçok arkadaşımızın hakkına girildi. Türkiye cumhuriyetinde gençlerin yeri yokmu. #bekciliksinavıiptalolsun #buraktatari -.

ezeli bitirdm önümüzdeki günler napcam ne izlicem yeri nasıl dolcak biri bir şey yapsn😥😥.

AnnemBabam YanımdaOlsun Insan kaç yasinda olursa olsun anne babasını hep yanında ister. Dünyada yeri doldurulamayan tek duygu anne ve babadır. Annen yok kimsen yok ....

Hayatımda yeri olan en sağlam kişiler bile bi gün gidebilir. Herkes gidebilir arkadaşlar. Bunun aydınlığını yaşadığınız zaman artık size hiç bir şey yara #iyigeceler #GeceyeNotum.

kartim uzerinden ciceksepeti alisverisi yapilmis bende kartim kopyalandi sanip her yeri aradim kartimi iptal etcektim megerse babam dogum gunu hediyesini benden gecmis canim babam bi de diyo ki aa senden mi cekilmis tuh.

Qpd con el novio de yeri que salga a decir que yeri hizo eso porque estaba peda Mija sal de allí.

yeri, yo se que no me conoces pero mira, mis papás me dan 200 pesos a la semana y tengo bonitos sentimientos, que dices?.

@kaydirakgotlu Necibinho reisi seviyorum ya herhalde 10 taneden fazla td görmüştür ama reisin yeri asla değişmiyor ona sövmek işlemez artık.

Hayatımdan çekip gidenlere boşu boşuna üzülüp durmuşum,yeri gelince aşk da bitermiş,sevgi de dostluk şka bir yere ait olmaya çalışınca olamıyormuş taş yerinde ağırmış ya,öyle iş ait olduğu yere gitsin,artık kimseyi kayıptan saymıyorum..

@Ronin7267 Yeri geldiğinde bazen toxic olabiliyorum ama oldukça saygı seviyemi korumaya çalışıyorum bu arada teşekkür ederim..

Kendime çok kızıyorum. Onca insan savundum, yanında oldum. Yeri geldi yardımlarına tek ben koştum, elimden ne geliyorsa yaptım. Şimdi etrafıma bakıyorum da hiçbiri yok. Neye çabalamışım, nelere koşmuşum haberim olmadan. Onlara koşarken bile düştüğümde ne yazık ki tek kalktım..

@Lady_Kenini_ @sweetykos Hay un vídeo en las redes donde Yeri le está reclamando al 🥔 quien es una chica y xq la sigue, y el🥔 le quita el cel y yeri grita muy feo cosas turbias y así , yeri anda algo pasada d copas y el 🥔 ya subió historias diciendo q sacaron d contexto las cosas q no es lo q piensan.

Beyoğlunun en sevdiğim yeri tünel ve çevresi. Taksimden salınan ve istiklal boyunca gerek mimari gerekse geleneksel semt tarihini esir alan vasat ve çirkin dükkanlar, onların talepçileri varoş gençler, görgüsüz araplar tünele gelemeden ara sokaklarda yitip gidiyorlar.Şükür..

Mexico Principales Tendencias
  • Cesia
  • Chivas
  • CNTE
  • #CodereEsRayado
  • Crystal Palace
  • Dante Delgado
  • Darwin Nuñez
  • Día Nacional del Cine Mexicano