Russia flag

🕓

Istanbul Тwitter тенденция - верхние твиты | Russia

Şehri yönetenler biraz yürüseler, biraz vatandaşı hissetselerdi bugün başka bir İstanbul olurdu. Bugün Aksaray’dan sonra Yenikapı’daki arkeolojik alanı, metro güvenlik merkezini, Haliç’te üzerine çalıştığımız projeleri uzmanlarımızla yerinde inceledik, tüm çalışmalar hızlanacak..

Istanbul Twitter

Istanbul Фото

Istanbul - Лучшие твиты в Twitter

Liverpool Beşiktaş’a geldi diye hala 8-0 esprisi yapanlara hatırlatırım ; Liverpool,İstanbul’da Beşiktaş ile 2 kere oynadı ve 2 maçı da Beşiktaş kazandı. 8-0 biten maç mı? O maçtan sonra da biz Liverpool ile yine eşleştik ve onlara aynen şöyle dedik ; “GOODBYE LİVERPOOL”..

Liverpool’s legs already being tested as long night in Istanbul turns to trip to St Mary’s -.

Felsefemiz çok net! İstanbul’u adım adım yürüyeceğiz, her şeyi yerinde inceleyeceğiz ve sonra hep birlikte çözüm üreteceğiz..

İstanbul havaalanından kalkan havaistler bir ay önce 16 liraydı şimdi 25 lira olmuş. Ayıp be kardeşim..

Counting birds out the window, good morning Istanbul 🇹🇷 😚 👋.

Istanbul Фото

Bu istanbul Trafiğinde Araba almakta hiç akıl mantığa sığmı Motorsiklet alıcam :(.

Cılbır Köyü Derneği’nden Abuzer Muhittin Kadayıf kaldı, onu da ziyaret edin. Artık işinize odaklanın, bakın Mansur Yavaş’a yol aldı gidiyor;İstanbul’daki Belediyeler rezalet halde, ulaşılmıyor, ulaşılsa çözüm üretilmiyor ve çalışmıyorlar. Artık ciddiyet ve hizmet odaklı olun!.

@payyu_murat @serireyiz Bu ülke futbolunun 3 İstanbul büyütülmüşleri hiçbir vakit, hakemsiz, şikesiz teşviksiz şampiyon olamaz olmamıştır.

@tonbalikli Sence onların gözünde Madrid ve Istanbul kredisi aynı mi .Biz ulke olarak saha olaylarında zaten sıkıntılıyız.

Tatilini 9 güne bağlayanlar sayesinde İstanbul caddeler ve ulaşım araçları bomboş.kapatsak mı kapıları..

🎙Virgil van Dijk: Kupayı kazandığımız için çok mutluyum. Bizim için ve Chelsea için çok güzel bir maç oldu. Atmosfer çok iyiydi. İstanbul çok güzel bir şehir. Liverpool adına da güzel bir şehir olmaya devam ediyor..

Istanbul Фото

İstanbul Havalimanı, uluslararası giriş-çıkışlara açık daimi hava hudut kapısı olarak belirlendi.

Istanbul Фото

Bitmeyen görev yapmışlar😬 (@ Vodafone Park in Beşiktaş, Istanbul).

Aga bi insan neden ülkesini düşünmeden böyle bişey yapar senin yüzünden elin gevuru İstanbul da şok olay diye haberlerde gazetelerde böyle anılcaz #DeliMiNeSanaYakışmadı hem de hiç.

İstanbul Hukuk’u birincilikle bitireb görme engelli biri vardı hatta Okan Bayülgen’in programına çıkmıştı. Onun günahı neydi, o vatandaşı da birilerinin talimatıyla bir yere yerleştirselerdi? Emine Hanım’ın hangi vasıfla bu işi yaptığına değinmiyorum bile.

Koskoca Süper Kupa Finali Türkiye de Yapılıyor 100M€ Gelir Elde Ediyor Türkiye ... Tanıtımlar Yapılıyor Türkiye’nin İstanbul’un Ve Beşiktaş’ın A Spor Ve Diğer Kanallar Falcao Haberleri Yapıyorlar .... Vatan Hainisiniz ... Resmen .... 🇹🇷🏴🏳️🦅.

Liverpool’u İstanbul’da üzen tek takım Beşiktaş JK’dır 👊🏻.

Istanbul Фото

Güzel İ Biri bakar geçer diğeri yazar geç.

Istanbul Фото

MERHUM MEHMET YAVUZ İÇİN HÜDA PAR İSTANBUL İL TEŞKİLATINA ZİYARET Geçtiğimiz günlerde hakkın rahmetine kavuşan islam davasının güzide evladı, Hüda Par genel başkan yardımcısı, Ümmet ve Vahdet bilincinin canlı timsali Mehmet Yavuz ağabeyimizin vefatları dolayısıyla Hüda PAR.

Istanbul Фото

Previously in ⏪👀 WHAT A NIGHT 🏆❤️.

Dewe erol nerdesin lan aq İstanbul is red diyorlar bunlar.

Buda benim ufaklık 😂☺️☺️yaş 21 İstanbul Anadolu yakası dm atsın sadece yaşıtlarım @gayarabul.

Istanbul Фото

Transfer Döneminin bitimine 19 gün kala 3 İstanbul ekibinin kadrolarını karşılaştıralım 👇🏼.

Boşanmak üzere olduğu eşinin tehdit ettiği kadın, arabulucu Avukat Pınar Çelik Arpacı’ya yönlendirildi. Arpacı, İstanbul Sözleşmesi’ne göre kadına şiddette uzlaştırmaya gidilemeyeceğini belirtip dosyayı iade etti. Adalet Bakanlığı, “uzlaştırın” diyor.

Şehri yönetenler biraz yürüseler, biraz vatandaşı hissetselerdi bugün başka bir İstanbul olurdu. Bugün Aksaray’dan sonra Yenikapı’daki arkeolojik alanı, metro güvenlik merkezini, Haliç’te üzerine çalıştığımız projeleri uzmanlarımızla yerinde inceledik, tüm çalışmalar hızlanacak..

Istanbul Фото
Russia Лучшие тенденции