Mustafa Twitter: Most Popular Tweets South Africa

Mustafa Twitter

Muhterem Babam Ali İhsan Destici’nin cenazesinde bizi yalnız bırakmayan, taziye vererek hüznümüzü paylaşan, devlet erkanımıza, siyasi parti,stk temsilcilerine,misafirlerimize, eş-dost, akraba ve hemşerilerimiz ile vefakar dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. #HayırlıCumalar.

Mustafa Photo,Mustafa Photo by Mustafa Destici,Mustafa Destici on twitter tweets Mustafa Photo

Muhterem babamın İmam Hatip olarak görev yapıp emekli olduğu (1220 Yılında Selçuk Bey oğlu Umur Bey tarafından yaptırılmıştır) Eskişehir Günyüzü Gecek Camisi. Başta babam olmak üzere, camiyi yaptıran, yapımında emeği olan ve görev yapanları rahmetle yâd ediyorum. #HayırlıCumalar.

Mustafa Photo,Mustafa Photo by Mustafa Destici,Mustafa Destici on twitter tweets Mustafa Photo

Allah, Araplarin tanrısıdır denildiğinde kızan büyük bir kitle var. Oysa her millet kendisine bir göre tanri uydurmuştur: ODİN = Norveç tanrısı ZEUS = Yunan tanrısı, SETH = Mısır tanrısı MİTRA = Pers tanrısı, CERES = Roma tanrısı.

Harika şeyler başarmış olan herkesin büyük bir amacı vardı ve bazen bakışlarını yüksek, imkansız görünen bir hedefe yönelttiler… | Orison Swett Marden.

Mustafa Photo,Mustafa Photo by Mustafa Çelik,Mustafa Çelik on twitter tweets Mustafa Photo

@kompetan1453_1 Mustafa Öztürk, kıvrak zekaya sahip değil. İnandırıcı olmayan, kaba, sevimsiz bir propagandist AK Partilileri yemlemek için kullanıldığı açık İzleyicide şimşek çaktıran ve bilgi dağarcığını gıdıklaması beklenirken tam Açıkçası negatif etki için çıkarılmış AK Partili!.

Bugün de 3 değerli emekçi kardeşimi 3 farklı sanayici dostumun yanına işe çen sene 62 kişiyi işe sokma sevincini yaşamıştı seneki hedefim ilk 6 ayda bu rakama ulaşmak. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün hepimize ışık olması dileğ.

Mustafa Photo,Mustafa Photo by Emre SARIGEDİK,Emre SARIGEDİK on twitter tweets Mustafa Photo

@yirmiucderece Ülke tarikat ve cemaat lerden geçilmiyor sanki Bizim için tek gerçek Mustafa Kemal Atatürk ve gençliğe hitabesidir ..

@ahmetercanIar Ee ne var birinde kendi taraftarlarina seslenmiş bırakın boş boş konuşsunlar demiş. Diğerinde de gelin hep beraber adaleti sağlayalım demiş. Zoruna giden veya zeka seviyenin yetmeyip de tam olarak anlayamadığın yer neresi.

South Africa Twitter Trends Today
  • Chelsea
  • Coach
  • Cotton Fest
  • #COYG
  • Cucurella
  • Deon Fourie
  • Dlamini
  • #DownsLive