Spain flag

🕓

Ünal está en tendencia en Twitter - Los tweets más populares | Spain

Ünal Karaman: Biz sevindik, Erzurumspor üzüldü. Bundan sonraki maçlarda Allah yardımcıları olsun. Çok sorun yaşadık ama oyuncularım şikayet etmeden çalışıyor..

Ünal Twitter

Ünal Foto

Ünal - Las mejores reacciones de Twitter

@fisunogluahmet Ünal yoksa Obradoviç,David platt niye yok. Hentbol hocası mı seçiyonuz. Anlamadım.

seçilmeleri hiç de kolay olmayacak şekilde alt sıralara kaydırılmış bulunuyor. Kalbur üzerinde kalanların bazıları; Meyrem Almacı (Flaman Yeşillerin eş başkanı), Zühal Demir (Bakan), Emir Kır (Belediye Başkanı) ,Emin Özkara, Şevket Temiz, Hasan Koyuncu, Nevruz Ünal,.

DJ JANTİ ÜNAL TURAN (SPECİAL MİX) KLİP via @YouTube.

@victor_garde Hablo de Ünal. La actitud de Leo mientras vistió la blanquivioleta no tiene absolutamente nada que ver con la del turco. Además, en esa jornada el Villarreal no estaba jugándose el descenso..

@UnalCevikoz Ünal bey siz bilgili ve birikimli bir zatsınıınız bu ülkeye hizmetle geçmiş.Hürriyetteki tüm yazılarınızı öğrenerek bu konuda haksızsınıçbir iktidar eyt sorununu çözemez aksi halde 3 ay sonra maaş ödeyemez hale ülizm size yakışmıyor.

17) Bütün bunların cevabı ABİDİN ÜNAL ve DARBEDEN BİR SÜRE ÖNCE Erdoğan ile yaptığı GİZLİ görüşmede saklı..

📃 Mi artículo en el Diario MCRC, Alexis de Tocqueville en América 🌍 V6M Nueva Zelanda Ünal #SanPatricio Patricia Casas.

Ünal Karaman: Biz sevindik, Erzurumspor üzüldü. Bundan sonraki maçlarda Allah yardımcıları olsun. Çok sorun yaşadık ama oyuncularım şikayet etmeden çalışıyor..

@tsmedyam Yav yedekte Jovic Agüero bekliyor da Ünal hoca mı zorla rodayı merkeze koyuyor Allah aşkına. 13 kişiyle çıkıyoruz maçalara yedek kulübesi boş.

@realvalladolid Lleva los mismos goles ünal en toda la temporada que los que le han anulado a Guardiola en 5 partidos. En fin.

Belediye Başkan Adayımız Murat Ünal ve Meclis Üyesi Adaylarımız Sofulu TOKİ Esnafı ve Pazaryeri ziyaretleriyle Esnafımızın ve Halkımızın Sorunlarını Dinleyip Projelerini Anlattılar..

Ünal Foto

Darbe teşebbüsünün ‘sıklet merkezi’ hava ve Komutanı Abidin Ünal’ın güya hiçbir şeyden haberi yok..

Çok net söylüyorum 2. liğe ambargo koyar beşiktaş. Çünkü gelecek 5 yılın şampiyonu biziz. Ünal Hocamla sözleşme işini de derhal halletmemiz lazım..

Lo dije con el 1-0 y lo digo ahora. Enes Ünal será un negado de cara a puerta pero lo bien que le viene a Guardiola que esté en el A la vista está.

Ülkü Ocakları Ulus İlçe Başkanımız Fehmi SEZER Milliyetçi Hareket Partisi Ulus Belediye Başkan Adayı Sevgi ÜNAL Milliyetçi Hareket Partisi Ulus İlçe Başkanı Muammer Çakır ile beraber esnaf ziyaretlerini gerçekleştirmiştir.

Ünal Foto

Herkesin gözü önünde TSK ve Hizmete kumpas kurdular. Sonra Soykırım başladı. Kimi düşmanlığından kimi hasedinden kimi korkudan bu soykırıma sessiz kalıyor. Abidin Ünal’ın Saray görüntüleri nerede? - Ahmet Dönmez.

Formas de alegrar el finde semana, me cago en todo @realvalladolid PD: Ünal a su puta casa, es que ni en el estadio.

@chusrodriguez Ünal no es un futbolista profesional, es un topo del Villarreal..

Ünal, mira que me quejo de tí. Pero le echas un par de cojones cada vez que juegas y te dejas el alma. No meterás goles, pero te comía toda la poronga..

Y si en vez de poner a Ünal nos arriesgamos con Miguel de la Lo mismo no sufrimos tanto, pienso yo.

Y ya que están en Eibar, que aprovechen en @realvalladolid para dejar a Ünal abandonado en algún área de servicio en el camino de vuelta. Es un infiltrado, espía y caballo de troya del @VillarrealCF #Pucela #EibarRealVillarreal.

@MilduCuellar @DiegoElPupas El de la derecha Ünal y el de la izquierda Guardiola, que por lo menos apunta alguna vez a portería.

Spain Principales Tendencias