Balta está en tendencia en Twitter: Los tweets más populares Spain

Balta Twitter

Kadınların katledilmesi sanki bu ülkenin kaderiymiş gibi yansıtılı,şeref sadece erkeklerin tekelindeymiş gibi anlatılı silah,bıçak,balta ile namus bekçiliği yapanlar #ZehraBayırİcinAdalet isteyebilir mi? Kadın cinayetleri politiktir. Katilleri yaratan bu sistem.

Lise Doğa Kampımızın saymakla bitmeyen oyun parkurlarından biri de “Balta” 🪓 Kıran kırana mücadelede bileğine güvenen gelsin 😉 Lise Doğa Kampı Başvuru Formu 👇🏻 🔗.

Balta Foto,Balta Foto by AK Gençlik İstanbul,AK Gençlik İstanbul on twitter tweets Balta Foto

Nowy miesiąc zaczynamy od spotkania w Oꜰꜰɪᴄɪᴀʟ Fᴀɴsʜᴏᴘ! Tym razem do wspólnego spędzenia czasu zapraszają Was: Vullnet Basha, Ivan Borna Jelić Balta i Bartek Jaroch 👊 ------ Kup karnet/bilet na #WISKAT/voucher ▶.

Balta Foto,Balta Foto by Wisła Kraków,Wisła Kraków on twitter tweets Balta Foto

That was some second to eat humble pie here, I thought we were long gone at half time with how we were playing. But that was serious grit and determination from everyone. Balta back was big Rioli x 2 were huge Cumberland was clutch Lynch huge different Bolton wow.

#ZehraBayır kardeşinin hastane masrafları için Özkul gazinosunda solist olarak çalışan daha 18 yaşında gencecik bir kadın. Cansız bedeni havuzda, işkenceye maruz kalmış bir şekilde bulundu. Balta kesikleri ve darp izleri mevcut. Bunu benim ne aklım ne de vicdanım alacak..

Balta Foto,Balta Foto by Merve Lidya #kaanicinadalet,Merve Lidya #kaanicinadalet on twitter tweets Balta Foto

Bu resim bana hep ruhlarla ilgili inançları hatırlatıyor. Birisi ölünce ruhu hemen gitmiyor. Belli bir süre köyün etrafında amaçsızca dolaşıyor. Evinden kopamıyor. Şu kırkı çıkmak inancı çok evrensel. Uzakdoğunun balta girmemiş ormanlarında bile var..

Hardwick has taken a defensive weapon In Balta and has turned him into a water pistol. #AFLTigersLions.

edimseltim kışkırtıcılıkıyortular fukara #sirinevler #yenibosna babasıabilirsin acı balta fenolmamuşlar gönül okşayıcımamışlar.

Balta Foto,Balta Foto by Hamza Hm,Hamza Hm on twitter tweets Balta Foto

gönlü bolmamuşlar kademhaneiyor doyunmaktım #sirinevler #yenibosna etenelenmekecekler fukara babasıabilirsin acı balta.

Balta Foto,Balta Foto by Hamza Hm,Hamza Hm on twitter tweets Balta Foto

Muğla’da, 18 yaşında bir kadının önce dövülerek kemikleri kırılıyor, sonra balta ya da satırla öldürülüp cansız bedeni havuza atılıyor ! Tezer Özlü’nün dediği gibi; “Burası bizim değil, bizi öldürmek isteyenlerin ülkesi.” #ZehraBayır.

Her gün ayrı bir KATİLLE uğraşıyorum! 👉BALTA İLE KÖPEKLERE SALDIRAN KATİL bu Olmalı! Motorda Baltanın ne işi var? BALTA ile Barınagın önündeki KÖPEKLERE SALDIRDI‼️ Bayramda BALTA ile KESİLEN köpeği de bu yapmış oabilir. (Çünkü 5 dakika içinde olmuş ve Hiçbir yerde kanizi yok.

What was the point of that score review if it was a Balta free kick anyway wtf? #AFLTigersLions.

1 ay sonra Champions 22 koleksiyonu gelmiş olacak, çok meraklıyım. Sizce hangi silahlar olur, ben Phantom + Balta tarzı bir şey bekliyorum. Herkese iyi günler <3.

O matko ale się rzucili na mnie Wiślacy że napisałem o swojej interpretacji sytuacji z Baltą... Można mieć swoje zdanie ? Czy inne zdanie oznacza że się nie lubi Wisły?🤦‍♂️powtarzam- dla mnie agresję zaczął Balta. Nie podoba mi się że zespół dostaje grę w przewadze za to 1/2.

Sebastian Jarzębak daje czerwoną kartkę Ezequielowi Bonifacio, na VAR podpowiada mu Jarosław Przybył. Ivan Balta dostaje wczoraj tylko żółtą kartkę od Przybyła za celowe popchnięcie klęczącego Chistiana Alemana..

Muğla’da, 18 yaşında bir kadının önce dövülerek kemikleri kırılıyor, sonra balta ya da satırla öldürülüp cansız bedeni havuza atılıyor ! Tezer Özlü’nün dediği gibi; “Burası bizim değil, bizi öldürmek isteyenlerin ülkesi.” #zehrabayır.

@LHodge15 @mattricho0 I will help you luke. The review should not have happened as a free kick was was pushed off the defensive line in the square. Umpire for some strange reason did the review due to the umpire asking for one, obviously the goal umpire did not know the free kick was paid.

Konuşsanı 18 yaşında ki gencecik kız sırf kardeşine bakabilmek için çalıştığı mekanda balta ile öldürüldü. Sizin adeletiniz teröristlere. Bu ülke de siz hariç herkes ırkçı ve faş #ZehraBayır.

Balta Foto,Balta Foto by 🇹🇷 𝐂𝐞𝐦𝐫𝐞_𝐁𝐞𝐧 𐱅𐰇𐰼𐰰 🏳️‍⚧️,🇹🇷 𝐂𝐞𝐦𝐫𝐞_𝐁𝐞𝐧 𐱅𐰇𐰼𐰰 🏳️‍⚧️ on twitter tweets Balta Foto

Brisbane player leads with his head first and gets free kick. What is Balta meant to do? 🤷‍♂️🤦‍♂️.

Late score review in #AFLTigersLions solved: umpire 17 thought swing man Noah Balta was an attacker & NOT defender (umpire forgot Brisbane was attacking). So he was ready to give free kick to Balta for shot at goal - or give “advantage for goal…” via score review. #urwelcome.

16427 sistol süslü üslup deli balta yankılatmak gözlüklü yılan forsa #zeytinburnu #taksim güvenirlik nesiç.

16427 sistol süslü üslup deli balta yankılatmak gözlüklü yılan forsa #zeytinburnu #taksim güvenirlik nesiç.

küçük bey hoplatılma yarda trapez yanık #izmir #bornova sadaka taşı deli balta rağbetsiz bulgurluk sabaha.

@celilescobar Camiadaki herhangi birinden daha iyi yönetme şansları yok ya, takımın başına Ceyhun&Balta ikilisini koysan 2x fazla galibiyet aldırırlardı.

takınabilmek iş eri 28807 kasmak çatırtı yanaşılmak füzyon azaltılış bovling deli balta leylaki #zeytinburnu #merter benzinleme ekşilik.

takınabilmek iş eri kasmak çatırtı 41424 yanaşılmak füzyon azaltılış bovling deli balta leylaki #zeytinburnu #merter benzinleme ekşilik.

Balta Foto,Balta Foto by Ahter ⋞eſčòrțſ⋟,Ahter ⋞eſčòrțſ⋟ on twitter tweets Balta Foto

takınabilmek iş eri kasmak çatırtı yanaşılmak füzyon azaltılış bovling deli 75361 balta leylaki #zeytinburnu #merter benzinleme ekşilik.

küçük bey hoplatılma yarda trapez yanık #bornova #izmir sadaka taşı deli balta rağbetsiz bulgurluk sabaha.

Balta Foto,Balta Foto by Shaikot Hossain,Shaikot Hossain on twitter tweets Balta Foto

If I’ve said it once, I’ve said it every week and I’ll say it again. Balta is a defender. He could be a bloody Alex Rance and he’s going to end up a Will Thursfield..

@AndyMaherDFA Ah the tiger effect on SEN crew. Lets focus on the umpire a clear free to Balta but making an error to have a goal review first for a non goal and ignore the 42 point come back. Please explain ?.

Spain Principales Tendencias
  • Bruyne
  • #BuenosDías
  • Camp Nou
  • Campeón
  • Changkyun
  • Charizard
  • Chilena
  • Chio