Bartra está en tendencia en Twitter: Los tweets más populares Spain

Bartra Twitter

Bartra çok kötüsün çok. Tüm goller senin yüzünden hala da hata yapmaya devam ediyor..

Bartra değilde Hüseyin olsa şehre sokulmazdi tweet imi aramayayim yeniden atayı Videocu arkadaşlar yapsın 12 dk lik yerse.

Arkadan oyun kuran stoper diye diye yedin başkanı bartra için 2 ay beklettin Al sana bartra.

Ben bu takumda Djaninny , eren , Dogucan,Yusuf , bartra , bardhi yi görmek istemiyorum.

Soy Bartra y me tienen que sacar los maderos del campo de los puñetazos que le zurro..

Etrafımda Dönüp de Beni duduklemeye çalışanlara diyecek tek kelime hastirin la benden uzak Sizin grup halindeki ayinlerinize Beni karıştırmayı ( Ekrem İmamoğlu / Erdoğan / Ferdi Özbeğen / Kazım / #cumartesi / Bartra / Hatay / Bertuğ ).

@siravcihunter Hocaya biri anlatabilir mi hugo-bartra ikilisi ile savunma kurulmaz durmadan janini yiblanat değiştirip oyun oynanmaz orta sahada pas asist servis yapacak oyuncun sağlam bir 10 ve iyi bir kesicin yoksa olmaz kaybettiğimiz maçların analitiği böyle bunu hala anlamadıysa istifa etsn.

Hugo-Bartra çok güzel paslaşmaları! Atak yapamama, kaplumbağa yavaşlığı, takım disiplini (geriye düşünce kaybolan),dümdüz oyun,atak yiyince geriye dönememek,yorgunluk Abdullah abimiz antrenmanda ne yaptırıyor acaba bunlara? #Trabzonspor @Trabzonspor.

Bartra hâlâ her topa kafa vurduruyor. Bu adam Fener maçında nasıl oldu da her kafa topunu aldı anlamıyorum..

Djaniny bartra siopis Allah belanızı versin ya aldığınız paralar haram zıkkım olsun leş orospu cocuklari.

Marc Bartra yollayın lütfen. Benim anti futbolcu “Türküm”var İspanyol olmasına gerek yok. Yediğimiz 40 golde yüzde 80 katkısı var!.

Bartra berbat oynadı. Her mağlubiyette çok kötü oynayan oyuncular sayıyoruz. Bunun sebebi sorunun bireysel olmaması. Çok net bir organizasyon sorunu var. Bu durum da oyuncuları değersizleştiriyor. Yüksek bütçeli bir takımın başına gelebilecek en kötü şey..

@ulasugras Takımın RUHSUZ olduğu da Hugo arkadan cekiliyor itiraz eden yok Bunlar ruhsuzlar ordusu olmuş, Bartra bildiğin ÇÖP KONTEYNERİ 😡.

@61_Bordo_MaVi61 Gomez mi? Sahtekar adam hiç bir katkısı yok, umut canini badri, Bartra eren, bunları kim aldı? Trabzonspor un parasını çöpe atan kim? 3,5 milyar borç var kulübü batırmış bunlar. Üstelik geçen sezon şampiyon olmuş bir takım..

Bartra senin o çürümüş götünü edgar siksin aq çocuğu her maç her maç aynı tantana.

Oynatacağın ! Oynayacakları ! Yaptığın ! Yaptığınız ! Gidenlerde sorun yok Gönderilmeyenler ! Takımı ne hale soktunuz ayıp,rezillik,utanç,kepazelik durum @Trabzonspor #abdullahavcı #Bartra Abdullah Avcı.

@Trabzonspor Hatay 2. yarı Bartra’ya uzun ve yüksek top attı 5 dk içinde amacına ulaştı. Bir tane adam akıllı transfer yok. Scout yerine menajerlerle transfer yaptınız sonuç ortada. Rezalet rezalet rezalet.

Hoca bu iki oldu, oyuncuları atıyorsun ortaya. Hiçbiri bölgesinde oynamıyor. Başka şeyleri aynı oyuncularla deniyorsun. Bu bir bilgisayar oyunu değil, onlarca milyon sen ve oyuncular alıyor. Şimdi haftaya Türkmenle başlar. Denswill 2 oynadı iki gitti, Hugo, sonra bartra. Düşün.

Yenilen 2 goldede bariz bartra nın hatası var bu hataları hüseyin türkmen yapsa yeryerinden oynamıştı #HTYvTS.

@giraykacar Bu takımı şampiyon yapanı alkisladiysak şimdide çak başarısız lar başkan ve teknik ekip istifa etmelidirler bu takımda olmaması gerekenler larsen umut bardi bartra Gomez dogucan daha bursuru var.

@ulasugras Ne bartra sı da ne başkası bu iş Abdullah Avcı ya yazar. Başkasında suç aramayın artık. Görmüyormusunuz forvet Gomez e bir tane top veremedi takım. Yana pas geri pas yana pas geri pas. Rezil olduk Hatay karşısında rezil..

@Trabzonspor Bu is artik DJ, Yusuf, Umut, Bartra, Larsen, Eren, Gomez vs meselesi degil. Eger bir takimda iyi olan adam ariyorsak sorun Hocadir. Bu adamlar gecen yilin yildizlari idi. Bu yil hepsi cöp ise teknik kadronun yetersizligidir bu!.

@Trabzonspor Bartra bardhi samedo doğucan eren nerden buldunuz bunları bursadan aldığınız çocuklara ne yaptınız ....

Bartra her hafta yenilen gollere direkt katkısı var Bardhi yazıcı umut dogucan larsen yollar ayrılmalı Bu kadar ciddiyetten uzak oynanmaz.

@dikfutbol Bartra gönderilmeli bi de bakasetas dönene kadar2 kişi basıyor sol ayanı skm senin.

Bartra nası Barcelona alt yapısı korkunc ve Avcı Denswille sunu dedi 2 hafta cok iyidim yeter Barta bartra barta oynayacak..

@Trabzonspor_EN_ Aldığınız oyunculardan 1 senedir berim bekliyorsunuz @Abdullah_M_AVCI Eren doğucam umut larsen bartra bu adamlarsa nasıl bir ışık görüyorsun hocam bize de anlat.

Sana ne desem azdır hoca Janini uyuyor Eren yok Bartra hemen gönder Doğucanın yerine Abdülkadir Parmak çok rahat oynardı yazık ettiniz takıma yazık nerde çöp topçu var aldınız artık gençlere şans ver bu seneden geçti sayende hoca ve yönetim.

Neden Samet ile kıyaslıyorsun neden Tayyip ile Abdulkerim ile kıyaslamadın veya trabzonsporun bedelsiz aldığı bartra ile kıyaslamadın bu düşmanlık nedir anlamak zor yerli kontenjani var bir de onu düşünsek :).

@giraykacar Edgar 20 tane bartra eder Abdullah Avcı hoca falan değil . Abdullah Avcı İstifa Bu adamdan bu takıma artık hayır gelmez 2 gol yediginde bu kadar oyundan düşüyorsa eğer bir takim demekki hoca bu takımı motive edemiyor atesleyemiyor demektir. Volkan a rezil etti bizi serefsizler.

Spain Principales Tendencias
  • #COAC2023P10
  • #COAC2023P9
  • Corona
  • Djokovic
  • El IPC
  • #esland2023
  • #EstoMola
  • #ExpertosPcComponentes