Spain flag

🕓

#EuroLeague está en tendencia en Twitter - Los tweets más populares | Spain

#EuroLeague Final Four mücadelesini ikinci olarak tamamlayan @AnadoluEfesSK ve dördüncü olarak tamamlayan @FBBasketbol takımlarımızı yürekten kutluyorum. Ülkemizi Avrupa’da başarıyla temsil ederek bizleri gururlandıran her iki basketbol takımımıza teşekkürler 🇹🇷🏀.

#EuroLeague Twitter

#EuroLeague Foto

#EuroLeague - Las mejores reacciones de Twitter

#EuroLeague Final Four mücadelesini ikinci olarak tamamlayan @AnadoluEfesSK ve dördüncü olarak tamamlayan @FBBasketbol takımlarımızı yürekten kutluyorum. Ülkemizi Avrupa’da başarıyla temsil ederek bizleri gururlandıran her iki basketbol takımımıza teşekkürler 🇹🇷🏀.

Ergin Ataman: Bu takımın neredeyset tamamı devam edecek. Yönetim oyuncuların gitmesine müsaade etmeyecek. Avrupa takımları bizim oyuncularımızın peşinde. İsteğimiz dışında hiçbir oyuncu gitmeyecek. Önümüzdeki yılda da buralara gelip şampiyon olmaya çalışacağız. #EuroLeague.

2018-2019 EuroLeague sezonunun en değerli oyuncusu Jan Vesely oldu. Detaylar 👉.

#EuroLeague Foto

The MVP of the Turkish Airlines EuroLeague season @JanVesely24 👏 #GameON.

#EuroLeague Foto

Ergin Ataman: Fenerbahçeli taraftarların da yarın bizi destekleyeceğini düşünüyorum. Söz konusu Türk bayrağı olduğunda birlik olabiliriz. Bu benim ilk EuroLeague finalim ve kazanacağım..

#EuroLeague Foto

Στον ΕΣΑΚΕ περιμέναμε την είδηση, από Βιτόρια ήρθε.. Οκ;.

The #F4GLORY Semi-Finals did not disappoint 🔥 Here are the Top 5 Plays from both games 😱.

Ergin Ataman: Fenerbahçeli taraftarların da yarın bizi destekleyeceğini düşünüyorum. Söz konusu Türk bayrağı olduğunda birlik olabiliriz. Bu benim ilk EuroLeague finalim ve kazanacağım. #F4Glory #TBHerYerde.

Ergin Ataman: Zeljko Obradovic EuroLeague tarihinin en iyi koçu. Fenerbahçe de bu sezonun en iyi takımıydı. Gregg Popovich ve San Antonio Spurs gibi. Biz ise bu sezon Golden State Warriors gibiyiz. #F4Glory #TBHerYerde.

#Gündem EuroLeague finali öncesi basın toplantısı gerçekleştiriliyor. Canlı izlemek için 👇 .

THY Euroleague finali basın toplantısı, şimdi, beIN SPORTS HABER. Bekleriz efendim :).

5 yıl önce bugün; Maccabi Tel Aviv mucizevi bir geri dönüşe imza atarak 2014 yılı #EuroLeague şampiyonu oldu..

#EuroLeague Foto

Best president in #EuroLeague Andrey Vatutin 🙌🏻 #CSKA.

#EuroLeague Foto

🏆: THY Euroleague 🏀: beIN Euroleague 📺: beIN SPORTS HABER & HD 3 ⏰: ŞİMDİ! 🎙️: Vitoria’dan İhsan Bayülken, Hakan Demirel ve @canereler ile canlı yayındayız. Bekleriz efendim :).

#EuroLeague Final Four’da karşılan Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko basketbol kulüplerimizi tebrik ediyor, Avrupa şampiyonluğu finalinde Anadolu Efes takımımıza başarılar diliyorum . #F4GLORY.

#EuroLeague Foto

Ben beş sene üst üste Final Four’a kalan Fenerbahçe’yle de, müzesine inşallah bir de Euroleague kupası koyacak Efes’le de fazlasıyla gurur duyuyorum. Başarıları yokken de salondaydım, yarın bir gün düşüş yaşarlarsa da orada olacağım. Sizi de beklerim, basketbol çok güzel. 🏀✌🏼.

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, koleksiyonundaki tek eksik olan EuroLeague kupasını kazanmak istiyor. 🏆2001: Montepaschi (Saporta) 🏆2012: Beşiktaş (EuroChallenge) 🏆2016: Galatasaray (EuroCup) ❓2019: Anadolu Efes (EuroLeague) Olması için pek çok sebebimiz 💯.

#EuroLeague Foto

U18 @KKMegaBemax took an almost decisive step to enter the #adidasNGT Finals championship game on Sunday by defeating U18 @fcb_basketball 87-74 in comeback fashion on Friday. 📝📺 👉.

#EuroLeague Foto

La pésima actuación arbitral perjudicando y sacando de quicio continuamente a nuestro equipo, al margen de errores puntuales, nos sacan de una final de la @EuroLeague Este equipo merece el aplauso también perdiendo. Hala Madrid!! 🏀🏀.

#Euroleague sen bu riske değersin 🔥 Real Madrid 3-6 Farkla Kazanır Oran x ₺.

#EuroLeague Foto

[email protected] announces himself in Vitoria-Gasteiz with a HUGE block ❌ #7DAYSMagicMoment | #F4GLORY.

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, koleksiyonundaki tek eksik olan EuroLeague kupasını kazanmak istiyor. 🏆2001: Montepaschi (Saporta) 🏆2012: Beşiktaş (EuroChallenge) 🏆2016: Galatasaray (EuroCup) ❓2019: Anadolu Efes (EuroLeague.

#EuroLeague Foto

What a result for @AnadoluEfesSK who makes the Final 👏 #F4GLORY.

#EuroLeague Foto

A game-winning block in the #adidasNGT tournament from hot prospect Deni Avdija!.

Made it to Vitoria Gasteiz for Euroleague F4. #AdidasNGT finals are underway. Madrid is taking on Rytas Vilnius. Real is seeking another gold after winning domestic U18 championship last week. Usman Garuba, Boris Tisma, Amar Sylla, Mario Nakic and handful of promising ACB pro.

#EuroLeague Foto
Spain Principales Tendencias