Spain flag

🕓

#FinalFour está en tendencia en Twitter - Los tweets más populares | Spain

Atención a la pregunta de @fullmuntion en la presentación de la #Finalfour ...la verdad es que mucho de baloncesto no es ... 👉 La respuesta de Obradovic levanta los aplausos 👏 👏.

#FinalFour Twitter

#FinalFour Foto

#FinalFour - Las mejores reacciones de Twitter

i’ve never cried so many happy tears before!! Thank you to everyone who showed up tonight!!! You all have NO IDEA how much it means to be supported by the student body!!! we know coach jeff was with us tonight !!! #AllinJF 💛💚 #FinalFour.

#FinalFour Foto

This never gets old! Bucks are going back to Ft Myers! #finalfour.

#FinalFour Foto

Bear with a bomb to send HHS to the Final Four @leopardsath #FHSAA #FinalFour.

Beautiful night for some @AHSoftball !!!! Great games ladies! #darternation #finalfour.

Benim FinalFour’um Pazar günü... Efes, Tuborg hiç umrumda değil :) Pazar 18:00’de yüzümüz bir kez gülsün.

Bu senede böyle olsun ama unutulmamalı ki rakiplerimiz Finansal acıdan sorun yaşamayan Real Madrid ve CSKA. Sezon öncesi gelecek sezon için en büyük #FinalFour adayı olup Şampiyonluk için favori olacağız. Kaybetmek ders çıkartabiliyorsan güzeldir. Kazana kazana en küçük kayıpta.

#FinalFour No preguntes cómo ha quedado el Mierdrid en las semis de solo mira el careto de Amaya Valdemoro y lo sabrás! 😦😧😨😱.

#FinalFour Foto

Düne kadar Basketbol ne ki diyen, 5 finalfour, 2 final, 1 Avrupa şampiyonluğu olan #DünyanınEnGüzelTakımı’nı küçümseyen güruh, bugün savaş kazanmışcasına birlik olup seviniyorlarsa, FENERBAHÇE tek büyüktür. OBRADOVİÇ basketbolun babasıdır! Çıta arşta büyüksün 👏👏@FBBasketbol.

#FinalFour Foto

Llegamos a la #FinalFour gracias a la ausencia de Llull y nos vamos a casa por su recuperación. Un mito madridista que ahora mismo es un problema..

@marca El peor arbitraje que he visto en muchos años!!!!!!! Nivel bajísimo para una finalfour!!!! Auténtico escándalo.

Опять скажут, что Гинер все купил. #F4glory #FinalFour.

#EuroLeague #FinalFour maçını bizimle izleyen, heyecanımıza ortak olan herkesi sevgiyle selamlıyorum. Tebrikler @AnadoluEfesSK!.

#FinalFour Foto

Descanso en la semifinal de Vitoria que llevamos viviendo todo el día en RMTV: 43-45. El Real Madrid contra el Chacho. Precioso espectáculo. #SeguimosSumando #Finalfour.

#FinalFour Foto

Anadolu Efes’i tebrik Avrupa Şampiyonluğu olan Obradoviç ile Ergin Ataman’ı kıyaslayanlara rahmetli Necmettin Erbakanın meşhur sözü İle cevap verecem “Hadi Ordan” Obra basketbolumuz İçin şanstır tıpkı zamanında futbolda Derwal gibi Piontek gibi #FinalFour #final4glory.

#FinalFour Foto

🏀 DESCANSO | CSKA 43-45 Real Madrid #Euroleague #FinalFour.

#FinalFour Foto

19 Mayıs 1919’un 100. yılında inşAllah THY Avrupa Ligi şampiyonluk kupası Türkiye’ye gelir #FinalFour #EfesPilsen 🏆 Fenerbahçe Beko’ya da tebrikler, çok güzel takım gerçekten, izlemekten keyif alıyorum. Ve bir Galatasaraylı olarak bunu söylüyorum..

5 yıl üst üste FinalFour oynayıp 1 kerede Euroleague kupasını kazanan takımla dalga geçen eurucup da mücadele eden gs taraftarı. Twet bu kadar arkadaşlar😉.

EN DIRECTO | ¡Arranca el partido en Vitoria! CSKA-Real Madrid, en busca del segundo pasaporte a la final de la #Euroleague #FinalFour.

#FinalFour Foto

▶️Obradoviç’e sunulan imkanlar @erginataman a sunulsa, 5 finalfour’dan en az 3 kupa çıkarırdı bence. ▶️Ali Koç looserlığı da tam gaz devam ediyor..

#FinalFour Foto

Para calentar y poneros la piel de gallina antes del partido. #HalaMadrid #FinalFour.

#EuroLeague’de #FinalFour’a kalarak bizleri gururlandıran @FBBasketbol ve @AnadoluEfesSK maçını büyük bir keyifle izledik. Anadolu Efes’i tebrik ediyorum. Pazar günü final maçında yine hep beraber Kalamış ve Yoğurtçu Parklarımızda buluşmak üzere..

#FinalFour Foto

Shane Larkin kariyer maçını oynadı. Inanilmazdi. Tebrikler @AnadoluEfesSK kupayı getirin bize 🤛✌😭 #FinalFour #Euroleague.

Down sendromlu çocuklarla parkeye çıkmaları çok hoş olmuş #FinalFour 👏🏼.

ülke adına gurur verici olan #FinalFour a çıkmış iki takımımızın maçını bile tv de izleyemiyoruz paranın köpegi olmuş bi ülkedeyiz yazık gerçekten yazık.

Atención a la pregunta de @fullmuntion en la presentación de la #Finalfour ...la verdad es que mucho de baloncesto no es ... 👉 La respuesta de Obradovic levanta los aplausos 👏 👏.

Spain Principales Tendencias