Geri está en tendencia en Twitter: Los tweets más populares Spain

Geri Twitter

ÇADIR PARASI NE OLDU KEREM? ⁦@drkerem⁩ AHBAP’a çadır satışı, hani seni (de) “rahatsız” etmişti? O paraları Haluk’a geri ver. Muhasebe servisini hâlâ aramamışsın. Haydi Kerem. Parayı geri öde. Bak, onca para ile neler alınır… Unutmadık Kerem.😎.

Geri Foto,Geri Foto by Zafer Arapkirli,Zafer Arapkirli on twitter tweets Geri Foto

Külfette,Mücadelede,bedelde en ön safta Uzman çavuş var. her ne hikmetse nimette,taltifte hep geri plandalar Uzman Çavuşlara özlük haklarını vermek bir lütuf değil mecburiyettir! Kahraman Uzman Çavuşlar Kadro bekliyor. @UlviYonter #UzmanÇavuşlarTorbayasaya….

ı
ı

@sheilatakebow Geri donucem sizin icin haydaye hep birlikte paralel akp hukumetimizi kurucaz.

aslan abim prime modunu açtı Alper Bahadır space odalarına geri dönsün sergendiolayıda siteye geri getirin.

Geç olmadan stajyer ve çırakların hakkı geri verilmeli. Dedik. #StajyerÇırakMeclisiBekliyor.

kinci biri değilim ama attığım adımı geri çevirenle bir daha yolumu denk getirmiyorum.

Bize hizmet etsin, ülkeyi idare etsin diye yetki verdiklerimiz bu insanlara borç Bu insanlara varlıklarını geri vermek zorunda. Kaç kişi öldüğünü isim isim açıklamak Hiç olmamış gibi davranı İstatistiklerde bir sayı dahi olamamak. Hazmedemiyor insan..

@serhatakin81 Adamın ayağındaki topa müdahele var. Osayi ayağını nereye koysun? Geri koysa atak olacak, topa basmaya çalışıyor..

@sibelkama2 Sorun şu. Bu şekilde üstten yaklaşım geri teper. İkinci tur zaten kesin. Seçim hileleri ile Erdoğan il turda alabilir 6li masa saçmalamaya devam ederse..

@Kalbi_Duam_ @Asil__Turkk Bir aydır kendisini takip ediyorum Geri dönüs yapmadı 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

@boxtobox31 fenerbahçe mucizevi bir geri dönüş yaparak şampiyon olacak astrolog meral çolak (2065).

Geri geri dans eden bi dondurmacı vardi tiktok da hatırladınız mı! Onun dükkanının önüde bu kadar kalabalik tı..

@unalemincanbay Zajc ve Emre’yi alsın başına çalsın hoca leş gibi 11 çıkarıp şu Alanya’ya 1-0 geri düşüyorsa.

@erdoganeeren @atavratfelipe Kararlar bir kenera üretkenlikten çok uzağız pas tempomuz kapanan bir takıma karşı çok yavaş rakibin en büyük zaafı olan yan toplarda da hiç etkinlik gösteremedik klasik çileli dakikalar geri geldi.

@serhatakin81 Takımda ruh yok! geri kosuları yapamıyorlar ileride çoğalamıyoruz. zaten oyun sürekli duruyor rakip skor avantajından oyunu yavaslatıyor kilidi açacak bir oyuncu lazım böyle gider 2 yi yiyecez!.

Bu sırada çakışma yaşanıyor ve kendi enerjileri kendilerine geri tepiyor. Bunun neticesi olarak da depremler ve iklim dengesizlikleri yaşıyorlar..

Arkadaşlar hay day hesabımı kaybettim en son benim zamanımda feyzbuk ile giriyoduk eski hesabımı nasıl geri alabilirim pls help #hayday @hayday.

Spain Principales Tendencias
  • Chelsea
  • #ChiringuitoMessi
  • CIEN AUDIOS DE SOLEDAD
  • Cobos
  • Complutense
  • Cornelio
  • Donald Trump
  • EEUU