Thailand flag

🕓

#SANA แนวโน้มของ Twitter - ทวีตด้านบน | Thailand

Si organizamos un acto en BCN y nos montan una cacerolada es sana libertad de expresión pero si ponen el himno español es alterar el orden público Desde aquí ofrecemos asistencia jurídica a los denunciados si la necesitan..

#SANA Twitter

#SANA ภาพถ่าย

#SANA - ทวีตชั้นนำใน Twitter

“Mükemmel olan benim yüreğimdi, tüm detaylarını sana ben aşıladım.”.

kusura bakma sana kendini bir pislik gibi hissettirdiğim için ama sonuna kadar hak ettin.

Abi kızlar yürümesin aq ödüm bokuma karışıyor lan bıraksan ben sana yürüyicem zaten niye alışılagelmiş olanı.

Ne demek mutezile sapıtmıştır kelam ilmini başlatanlara sapıttı dediğin için sana yemek memek yok git holde yat Allahın maturidi görünümlü eşarisi.

“kendine iyi bak” hoşçakaldan çok daha acıtan veda cümlesidir “artık yokum kendine tek başına dikkat edeceksin” demektir. “Yokum ama seni senden habersiz merak edeceğim, iyi ol” demektir. “Bundan sonra sana nasılsın? diye sormayacağım, sadece iyi olmanı temenni ediyorum” demektir.

hıçkıra hıçkıra ağlamak, birine içimi döküp bak ben bunları içimde tutuyordum ama sana anlatıyorum demek istiyorum lütfen artık ya.

Kama mpenzi wako hapendi sana i phone Basi ni wife material muoe😂😂.

#SANA ภาพถ่าย

@asilahazharshah anak buah aku yg ada dekat british sana tu ,kira kaum kerabat taffi la ni.

5 Saydığım kişiler dışında kalanların hepsi sana mahremdir. Ellerin bileklere kadar, ayakların bileklere kadar,yüzün tüy başlangıcına kadar haram değil, bunun dışına kalan heryer günah. Bir saç telini mahrem bi erkek gördüğünde 3 kez zina etmiş derecesinde günah yazılıyor Devamı.

Tuanku Permaisuri tak patut deactivate, yang patut deactivate diorang ni la sebab tak reti main Twitter, nak bitter pergi main pesbuk.

@nakano_sana そうかな。中野さんも綺麗だと思うよ…。.

#SANA ภาพถ่าย

@sana_100k Comment na kro to anparh our comment pr like na krne balo ko kya . . . . Such ke apne aap ko samjaye.

@KARATASEFER ➡️ L Ü T F E N D İ K K A T ⬅️ ➡️ D U Y U R U ⬅️ ➖Tarih : 12 Eylül Perşembe ➖Saat : 19:00 ➖Hedef: 15 EYLÜL ADANA ➖Tag Çalışması Umut belki gelecek sayfadadır. Kapatma kitabını👇👇 BİZ OLMAMIZ SANA BAĞLI Gündemdekiler!!👇👇 #EmeklilikteYaşaTakılanlar #Adana.

Canım doktorcum ben iğnemi vurulana kadar kapıda beklemiş korkudan, bebeğim bu kadar endişe sana da bana da zarar yapma annem.

GünaydıN beni seveN canım ciğerim takipçiLerim ve beNii sevmeyen diğer ağır yavvvv canLarim :) Sana kıyamam biraz daha uyu ☕🍫🌼.

Tel deki güvercin Yalıdakı çapkın Kaldırımda baygın Sana da günaydın Şarkıdaki serçe Cam daki teyze Uykusuz aşık sana da günaydın.

may bagong hero putek kakabili ko lang kagabi sana pala di muna ako bumili ☹️.

Bugün, aylardan Eylül, günlerden 12 yanı kısaca 12 Eylül. Bizim nesil çok acılar çekti. Çok dostumuz hayatlarının baharında veda ettiler yaşama. Ama biz kalanlar hala hey yıllar yenilmedim sana diyoruz demesine de bir yanımız hep buruk..

Ekrem İmamoğlu’nu çok sevdiğim ve inandığım doğrudur. Ama bu konu Muharrem ince olunca işler değişiyor. O akşam susturulduğunu bizim bildiğimiz gibi, susmaman gerektiğini de senin bildiğini biliyoruz. Sana inancımız yüksek, güvenimiz tam ve bu hep baki kalacak..

sen bana sırtını döndüğünde ben yine sarıldım, ama ben sana sırtımı dönünce beni sırtımdan vurman biraz ayıp oldu.

@yasin29944646 @theteacherella Merviş sana anlamadığım ne var ki şu hayatta 😂 ama bu beni dedikoducu yapmaz dost canlısı diyelim 😁😁😁.

@1cent1gogh Kargı kamışının içindeki çok az olduğu için çok kullanman gerekir bu da sana zarar verir. Ayahuascaya giriyor seninki o tohumları başka bir şeyle çay yapman lazım o da tcde yok.

@hobihyo TODAS ANJO SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SSNA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA SANA.

Kadına bebeğinize dvit veriyormusunuz diyorum. Ben öyle şeylerin zararlı olduğunu düşünüyorum diyor. 1 dk sonra 8 aylık bebeğe YouTube açıyor direkt baktırıyor filan . Üniversite mezunu eğitimli bir kadın bu dediğim . Ben sana ne diyeyim şimdi ?.

Si organizamos un acto en BCN y nos montan una cacerolada es sana libertad de expresión pero si ponen el himno español es alterar el orden público Desde aquí ofrecemos asistencia jurídica a los denunciados si la necesitan..