#ÇıksınArtıkBuYasa Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#ÇıksınArtıkBuYasa Twitter

Daha ne yapmamız lazım hakkımızı istiyoruz başka birşey değil #ÇıksınArtıkBuYasa.

Kalbi kırıkların hatırını sor, onları Bir gün senin de gönlün ! Şirazlı SADİ #emeklilikteyasatakilanlar #ÇıksınArtıkBuYasa.

Artık yeni bir güne hakkımız verilmiş olarak başlamak istiyoruz #ÇıksınArtıkBuYasa.

Daha ne bekliyorsunuz hangi tuhaf kanun ilginç formül değ ve koşulsuz bir düzenleme ile bir #ÇıksınArtıkBuYasa.

Yıllardır Sabır Taşı Olsa Çatlar İkiye Yarılırdı Siz bizi mahfettiniz Yeter artık #ÇıksınArtıkBuYasa.

Hakkını yediğiniz Ağlattığınız bunca insanın gözyaşlarında boğulmakta var Unutmasanız iyi olur #ÇıksınArtıkBuYasa.

MİLLETİ DÜŞÜNÜYOR SANIZ 👇🇹🇷👇🇹🇷👇🇹🇷👇 #ÇıksınArtıkBuYasa.

Akp nin niyeti yok. Bir akp yetkilisi çıkacak dedi. Diğeri önümüzdeki yıl ocak ayında çıkacak dedi. Seçim öncesi belki seçim yatırımı olarak çıkarırlar. İnsanların mağduriyetini 20 yıl kulak arkası eden akp böyle mi oy alacağını düşünüyor. Çok yanılıyor #ÇıksınArtıkBuYasa.

Ülkenin gençlerinin, yaşlıların emekli maaşını ödemek için çalışması büyük saçmalık! SGK kapatılıp binaları özel sigorta şirketlerine satılsın, şartlardan biri de EYTlilerin bireysel emeklilikten emekli olması olsun! SGK soygundur, sistem bile değildir!!! #ÇıksınArtıkBuYasa.

Bir gece nasıl yangından mal kaçırır gibi yaşa yapıldıysa Şimdide bir Gece Düzenleme Yapılıp Eski Haline Döndürülebilir Sanırım #ÇıksınArtıkBuYasa.

Adil olan pirimini yılını dolduran şartsız formülsüz HAK iadesi. #ÇıksınArtıkBuYasa.

Kendi hakları olunca bir gecede yaşa çıkaranlar #eyt denince nasıl da 1999 öncesini sümen altı yapıyor #ÇıksınArtıkBuYasa.

CHP ve ip ,samimı ise,meclisi eyt yasası için toplantıya çağırsin. #ÇıksınArtıkBuYasa.

EYT çalışma hayatına başladığı koşullarda emekli olmak istiyor. EYT mutsuz ve yorgun. EYT YÜK DEĞİL, HAKTIR. EYT ERKEN EMEKLİLİK DEĞİLDİR! #ÇıksınArtıkBuYasa.

Beklettikce, açıklama yapmadıkça umutlar tükeniyor sayın bakanım @vedatbilgn Hele bir de bir kısım EYT liyi mağdur edip emekli etmezseniz siz asıl o zaman görün umutsuzluğu, mutsuzluğu. Yılsonuna 146 gün, seçime 315 gün kaldı @akparti #cıksınartıkbuyasa.

Yeni bir gün, yeni bir umut demek. Hepimiz kenetleneceğiz, hedeflerimize yürüyeceğiz. #ÇıksınArtıkBuYasa.

#ÇıksınArtıkBuYasa Fotoğraf,#ÇıksınArtıkBuYasa Fotoğraf by KadriyeYcl58,KadriyeYcl58 on twitter tweets #ÇıksınArtıkBuYasa Fotoğraf

Din iman diyerek olunmaz müslüman Daha adil bir dünya mümkün diye kitap yazmakla Adaletli olunmaz Adalet : Ahlaktir Adalet : Vicdandır Adalet : Herkese lazımdır Adalet : Eşitliktir Mv: tl emekli maaşı veren yasa Bana yl veremez Eğer ADALET VARSA #ÇıksınArtıkBuYasa.

#ÇıksınArtıkBuYasa Fotoğraf,#ÇıksınArtıkBuYasa Fotoğraf by Mücayit (sömürülen EMEKLİ),Mücayit (sömürülen EMEKLİ) on twitter tweets #ÇıksınArtıkBuYasa Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • başarılar fenerbahçem
  • Bölüm
  • Berk
  • #BeyazBakanİstifa
  • Bir Olduk 21 Olduk
  • Boğaziçi
  • BTS PAVED THE WAY
  • #BugünGünlerdenTrabzonspor