Turkey flag

🕓

#Çekmeköy Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

İstanbul Çekmeköy’de meydana gelen helikopter kazası sonucunda şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet , yakınlarına başsağlığı dileriz. #Başımızsağolsun.

#Çekmeköy Twitter

#Çekmeköy Fotoğraf

#Çekmeköy - Twitter'da en iyi Tweetler

Helikopter kazası sonucu Pilot Yüzbaşı Ümit Özer, Yüzbaşı Semih Özcan, Astsubay Başçavuş İlyas Kaya ve Astsubay Üstçavuş Yakup Avşar’ın şehit olmuştur. Şehit düşen 4 askerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı #çekmeköy.

#Çekmeköy Fotoğraf

🇹🇷🇹🇷Çekmeköy’de askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Hepimizin başı sağolsun.🇹🇷🇹🇷.

İstanbul Çekmeköy’de düşen helikopterde Şehit olan Kahramanlarımız için birer Fatiha okuyalım. Rabbim ailelerine sabır versin Mekânları cennet olsun inşallah Amin. Semih ÖZCAN Ümit ÖZERLİ U/H çvş İlyas KAYA U/H Üçvş Yakup AVŞAR .🇹🇷.

istanbul Çekmeköy’de akşam saatlerinde askeri helikopterin kaza yapması sonucu 4 askerimizin şehit olduğu bilgisini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Şehitlerimize….

İstanbul Çekmeköy KAYGUSUZ KALSIN DİYE DÜŞMANDAN VATANIMIZ YEMİN ETTİK GÖKLERDE AKACAKTIR KANIMIZ BİR TÜRK OĞLU TÜRK OLAN BÖYLE ŞEHİT OLUR NAM SALAR ÜZÜLMEYİN BU YOLDA KURBAN VEREN ANALAR //.

#Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköyde meydana gelen elim kazada 4 mehmedimiz şetit olmuş, Rabbim ailelerine sabırlar versin milletimizin başı sağ olsun.

ŞEHİTLERİMİZ VAR TÜRKİYE’M İstanbul- Çekmeköy’de düşen askeri helikopterin mürettebatı 4 askerimiz şehit olmuştur. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli….

İstanbul Çekmeköy’de düşen helikopterde şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyorum..

İstanbul Çekmeköy’de İçinde Bulundukları Helikopterin Düşmesi Sonucu Şehit Olan 4 Kahraman Askerimize Allah’tan Rahmet Ailesi ve Yakınlarına Sabır ve Başsağlığı Diliyorum. Başta Aileleri Olmak Üzere Milletimizin ve Ordumuzun Başı Sağosun.🇹🇷🇹🇷🇹🇷 #BaşınSağolsunTürkiyem.

#Çekmeköy Fotoğraf

Çekmeköy helikopter kazasında şehit olan askerlerimize rahmet yakınlarına sabır diliyorum ek bilgi: UH-1 helikopterleri 1954 yılında Amerikan Bell firmasınca üretilmeye başlanıyor ve ABD 2004 yılından itibaren bu modelleri kullanmayı bırakıyor. 15 yıl önce yani.

Yüreklerimiz bir kez daha yandı. İstanbul Çekmeköy’de meydana gelen helikopter kazasında şehit düşen Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Başta aileleri olmak üzere aziz milletimizin başı sağolsun..

#Çekmeköy Fotoğraf

Çekmeköy’de düşen helikopterde #şehit olan askerlerimizi Yüce Allahım cennetiyle cemaliyle merhametiyle müşerref kılsın, yakınlarına sabırlar ihsan eylesin .Aziz Milletimizin başı sağ 😔.

Çekmeköy’de askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun..

#Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy’de askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet; yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve Ulusumuza başsağlığı dilerim..

Çekmeköy’de 4 askerin şehit olduğu helikopter kazasına ilişkin mahkeme yayın yasağı koydu. #İstanbulÇekmeköy.

innalillahi ve inna ileyhi racıun. İstanbul Çekmeköy İlçesine düşen Askeri Helikopterde 4 Askerimiz Şehit Olmuştur, Şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine silah arkadaşlarına ve yüce Türk milletine başsağlığı ve sabırlar diliyorum,.

#Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy’de düşen helikopterde şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum..

İstanbul Çekmeköy’de askeri helikopterin düşmesi neticesinde şehit düşen kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağolsun..

#Çekmeköy Fotoğraf

Çekmeköy’de askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Yüce Allah’tan rahmet, ailelerine sabr-ı cemil niyaz ediyorum. #MilletimizinBaşıSağolsun.

#Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy’de meydana gelen helikopter kazası sonucunda şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet , yakınlarına başsağlığı dileriz. #Başımızsağolsun.

#Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy’de içinde bulundukları helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Başta aileleri olmak üzere milletimizin başı sağolsun..

#Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy’de yaşanan helikopter kazasında şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağlığı diliyorum..

#Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy’de askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağolsun.

#Çekmeköy Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy” de meydana gelen helikopter kazası sonucunda şehit düşen 4 askerimize Allah”tan rahmet yakınlarına baş sağlığı dilerim ..

#Çekmeköy Fotoğraf

Çekmeköy’de helikopterin düşmesi sonucu 4 askerimiz şehit olmuş....😢 Başın sağolsun Tü🇹🇷.

Turkey En Popüler Eğilimler