Öcalan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Öcalan Twitter

Kılıçdaroğlu daha dün yaptığı konuşmada bebek katili Öcalan için propaganda yapan PKK/HDP’li Pervin Buldan ile bugün TBMM çatısı altında demokrasi ve hukuk konulu tiyatro oynuyor.

▪️PKK elebaşı Öcalan lehine slogan atanlar ▪️Türk polisine taş atanlar Barıştan kardeşlikten dostluktan söz etmesinler HDP kimin destekçisi olduğunu bir kere daha görmüş olduk..

Yanındakine sorsana, Anayasa üzerine yemini edip, neden pkk terör örgütü propagandası yapıyorsun, neden bebek katili öcalan’ı savunuyorsun, neden belediye imkanlarını pkk’lılar veriyorsun, neden pkk’lıların cenazesine gidiyorsun, neden pkk’ya operasyona karşı çıkıyorsun.

-Dün Pervin Buldan: Sayın öcalan üzerindeki tecridi kaldırın. -Bugün Kemal Kılıçdaroğlu: Kucaklaşalım. Bu seçim bir vatan, millet, devlet ve beka meselesi haline geldi artı.

Millet İttifakı’nda daha önce PKK ile muhatap olmuş bir lider ve parti Cumhur İttifakı’nda ’yla Oslo’da, Kandil’de,Öcalan’la İmralı’da masaya oturmuş tek parti AK Parti’ gerçek ortadayken Kılıçdaroğlu’nu PKK’yla işbirliği yapmakla suçlamak abesle iştigaldir.

kendi yaratıkları düşman stratejisi artık işe yaramıyor. öcalan bebek katilidir haberleri yaparlardı ben çocukken, ekranda kanlı bir bebek ile kefene sarılı.. deprem bölgesinde binlerce kanlı bebek çıktı enkazdan. üstelik kefensiz gömdünüz. neredeydiniz. terör kim? sizsiniz..

Dün HDP ile, PKK ile pazarlık yapan Kılıçdaroğlu bugün şehitliği ziyaret etti. Dün HDP’ye “kucaklaşacağız” dedi. Bugün Ahmet Türk, “Öcalan’ın özgürleşme dönemi” dedi. Bütün anlaşmalar yapılmış. Gizli anlaşmaları şehitler üzerinden aklama servisi başlamış! Çok kirli işler..

HDP Eşbaşkanı Mithat Sancar; “PKK ve Öcalan konusunda CHP ile aramızda bir sorun bulunmuyor.” ABV @herkesicinCHP.

Atatürkcü, Milliyetçi Pos bıyıklı iri kıyım Abiler HDP yi mitinglerde, heykel dikerken sizmi koruyacaksınız ❓ Tuvalet / Hain / abdullah öcalan.

Öcalan her türlü küfürlü hak ediyor değil mi? O ZAMAN, SALIN EN SANATSAL KÜFÜRLERİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ….

Abdullah Öcalan teröristtir! Selahattin Demirtaş teröristtir! Milletin evinde terörist seviciler istemiyoruz. #HdpKapatılsın #NeMutluTÜRKÜMdiyene!.

@muratozer_ist Anket sonuçlarına göre TRT’de Osman Öcalan’dan haberi alırız !.

HDP CHP’yi ayağına kadar getirerek öcalan’a özgürlük ve pkk’ya operasyon konularının pazarlığını yapıyor..

@yirmiucderece Oslo, Dolmabahçe görüşmeleri, vali ve komutanlara dokunmayın talimatları, Osman Öcalan’ı TRT’ye çıkartanlar, Abdullah Öcalan’ın mektubunu meydanlarda okutanlar, Abdullah Öcalan’a sayın diyenler, Habur’a seyyar mahkemeler kuranlar, şimdi yüz bulamayınca Kandil yapılanması diyor..

@fikret_bila Evet doğru ama Akp artık silahı bırakın diye masaya oturdu, Öcalan zaten şuan devletin adamı. Öcalan silahları gömün dediğinde kandil karşı çıktı hatırlarsanız. Chp ise Türkiye yi bölmek isteyen cenapla aynı safta duruyor. Aradaki farkı sizde biliyorsunuz ama söyleyemiyorsunuz..

📍İstanbul Valiliği, Yenikapı Nevruz kutlamasında terör örgütü propagandası yapan ve Öcalan lehine slogan atan 224 kişinin gözaltına alındığını açıkladı..

@Darkwebhaber BİLGİLENDİRME : Amına koduğum terörist orospu çocuğu abdullah öcalan bir katildir , terör örgütü lideridir ve ömür boyu hapis cezasını çekecektir..

73-Akşener devamla Kürtler de çoğunluğun içinde sayılmıştır. Abdullah ÖCALAN’ın ‘Geçmişte büyük hatalar yaptık’ dediği gibi sayın Erdoğan da açılım süreçlerinde yanlışlar yapmıştır. +.

@TAYLANCAN4SLAN @celebimehmeta Bagiran 3,5 kalkip apo sloganlari atiyoolaaayyyy .Onlarda allah bilir kimdir, de bıktı,bence Öcalan taraftari fanatik tipler bile bıkmıştır insan gibi yasamanin pesinde,millet karnini doyurmanin pesinde..

İstanbulda Öcalan sloganı atan itlere polis müdahale etmiş. Aslan emniyet güçleri elinizi korkak alıştırmayın..

mea
Mea

12 yaşındaki çocuklarla NEWROZ diye ÖCALAN hesabı yapıyor orospular :) Olum harbi SALAKSINIZ! Sike sürülecek akıl yok sizin Halkta da.

1ju
1ju

@lordsinov Niye böyle bir şey yapılmış ki. Sayın Öcalan demek, pkk bayrağı , apo posteri taşımak suç olmaktan çıkmamışmıydı ? @bulent_arinc ?.

@degirmencirfan Kolpa İrfan; hem Demirtaşçı hem Atatürkçü olamazsın, bunu söylemediler mi sana? Böyle Atatürkçülük maskesinin ardına gizlenmiş utangaç hdp’lilik yapmana lüzum yok; Demirtaş ile beraber Öcalan’a da özgürlük de bitsin gitsin bu iş….

Kemal Kılıçdaroğlu’nun bugün görüşme gerçekleştireceği HDP’nin İstanbul’daki nevruz kutlamalarında terörist başı Öcalan lehine sloganlar atılmıştı. Kirli Buluşma’ya İyi Parti’nin ne diyeceği merak konusu….

@yilmazgul35352 Akp görüştü mü sıkıntı yok ama muhalefet görüştü mü yok terörist başı na sayın Öcalan dedi nasıl görüşür yok öyle bir dünya sayın Öcalan demeyi suç olmak tan siz çıkartınız haberin olsun nurgül. Hanım kemal Kılıçdaroğlu doğru olanı yaptı teşekkürler sayın Kılıçdaroğlu.

@faikoztrak Mobese görsen konuşan Faik ne oldu bugün hdp’le ne konuştun onu da bi açıklasan. Dün öcalan filan diyordu iş ortaklarınız?.

@themarginale Sayın Selahattin Demirtaş Recep ve PKK’nın işbirliği ile siyasi nedenlerden dolayı hapiste yatmaktadır sahibinin Sesi sen Abdullah Öcalan’ın yanına git.

@gundemedairhs Apo öcalan ile mektup okuyacakdi galiba apo ve binali yildirim ile bereber mektup okur.

Yanındaki kadın ‘Sayın Öcalan’a tecriti bitireceğiz.’ demeyi bıraksın, biz de kavga etmeyi bırakalım..

@Ragnarnar12 @2023tedeRTE Biz kendimizi kandırmıyoruz,siz sayın Öcalan dediğinizi ne çabuk yuttunuz da milliyetçilik naraları atar oldunuz?Ne çabuk unuttunuz şehide kelle dediğiniz günleri?3 5 tane şehit var diye meclisi açamayız dediğinizi ne çabuk unuttunuz?Türk askerinin başına çuval geçirildiğini?.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #23YolundaSon10
  • #3nisan
  • #AdaletHerkesİçindir
  • #ADALETvarsaMadde46
  • #AdayAdayıBozdoğan
  • Adnan
  • Ahmet Necdet Sezer
  • Ahmet Yener