Ölen Twitter Trendleri : En İyi Tweetler Turkey

Updated: January 15th, 2022 07:36 PM IST

Cemaat yurdunda kalan genç intihar edince islam ve cemaat suçlu ama alkol komasında ölen gencin kendisi suçlu! Lütfen dünya intihar oranlarını inceleyin. Zengin ülkelerde dahi yüksek oranlar olduğu görülecek.

Ölen Twitter

Ölen, hukuk dosyasını da alır gider. Yalandan yere dosya kurcalamayı bırakın. Zerre inancına şehadetiniz varsa dua edin af dileyin. Yoksa kendi halinize bakın. Sebetayistler ölmez, yolunu yürütecek aptal çoktur!

Pandemide Covid nedeniyle ölen çok mahpus oldu! Aşırı önlemler alındı. Covid ile ilgili dışarıda normalleşmemize rağmen hapishanelerde ağır Covid önlemleri yürütülüyor! 2 yıla yakın açık görüş verilmedi! Kapalı görüşler olması gerekenden kısa!

@YigitErencan @ncholiA vakalar artsa bile yine düşük gösterecekleri aynı bir başımayız artık ölenler ölecek kalan sağlar bizimdir yapacaklar gerçi artık salgın da grip dönüşmeye başladı abd 1 milyon vaka var ölen sayısı bin 400 falan.

@BirGun_Gazetesi Ölsün sanane bırak bu seferde böyle ölsün konuşma sus sen ölen ölsün omicron geleli aylar oldu hala ölen yok pcr kalkıncamı ölecekmiş iyice saçmaladın😀sıra maskede oda bir ay kalkacak haberin olsun

Ölen ölür kalan sağlar bizimdir kafası. Ne güzel işte hocam . Doğal seçilim olacak.

@cenk_nd @MstSelanik Cenk bey , sadece aşısızlara pcr test dayatması mantıklı değ Aşısızlar Daha ağır geçiriyor mantığından yola çıkacaksak İki Aşı olup ölen arkadaşım da var ... Aile hekiminde Aşı olup 10 dk sora yüz felci geçirenler de

#İyiakşamlar Ülkemizde aşısızlara test şartı kaldırılmış. Bu kararın evrensel/bilimsel bir dayanağı var mı, varsa diğer insanlara niçin aşı yapıldı, yoksa…🤔 Bizim memlekette hepten sürü bağışıklığına geçiş mi, ‘yığın’ olmaya alışıldı nasılsa, ölen ölsün, kalan sağlar bizim mi?

Her gün ülkesinde 150-200 kişi ölen yokmuş gibi,pcr yok,karantina yok ıvır zıvır. Dünya tedbir alıyorken bizim bir sonraki adımımız Maske zorunluluğunun kalkmasi olur bu gidişle. Amaç herkesi hasta edip,ölüm sayılarını daha da artırmak mı ? #İcisleriAsıPCRDerhalCek

Zaten gelinecek nokta buydu ölen öldü kalan kaldı 2 yılımız gitti ve ekonomi daha berbat oldu.

Aşı olmayanlara ödül. Biz Pandemi bitsin işimize dönelim diye uğraşıyoruz. Ölen ölür kalan sağlar bizimdir politikasına devam.

@BirGun_Gazetesi Yanlış politikalar yüzünden test kitleri tükenmek üzere demekki. Hizli test kitleride alınmadı kendi haline terk edildi. Ölen ölsün geriye kalan vatandasla idare ederiz diyorlar, zaten yaşlı emekliler masrafti.

2k vaka sayısı varken kapanma yaşayan bizler 70k vaka sayısı varken attığı adımlara bak hele? E nolacak tı bu da normalleştik artık ölen ölsün gözüyle bakılıyor artı

@Jensdanker @LuleaHockey Ölen kommer i om en stund 😎 måste köra bil 😵‍💫

Aşısızlara pcr zorunluluğu kaldırıldı özetle; Ölen ölsün kalan sağla bizimdir , demiş

@Mantar_Sekiz @AcelyaBurc Doğrı dünyada ölen kimse yok sizin beyi. Ölümünü gerçekleşmiş yaa hadi neyse

Ekonomide, batan batar, ayakta kalan devam ederden sonra, sağlıkta da, Omicrondan ölen ölür kalan sağlar bizimdir moduna geçmiş bulunmaktayız. Ne el freni nede ayak freni

@jahreindota Ölmek istemeyen aşı olsun gerisi boş çift doz aşı olupta (çok ağır kronik hasta olan azınlık hariç) ölen kaç kişi var

@meyderun sırf sen duymadın diye ölenleri yok sayamayı o kadar yakınımızda ölen oldu ki aşıdan sonra. yani öznel ve nesnel kavramları birbirine karıştırma. yoğun bakımda olsaydım şu an yoğun bakımda atlatıyorsun. diyecektin. sırf muhalif olmak için konuşma. teşekkürler.

@hypebilgi @asgarirehber Ben de bir gün ölen ölsün artık ,umrumda değil kafasına girmek istiyorum

@ntv Ahir zaman nedir:” ölen, niçin öldüğünü; öldüren, niye öldürdüğünü bilmeyecek.” Bu istikametini şaşırmış insansıların bir çok numunesine rastlıyoruz. Olay Belçika’da yaşanıyor ama samuray kılıcıyla hiç tanımadığı bir kızı öldüren yaratıkta Türkiye’den çıktı.

Fransa kralı IX. Ludwig tarafından XIII. yyda Asya’ya gönderilen Rubruck da Kıpçakların ölen kişinin mezarının üzerine elinde bir kâse ve yüzü doğuya dönük şekilde heykelini yaptıklarını, ölünün mezarına da ayrıca içinde kımız ve et olan kaplar yerleştirildiğini kaydetmiştir.

Ölen Fotoğraf,Ölen Twitter Trendleri : En İyi Tweetler

@jahreindota Bu kadar kısıtlamaya rağmen aşılılarda özellikle pozitif artış var ne anlamı kaldı kısıtlamanın bi işe yaramıyor anlaşılan. Ölen ölür kalan sağala4 bizimdir anlayışına döndük 😎

Bu bilgiler doğrultusunda İgor Kızlasov, ölen kişinin tasviri olan mezar heykellerinin ellerinde kadeh olmasını, ant kadehi yerine ölünün sembolik olarak kendi cenazesinde verilen ziyafete katıldığı ve yaşayanlarla birlikte sembolik olarak yiyip içtiği şeklinde yorumlamıştır.

Ölen Fotoğraf,Ölen Twitter Trendleri : En İyi Tweetler

@tokyophonline Pcr testi yok cünkü ellerinde az kaldı kasada para yok ölen ölsün ne yapıyorsanız yapın diyorlar resmen rezillik mahvettiler ülkemizi lanet olsun

Aşı test yaptırma zorunluluğu kalktı, elektrikte ,doğalgaz da yardımlar önümüzdeki bahara kaldı, anlaşılan hükümet ölen ölür, kalan “ zenginler “ bizimdir !

@OkanOguzboyu Ben korona salgınından önce hiç gripten ölen genç bir insan görmedim. Korona virüs abartılmış olabilir ancak kalkıp böyle bir virüs yok derseniz saçma olur.

@BilalEksiTHY Başınızı çaresine bakın diyorsunuz yani,ölen ölür kalan sağlar bizimdir yazıklar olsun ...

Aşısızlara PCR yapılması cok sacmaydı mantıken. Lakin aşı olanların da bir kolaylığı olmalıydı ki teşvik olsun. Vakalar arşa ulaşmışken, sağlıkçılar zaten demoralize iken alınan karar gercekten mantıksız. Ölen ölsün kalan kalsın mı isteniyor?

“Bari hocanın arkasında namazı düzgün kılsın diye kelepçe açılsın diye rica edilmiştir. Ona da izin vermediler. “Israrcı olursan törene katılmadan geri götüreceğiz seni.”” Diye tehdit etmişler şu hale bak! Kızı çok acı bir kaza ölen bir babaya bunlar yapılıyor arkadaşlar.

Cemaat yurdunda kalan genç intihar edince islam ve cemaat suçlu ama alkol komasında ölen gencin kendisi suçlu! Lütfen dünya intihar oranlarını inceleyin. Zengin ülkelerde dahi yüksek oranlar olduğu görülecek.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Gedson
  • #HaddiniBilSedefKabas
  • Hadsiz
  • Hamit Altıntop
  • Hamza
  • #HekimYoksaSağlıkyok