Turkey flag

🕓

Ömer Bayram Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Ömer Bayram’a bak her maç CTRL+C, CTRL+V yapıyor aq :D 😂

Ömer Bayram Twitter

Ömer Bayram Fotoğraf

Ömer Bayram - Twitter'da en iyi Tweetler

ömer bayram ve göbeği gece için rahat uyudun mu gardaşım söyle gardaşım.

Ömer Bayram’dan çok şey beklemiyoruz zaten,aldığımız ücret ve sebebi belli ama o yakaladığı pozisyonları gole çevirmesi için Marcelo olmasına gerek yok,büyük beceriksizlik..

Trending In Turkey: #ThereYouAre Şehit #salı #paramediklere10binatamafkoca Rize Emniyet Müdürü #AdileNaşit Erkan Tan Schalke

Bazen genç oyuncular için fırsat oluşturacak durumlar meydana de yardımcı antrenörlerin kendini gösterebileceği Onyekuru çıkıp Ömer Bayram sahaya giriyorsa,Ümit hocadan teknik adam dan 2-2 maç veriliyorsa Umit hoca,ancak yardımcı kalır..

Ömer Bayram ve meşhur özel hareketi ölü yarrak vuruşu.

ömer bayram; bursaspor, beşiktaş, rizespor. üç maçta da 6 pasın aynı köşesinde, bomboş durumda birbirine tıpatıp benzeyen pozisyona girip topları tribüne vuruyor. hiç bir şey yapmasa, sırf o sol ayak vuruşuna çalışsa bugün omuzlardaydı..

(23:00) :Ne kafama takacam ya altı üstü bir maçta berabere kaldık. Telafi (07:20) :Allahım neden onyekuru çıkıp Ömer Bayram girdi, neden bizim forvetimiz yok, neden Selçuk varken Feghouli oyundan çıktı... BİZ UYUYAMIYORUZ! SİZ RAHATINIZA BAKMAYA DEVAM EDİN @_AAlbayrak !.

@belishim Lionel messinin bu gece attigi golu :) ömer bayram ızlıyoz bız de:).

Kuzey Tekinoğlu zıpzıp kelimesini tarihte ilk kez Ömer Bayram için kullanmıştır. 01:52 bilgisi.

Biri şu Ömer Bayram malına o vuruşla anca PES’de gol atabileceğini söylesin.

Ömer Bayram’a bak her maç CTRL+C, CTRL+V yapıyor aq :D 😂.

Evren Turhan: “Serdar yoksa Maicon oynar bu takımda. Ahmet Çalık değil. Ömer Bayram girmez, Yunus girer. Orta saha düştü oyundan, genç Celil girer. Bir maç ancak böyle verilir, yazık oldu. @evrturhan!.

Evren Turhan: “Serdar yoksa Maicon oynar bu takımda. Ahmet Çalık değil. Ömer Bayram girmez, Yunus girer. Orta saha düştü oyundan, genç Celil girer. Bir maç ancak böyle verilir, yazık oldu.
@evrturhan! Fotoğraf

Ömer Bayram denen herifin futbolcu olmasında emeği olan kim varsa onun ben amına koyayım..

Bir maçta gençleri beğenmedim şöyleler böyleler diyen dingiller size Selçuk, Eren, Ömer Bayram, Ahmet Çalık, Maicon, Malhanda, ruhsuz Rodrigues gibi yavşaklar müstehak bu yazdığım aptalları izleyeceğime gençlere katlanırım daha iyi !!!.

Bu arada rodrigues muğdat ömer bayram da ancak rostasyon olur 11 asla oynayacak seviyede değiller şuan rodriguesi imkan varken satacaktık.

@hazar_buyuka -Muğdat Eren’den formayı alır. -Rodrigues; Gary zekalı. -Artık sezon boyunca 3’lü defansla çıkacağız gidişat öyle. -Ömer Bayram solun Sabrisi. - Atalay’ın şutunu Belhanda bir kez bile denemedi. - Gençler iyi ancak fizikler zayıf..

gökay,celil gayet yunus paslanmış ve çok hata yapıyor, atalay gol dışında çok da etkili değildi ismail fena değil ali yavuzu keşke daha fazla ömer bayram ve rodrigues bir an önce bir yerlere kakalanması lazım söyleyeceklerim bu kadar..

Latovlevici ye o kadar saydırdı millet geçen sezon ama Ömer Bayram dan iyiydi. Ömer Bayram net bi şekilde kötü futbolcu.

Sahanın en kötüleri Muğdat Çelik, Ömer Bayram ve Ahmet Çalık. İlginç. Sorun As takımda. #KGCvGS.

Ömer Bayram GS ye geldiğinden beri yaptığı hiç bir orta bizim futbolculara gelmedi. İstese bu istatistiğe ulaşamaz..

Ömer Bayram 400 bin euro bonservis. Muğdat Çelik 500 bin TL imza parası. Forvet yok, bir de Maicon yollanacaktı son gün. 😄 Kamera şakası gibi..

@Senfo10 Bütün gençlerin tecrübesini toplasak bi Ömer bayram etmiyor ama hala korner kullanmayı bilmiyor adam..

@GalatasaraySK Ömer Bayram, Ahmet Çalık siz ne işe yarıyorsunuz la bu takımda bi siktirin gidin bi salın artık amk !!!.

@sporgazetesiamk Ömer Bayram bitirdin bizi yok zararın var kafayı vurdusuyosun tuttuğun adama.

mesela imparator ömer bayram yerine neden bu atalay babacan ile oynamadı demek yerine Fikret Orman diye ağlıyolar ya şu cocuk son 2 aydır heryerde gol atıyo ama A takıma giremiyo üstelik bu kadar eksikleri varken.

Ömer Bayram ce fils de pute il arrive meme pas a faire des centres contre des electricien zebi.

Turkey En Popüler Eğilimler