Turkey flag

🕓

Ömer Bayram Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

@GalatasaraySK İsmail Çipe kaleci değil Ömer Bayram çöp Muğdat > Diagne Semih bitik Sinan, Ahmet ve Eren gidecek..

Ömer Bayram Twitter

Ömer Bayram Fotoğraf

Ömer Bayram - Twitter'da en iyi Tweetler

emre taş en zor zamanda bizi ömer bayram koca götlüsüne bırakmadığı için teşekkürler aslanı.

Aldıkları şaibeli şampiyonluktan sonra Ömer Bayram ın yüzü kararmış!.

Ömer Bayram Fotoğraf

Şu dijital ekranı kim yönetiyor? Ömer bayram da Mariano çıktı, Kostas Mitroğlunda Fernando nun resimleri çıktı bi dikkat edin @GalatasaraySK.

@OptaTrol Peki ya ömer bayram yerine mariano fotosu koymamız :))).

Ömer Bayram Fotoğraf

Doğruysa yer yerinden oynar gelmiş geçmiş en iyi sol bek olur ligimizde latolevici be Ömer Bayram abilerimden.

@PStatistic @enesos44 Bunun kadar kabiliyet düşmanı görmedim. Nerden bulup getirdik bilmiyorum ki. Yabancı sınırı falan gelirse vay Türk Futbolunun haline. Ömer Bayram gibi adamları izlemeye mahkum edilecegiz..

@evrturhan İsmail Cipe (kaleci değ) Mugdat,Ahmet Çalık, Ömer Bayram,Selçuk ile derhal vedalaşıp ayrılmalı.

@GSG_SCOUT Ömer Bayram, Ahmet Çalık, Semih Kaya, Muğdat, İsmail Çipe. Selçuk kalacaksa bile max. 850 bin euro kazanmalı..

Sinan Gümüş Ömer Bayram Muğdat Çelik Selçuk İnan (derhal) Semih Kaya Ahmet Çalık İsmail Çipe ACİLLLLLLLLL YOLLAAAAAAAAAA.

Ahmet Çalık - İsmail Çipe - Ömer Bayram - Semih Kaya - Muğdat bunları @GalatasaraySK görmek istemiyoruz @beINSPORTS_TR üye olup her ay para ödüyorsam kombine alıyorsam forma alıyorsam bunların yedek kulübesinde bile olmasını istemiyorum.

@Cemal96313534 @GalatasaraySK İşte herbokolog bir şans verip önüne de Semih Ömer Bayram ve ve 4 benzemez koyup adamdan müthiş işler bekleyen adamlar..

Acil gönderilecekler muğdat sinan semih ömer bayram selçuk yunus ahmet çalık acil en acil inden yedek musleranın yerini alacak kaleci şart.

Türk futbolcular vs Yabancılar karar sizin!!! Ömer bayram,ahmet çalık, ismail,emre taşdemir, çöp kovaları amk. Şenol güneş.

Ömer Bayram Fotoğraf

@10Fleurquin Sinan Semih Selçuk Ömer bayram Ahmet Çalık gibi adamlarla acil vedalaşmak lazım yoksa başımıza iş açacaklar yeni sezonda..

ömer bayram bırak Galatasaray da oynamayı,takım otobüsüne binmen maç izlemen florya ya girmen için bile senin para ödemen gerek amk.! Hiç demiyormusun bu yeteneksizlikle bu fizik kapasitesizliğimle burda bu formayla olmam ayıp Seni ben halı saha maçına çağırmam Amk.!.

son maç rotasyon var ama Galatasaray forması bu kadar ucuz olmamalı! sinan semih selçuk ömer bayram bu isimlerin Galatasarayda işi olmamalı artık.

@disiii_aslannn @Tuna99219035 ➕Ahmet ➕Selçuk ➕Emre Taşdemir ➕Ömer Bayram.

Acı gerçek; Ahmet Çalık, Semih, İsmail Çipe, Selçuk, Ndiaye, Sinan, Muğdat, Donk, Emre Taşdemir, Ömer Bayram, Yunus bunlara değil maaş ödemesi, vallahi beleş yemek vermek bile haramdı.

@SportifCumleler hocam vasat bir futbolcu kendisi,pozisyon bilgisi inanılmaz kötü,galatasaray seviyesinden oldukça uzak,ahmet muğdat ömer bayram gibi futbolcular yerine altyapıdan batuhan şen,ali yavuz gibi genç oyuncuların olması her zaman daha iyi,muğdat sezon içerisinde ne verdi ki takıma?.

Semih : ÇÖP Çalık : ÇÖP Sinan : GEVŞEK ÇÖP Selçuk : BİTİK ÇÖP İsmail Çipe : FAZLA ÇAYLAK Yunus : ÇAYLAK Ömer Bayram : ÇÖP Diğerlerini yazmaya gerek.

Mübarek ayların son lig maçında Ömer Bayram’a katlanmış taraftarız bizim irademizi sorgulamayın arkadaş.

@GalatasaraySK İsmail Çipe kaleci değil Ömer Bayram çöp Muğdat > Diagne Semih bitik Sinan, Ahmet ve Eren gidecek..

@EmreeOzen1905 Emre taşdemir, sinan, selçuk(ama kalır) ömer bayram, ahmet çalık.

90 DAKİKA ÖMER BAYRAM,SEMİH KAYA,AHMET ÇALIK,SİNAN GÜMÜŞ,SELÇUK İNAN İZLEDİM..

Ömer Bayram Fotoğraf

Ismail .Semih .Selçuk .Sinan. Ömer Bayram. Muğdat . Bu çöplerden acil kurtulmamız lazım..

Turkey En Popüler Eğilimler